Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy lehet bízni egy olyan pasiban aki már csalt? fórum

Hogy lehet bízni egy olyan pasiban aki már csalt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
72. Pasionella (válaszként erre: 70. - Bugs02)
2013. aug. 24. 12:56

8 évig voltunk együtt.

Elkezdett ismerkedni egy közös ismerőssel, erre én szépen lassan rájöttem, azt mondta csak beszélgetnek stb...

Teltek a hónapok, én egyértelmű jeleket is találtam, fekete hajszálakat a lakásban stb... de hazudtam magamnak, hogy biztos rátapadt lent séta közbe a ktuya lábára stb....

Kezdtem leépülni egészségügyileg...aztán jóra fordultak a dolgok, próbálkozott, ez tett még jobban gyanakvóvá...mert nem igen törődött már velem évek óta.

Aztán rájöttem, az utolsó pillanatig tagadta, utána a csajtól tudtam meg, hogy azon a napon mikor nekem "újra" szerelmet vallott és azt mondta gyereket akar tőlem még reggel a csajt dugta a saját ágyunkba.

71. Pasionella (válaszként erre: 69. - Bugs02)
2013. aug. 24. 12:54

Persze hogy értem és hálás vagyok azért, hogy az ex megcsalt mert ha nem teszi akkor a mai napig vele lennék még boldogtalanul...

Annak idején annyira boldogtalan voltam vele, hogy azt kértem a sorstól, Istentől vagy bárkitől, hogy tegyen olyat amitől képes leszek elhagyni....

Gyakorolnom kellene újra a Titkot, eddig mindig minden amit kértem, jó vagy rossz...minden teljesült.

70. Bugs02
2013. aug. 24. 12:54

Az előző párod mit tett veled, hogy enyire megbántott téged?

milyen hosszú volt a kapcsolatotok?

69. Bugs02 (válaszként erre: 64. - Pasionella)
2013. aug. 24. 12:51

Hogy írjam már le, hogy értsd is meg.

A múltunkban vannak kellemes és kellemetlen élmények.

Abból a kapcsolatodból szűrd le a tanultságos részeket, aztán tessék lapozni!

Új kapcsolatban élsz, a régi beidegződéseket felejsd el...

Tapasztaltál, rossz embert találtál, de a féltékenység nem jó tanácsadó, sem a harag.

Zárd le a múltad, és adj hálát, hogy megcsalt, mert valószínű nem ő volt a hozzád illő társ.

lehet hibázott a jelenlegi párod, de nem veled tette amit tett, így neked azon ne fájon a kis fejecskéd.

Érted a lényeget?

2013. aug. 24. 12:51
Vannak helyzetek, kialakulhat olyan, hogy nem akar, nem tud még kilépni és úgy alakul, hogy félre lép. Voltam olyan helyzetben az előzőben amikor megtehettem volna, talán még érthető is lett volna de nem tettem meg mert senki sem érdemli meg szerintem és nem tudtam volna elszámolni a saját lelkiismeretemmel.
67. Pasionella (válaszként erre: 65. - Bugs02)
2013. aug. 24. 12:49
Én vevő vagyok minden tanácsra, tényleg, bármit megtennék, hogy ez javuljon, bármit csak nem tudom, hogy kezdjek hozzá, hogy űzzem el a gondolatokat.
66. Pasionella (válaszként erre: 59. - Asha)
2013. aug. 24. 12:48
Addig míg szereted a másikat eszedbe se jut? Ő szerette a másikat sokféleképpen csak már nem volt belé szerelmes..
65. Bugs02 (válaszként erre: 61. - Pasionella)
2013. aug. 24. 12:48

de őt bünteted, azért, mert más bunkó volt hozzád.

Tudom mit élsz át, mert átmentem ezeken a stációkon..35 éves vagyok, volt részem ilyesmiben.

de dolgoztam magamon, gondolkodtam...rájöttem butaságokat csináltam, volt olyan normális párom akit elküldtem, aki átvágott azt akartam...én azt mondom kifogod ezt nőni.

de engedd meg a párodnak, hogy szeressen!

Bízz benne!

ne gyanakodj, mert elfogod veszíteni!

Hallgass rám kérlek.

64. Pasionella (válaszként erre: 62. - Bugs02)
2013. aug. 24. 12:47
Hogy gyógyítsam be a múlt sebeit? mert megtenném, nagyon szívesen megtenném.
63. Pasionella (válaszként erre: 60. - Bugs02)
2013. aug. 24. 12:47

Egyszer megunta...le is lépett, majd 1 hónapra rá kibékültünk...akkor észhez tértem, jó pár hónapig minden jó volt, majd újra előjött ez :-S

Már voltam ezzel dokinál is, mondott 1-2 dolgot de gyakorlatilag nekem kell leküzdenem és elhinni, hogy nem, velem nem teszi meg.

62. Bugs02
2013. aug. 24. 12:45

Az a baj, hogy emberek mindig önigazolásokat keresnek maguknak.

ha nem tudok bízni, az az én bajom, de ha nem gyógyítsuk be a sérelmet, akkor nem fogok sojhhha bízni senkiben!

Aki nem bízik másban, az saját magában sem tud bízni!

61. Pasionella (válaszként erre: 56. - Bugs02)
2013. aug. 24. 12:45

Szeretni szeret, ezzel nincs gond, érzem rajta, látom a szemében azt amit még másnál nem tapasztaltam.

A mai napig nem dolgoztam fel, hogy megcsaltak, ezt tudom sajnos de azt már nem tudom visszacsinálni, hogy időközben vele megismerkedtem.

27.

60. Bugs02 (válaszként erre: 57. - Pasionella)
2013. aug. 24. 12:43
Ezt nem fogod leküzdeni legfeljebb hazudsz magadnak...de ezzel nem tudsz mit kezdeni, akkor fogsz észhez térni, ha a jelenlegi pasi, egyszer megunja..aztán kilép a kapcsolatból, akkor fogsz felébredni...
59. asha (válaszként erre: 55. - Pasionella)
2013. aug. 24. 12:43
nem csaltam meg mást, eszembe se jutna. van egy nem jó kapcsolatom, többre vágyok de eszemben sincs megcsalni őt. téged pedig szeret a párod, akkor meg aztán pláne nincs gond.:))
58. Bugs02
2013. aug. 24. 12:42

Én is csaltam meg, ha a jelenlegi párom megkérdezné megmondanám az igazat, de a párom bízik bennem annyira, hogy hinne nekem...

A bizalom az egy szent pillérje egy kapcsolatnak!

57. Pasionella (válaszként erre: 50. - Patapucs)
2013. aug. 24. 12:41
Igen, arra már rájöttem, hogy túl korán jöttünk össze az előző után de így történt, ezért nem fogom eldobni magamtól ez biztos. Úgy kell valahogy leküzdenem ezt az egészet, hogy közbe mellette vagyok.
56. Bugs02 (válaszként erre: 51. - Pasionella)
2013. aug. 24. 12:41

Ha nem bízol, akkor nem szeret igazán!

Vagy te még nem dolgoztad fel az előző kapcsolatodat.

A bizalmatlanság az onnan ered, hogy magunkkal nem vagyunk tisztába, azzal hogy mit akarunk, mire vágyunk...

Megkérdezhetem hány éves vagy?

55. Pasionella (válaszként erre: 47. - Asha)
2013. aug. 24. 12:40
És utána mást már nem csaltál meg? volt akit nem?
54. Bugs02
2013. aug. 24. 12:39

A régi fájdalmat pedig tessék szépen kidobni!

A múltból vond le a konzekvenciát, aztán tessék bízni a mostani párodban.

Ha meg ő anno megcsalt bárkit az az ő gondja,,hidd el, hogy téged szeret annyira, hogy nem fogja megtenni.

Figyelj ha valaki meg akar csalni megteszi, ha meg mindig ezt mondod neki meg is fogja, már csak azért is...

53. patapucs (válaszként erre: 46. - Pasionella)
2013. aug. 24. 12:39
Adott helyzetben én is szégellném és lehet, hogy letagadnám (már ha a bizalommal gond van).
52. asha (válaszként erre: 46. - Pasionella)
2013. aug. 24. 12:39
volt aki nálam is rákérdezett én is letagadtam. tudtam hogy ha bevallom akkor ott van vége, elítél és nem fog bízni. szerintem ő is így volt.
51. Pasionella (válaszként erre: 45. - Bugs02)
2013. aug. 24. 12:38

Úgy szeret ahogy még senki sem szeretett...

Olyan szerelem amit még nem éreztem.

Előtte volt egy 8 éves kapcsolatom amibe mindent beleadtam, az illető fél évig csalt mire végre rájöttem mert béna volt, az utolsó pillanatig tagadta, én abba a fél évbe már kezdtem leépülni testileg de az sem érdekelte...

Próbálom itt kibeszélni, próbálok bármilyen megoldást találni.

Ami még nagy nehézség hogy ez távkapcsolat, igaz minden hétvégén együtt vaguynk de nagyon nehéz így és még összeköltözni nem akar, sok volt a gond köztünk a bizalmatlanság miatt, legalábbis erre fogja.

50. patapucs (válaszként erre: 44. - Pasionella)
2013. aug. 24. 12:37

Lehet, hogy nem fog tetszeni amit mondok, de Te nem vagy készen egy kapcsolatra. Nem neki kell bizonyítania, hiszen olyat nem lehet, ami meg sem történt (nem csalt meg téged), hanem neked kellene feldolgoznod az előző dolgot.

Addig, amig nem tanulsz meg túllépni rajta, mindig bajod lesz a bizalommal.

49. Bugs02
2013. aug. 24. 12:37

5 éve csak ez lemaradt:)

Bíznod kell pedig, másképpen ez nem működik!

ki kell magad gyógyítani ebből a csúnyaságból....

48. Bugs02 (válaszként erre: 44. - Pasionella)
2013. aug. 24. 12:35
innen ered, remélem, hogy erre rájöttünk, most kicsit meg könnyebültél.
47. asha (válaszként erre: 28. - Pasionella)
2013. aug. 24. 12:35
jaj te.:(( ez pedig egy idő után nagyon nem lesz jó, meg fogja unni hogy bármit tesz nem bízol benne.:( én is csaltam már meg exem, de nem reklámoztam a többi kapcsolatomban. tényleg próbálj ezen túl lépni, addig feleslegesen aggódsz a bizalom dologon, ezzel magadat és a párodat is gyötröd.:(
46. Pasionella (válaszként erre: 42. - Patapucs)
2013. aug. 24. 12:34
Magától nyilván nem kellett volna elmondania cska rákérdeztem és tagadta, ennyi :-(
45. Bugs02 (válaszként erre: 39. - Pasionella)
2013. aug. 24. 12:34

Erről van itt szó, mindegy múlt, vagy élet

de tedd fel a kérdést önmagadnak, hogy mi az okod arra, hogy nem tudsz megbízni benne?

Előző kaoppcsolataidban volt ilyen történet?

Valaki biztos okozott neked egy fájdalmat, ha ennyire nem tudsz bízni

Én azt mondom, hogy a bizalom hiánya abból fakad, hogy valamikor valki nagyon elbánt velünk..de ha talász egy olyan pasit aki valóban szeret téged nem fogsz többé bizalmatlan lenni tapasztalatból írom.

% éve élek a párommal nem vagyok féltékeny, pedig én is az voltam...meggyógyultam, ert érzem most olyan emberrel vagyok, aki valóban szeret.

44. Pasionella (válaszként erre: 43. - Bugs02)
2013. aug. 24. 12:33
Az előző kapcsolatomban megcsaltak, elég undorítóan intézte az illető, nem is lehet ezt ugyebár szépen...szóval igen, sajnos alapból bizalmatlan vagyok, mindenkivel az lennék.
43. Bugs02
2013. aug. 24. 12:31

azt az esélyt meg kell adni neki, hogy veled ezt nem fogja megtenni:)

de te alapból bizalmatlan vagy, persze biztos van okod, mert valószínű már csaltak meg, vagy csak gyanítottad...innen ered a bizalom hiány...:(

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook