Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy lehet bízni egy olyan pasiban aki már csalt? fórum

Hogy lehet bízni egy olyan pasiban aki már csalt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
102. andita1
2013. aug. 24. 14:42
Ha egy nő vagy egy pasi szerelmes , eszébe se jut megcsalni a párját.
2013. aug. 24. 14:37
Én azt gondolom aki egyszer már megcsalta a párját téged is meg fog. Az exem emiatt vált az elsö feleségétöl, én naivan azt hittem engem nem csal meg,dehogynem!és szerintem sosem fog megváltozni az ilyen ember.
100. 55416fb8e2 (válaszként erre: 98. - Pasionella)
2013. aug. 24. 14:37
ha csak te jottel ra, hogy 'valoszinuleg' mi tortent, az egyaltalan nem biztos. nem lathatsz bele ket ember kapcsolataba igazan, kivulallokent, evekkel korabbra :) ha soha nem csalt meg senkit, az sem garancia arra, hogy teged nem fog. mint ahogy arra sincs, hogy te nem fogod ot :) arra kell torekedni, hogy szep maradjon a kapcsolat. a regi serelmeidbol pedig tanuljal, es ha hajszalakat talalsz, mar nem fogod a kutyara fogni :) kar elrontani egy jo kapcsolatot azert, mert felsz. egy tegla is a fejedre eshet
99. Cessi (válaszként erre: 98. - Pasionella)
2013. aug. 24. 14:35

Értem. De ez akkor is egy olyan dolog, amit meg kell beszélni.

Ezért kérdeztem, hogy konkrétan elmondta-e, illetve az okát.

Mert ha ezt titkolja, akkor az nem túl jó jel. :(

98. Pasionella (válaszként erre: 97. - Cessi)
2013. aug. 24. 14:33
Nem mondta el, én jöttem rá, hogy nagy valószínűleg megtörtént, de ismétlem, az exét csalta, nem engem.
97. Cessi (válaszként erre: 95. - Pasionella)
2013. aug. 24. 14:30
Konkrétan elmondta, hogy megtörtént a megcsalás? Az okát is?
96. Pasionella (válaszként erre: 93. - Asha)
2013. aug. 24. 14:29
Nem jó de egyelőre többet nem akar, én pedig nem tudom meddig bírom ezt folytatni.
95. Pasionella (válaszként erre: 92. - Cessi)
2013. aug. 24. 14:29
Ezt már számtalanszor átrágtam vele, megértő és hajlandó beszélni róla. Amikor beszélünk erről megnyugszom, utána pedig megint idegessé válok :-(
94. Pasionella (válaszként erre: 91. - Bugs02)
2013. aug. 24. 14:28
Hazudott 1-2 dologgal kapcsolatban ami a múltjával kapcsolatos, sajnos :-(
93. asha
2013. aug. 24. 14:23
a megcsalás bármelyik kapcsolatban benne van sajnos, az is félreléphet aki sosem tette meg. de nem élhetünk félelemben! nem jó ez a távkapcsolat nálatok.:(
92. Cessi
2013. aug. 24. 14:16

Ez nagyon kényes kérdés, mert nem téged csalt meg, de ettől még lehet, téged is megfog.

Sajnos velem is megtörtént, ott véget ért a dolog, és nem bántam meg, mert sokkal jobb férfit találtam.


Az a baj, hogyha elveszik a bizalom, az a kapcsolat sosem lesz már olyan, mint régen.


Esetleg egy kis beszélgetés? Lehet, ha ezt vele beszélnéd meg, többre jutnál.

91. Bugs02
2013. aug. 24. 14:11

Neked nem adott okot rá, hogy ne bízz.

csak elmarod magadtól, ha nem hiszel neki sem:(

90. Noarashi (válaszként erre: 83. - Pasionella)
2013. aug. 24. 14:04

Szerintem itt az is nehezíti a helyzetet, hogy távkapcsolatban vagytok. Ott aztán még nehezebb bízni a másikban, pláne egy olyan embernek, aki amúgy sem tud nagyon bízni.

Ne agyalj annyit. De tényleg, az a legrosszabb mikor elkezdünk kombinálni. Még egy jól induló kapcsolatot is meg lehet így mérgezni.

2013. aug. 24. 14:02

Oh, kedves Pasionella! De meg tudlak érteni. Engem aztán ejtettek pofára. Kb semmilyen élőlényben utána nem tudtam megbízni.

Aztán már több mint egy éve találkoztam valakivel, aki csak nem adta fel. Most már talán ott tartok, hogy benne tudok bízni. Persze kicsit olyan nekem ez az egész, mintha egy ingoványos talajon lennék, jaj csak el ne essek, nehogy csalódjak. De mekkora baromság már ez, hogy a múltért csesszem el a jelent. Meg a jövőt is. Te se tedd. Élvezd hogy szeret valaki. Hogy a másikat miért csalta meg? Mert.

Másik dolog, nem kell ám mindent tudni a másik múltjáról. A közös jelen számít, nem a múlt. Abban én még nem voltam az élete része.

2013. aug. 24. 13:52
Egy jó kis három oldalas példa a női túlvariálásra. Tett ellened bármit amivel eljátszotta a bizalmad? Nem. Akkor nem is értem miről megy itt a nagy észosztás...
2013. aug. 24. 13:43
Sehogy,soha senki kedvéért nem fog megváltozni!
86. Bugs02
2013. aug. 24. 13:38

Mi 2 napos nonstop chateleés után költöztünk össze azóta is együtt.

Életem első 5 éves kapcsolata.

És ő az első olyan ember akiben teljesen bízok.

nem mindegy mikor hány évesen, milyen életszakaszban jön el az az ember aki a másik énünk:)

85. asha (válaszként erre: 82. - Bugs02)
2013. aug. 24. 13:35
ha van kedved olvasd el a kapcsolatom című naplómat, nekem is volt most mit megemésztenem.:/ 1éve vagyunk együtt a párommal, együtt is élünk..
2013. aug. 24. 13:29
Sehogyan.. es nem is erdemes
83. Pasionella (válaszként erre: 82. - Bugs02)
2013. aug. 24. 13:29

A jelenlegibe 1 éve vagyok és nem élünk még együtt, 100km-re vagyunk egymástól, minden hétvégén együtt vagyunk. Sok gond volt köztünk, Ő azt mondta olyan emberrel nem költözik össze aki nem bízik benne, hogy már lassan neki az is jó ha csak azt mutatom bízom benne de közbe nem úgy van...

De amíg köztünk van egy a távolság nekem nem fog túlságosan menni a bizalom szerintem és attól tartok sosem jutunk előrébb...

82. Bugs02 (válaszként erre: 80. - Asha)
2013. aug. 24. 13:27

A féltékenység a legrondább érzés a világon!

Azt is szokták mondani, hogy a féltékenység, betegség.

Akinek nincs önbizalma, akit párszor átvertek.

de vissza lehet kapni ezt a bizalmat magunk felé is.

A jelenlegi kapcsolatodban mióta vagy?

és együtt éltek-e?

81. asha (válaszként erre: 78. - Pasionella)
2013. aug. 24. 13:23
bár nem a legjobb megoldás, de érthető akkor a dolog.
80. asha
2013. aug. 24. 13:21
az első és legfontosabb, hogy a párod ne érzékeljen ebből a bizalmatlanságból semmit mert ez egy idő után tényleg nagyon zavaró mert ok nélkül van.:( és félő hogy megunja.:( ezt szintén magamról tudom, volt egy exem a jelenlegi párom elött aki ok nélkül féltékenykedett és bizalmatlankodott. minden üzenetemet elolvasta mindenhol ahova csak be tudott lépni, a netes előfizetésem a másik exem nevén volt és ezt a fejemhez vágta hogy mi az hogy az ő nevén van stb.. nagyon durván nyomta.:( és olyan nagyon besokalltam... folyamatosan keresett valamit ellenem és szinte csalódott volt amikor nem talált semmit!
2013. aug. 24. 13:19
Sehogy.
78. Pasionella (válaszként erre: 76. - Asha)
2013. aug. 24. 13:18

Nálunk az derül ki, hogy Ő azért tehette mert hiányolta a szeretetet, a testiséget és egy csomó mindent de túl sokat köszönhetett a csajnak ahhoz, hogy lelépjen, végül kölcsönös megcsalás lett belőle.

Nekem azt mondja olyan dolgokat és olyan érzelmeket még senkitől sem kapott mint tőlem, ezért is tartott ki minden ellenére mellettem.

77. Pasionella (válaszként erre: 75. - Bugs02)
2013. aug. 24. 13:13
Nem, utána már elismerte ő is...
76. asha (válaszként erre: 66. - Pasionella)
2013. aug. 24. 13:10
nem a szerelem vagy a szeretet hiánya miatt tettem, nekem ez egy kiút volt abból a kapcsolatból.
75. Bugs02 (válaszként erre: 72. - Pasionella)
2013. aug. 24. 13:08

Nem lehet, hogy a csaj csak kavarni akart?

Képzeld nekem meg egy 2.5 éves kapcsolatom után derült ki, hogy megcsalt az ilető, ezt nemrég tudtam meg...

de persze fura volt, de mivel lezártam azt a korszakot nem érdekelt...a srác előtte is jó barátom volt, talán lehet ez miatt...de jelzem én is mindig féltékeny voltam...most meg nem vagyok, a jelenlegi párom nyílt sőt nagyon...de ez jó.

Olyan jó bízni benne!

Bp en élünk én vidéki vagyok, van amikor haza megyek 1 hétre semő sem én nem vagyunk féltékenyek.

Pedig megtehetnénk mindketten..ez a szabadság, hogy tudom bíznak bennem nagyon jó érzés.

2013. aug. 24. 13:01
Azért érdemeltem meg mert nem volt férfi mellettem.... mert nem akart az lenni...mindig mindent nekem kellett intézni, soha semmitt sem csinált otthon, szó szerint semmiben sem lehetett rá számítani, csak ült a gép előtt, hogy Ő papucs volt...na ja, csak az papucs aki hagyja magát, akkor Ő azt választotta mert az kényelmes volt számára...nem én akartam hordani a nadrágot. Szóval ezért érdemeltem meg, mert rendeztem az anyagi helyzetét és kinyaltam a seggét.
2013. aug. 24. 12:59

Végül még aznap elköltöztem 8 év után, 1 nap alatt zártam le az egész kapcsolatot. Ő sokáig könyörgött még, rosszul volt, láttam... sírt a földön, könyörgött de nem volt maradásom.

Majd hónapokkal később mikor talált magának vki mást, nem azt a csajt, azzal annyi volt... utána gondoltam én, hogy jót fog tenni ha kiadom magamból a dühömet amit akkor nem tudtam (azért mert még azok után is az Ő lelképt pátyolgattam, hogy ne essen baja...) így hát gondoltam kiosztom. Ő pedig aki mindig megbánta mint akinek kimosták az agyát, azt mondta igazából megérdemeltem a megcsalást ne csodálkozzak...

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook