Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy lehet az állandó kérdezgetésekre válaszolni? fórum

Hogy lehet az állandó kérdezgetésekre válaszolni? (beszélgetős fórum)

1 2
2017. jún. 4. 22:23
Sehogy nem kell :)
38. PöttyösPanka (válaszként erre: 9. - Cmg1222)
2017. ápr. 19. 07:03

Nem akarok kötözködni, de az akasztással kivégzett emberek halálát javarészt a hirtelen rándítás okozta nyaktörés eredményezni. Vagy a pajzsporc összezúzódása. Mindkét variáció hirtelen halált okoz. Ritkább esetben kerül sor a fuldoklásra.

A kérdésedre válaszolva: úgysem tudsz "mindenkit" megváltoztatni. Szélmalomharc lenne azért küzdeni, hogy senki se tegye fel neked ezt a kérdést. Inkább magaddal kellene kibékülnöd a témával kapcsolatban, és akkor nem zavarna, hogy ezt kérdezgetik tőled.

37. globus (válaszként erre: 1. - Cmg1222)
2017. ápr. 17. 16:55
Nem értem a szitut, hogyan kérdezik, ha már nem dolgozol ott? Felhívnak telefonon? Nem tartozik rájuk, mutass fityiszt.
36. MZsanett (válaszként erre: 1. - Cmg1222)
2017. ápr. 17. 16:11
Engem is kérdezget a volt főnök, de én legközelebb megmondom neki, hogy semmi köze hozzá, nem akarok rá válaszolni.
35. Cmg1222 (válaszként erre: 30. - 2d052648f4)
2017. ápr. 17. 16:07
Tudod én is mennék bármilyen szr melóra (előző háromból látszik is azt hiszem, hogy miket benem vállalok) de hát nuku lehetőség. Költözni nem tudok. (nincs annyi pénzem és nekem nincs az hogy anya apa támogat az elköltözésbe stb)
2017. ápr. 17. 02:56
En 1 ev alatt most a 4. Helyen vagyok. Nekem sem esett jol ez a kerdes mikor meg kozte munkanelkuli voltam, arrol nem is beszelve, hogy kenyszerpalyan masodszor 2 ev alatt hazakoltoztem a szuleimhez. Egyaltalan nem a kerdezokben colt a hiba, az en omerzetem bantotta a helyzet. Amugy rosszul esett a szambol kigorditeni a valaszt, de akik feltettek oszinte erdeklodessel tettek, es drukkoltak. Es paran adtak tippet (a 3 munkahelybol 2 igy lett). Hogy a csaladom fele orulne, ha innen kiruhnanak, mert szibesen karorvendenenek, meg "ok elore megmondtak", na, az bant. De szarjanak sunt! Tenyleg odateszem magam, es kapjak be!
2017. ápr. 17. 00:50

Tőlem is szokták kérdezgetni,mert ismernek,hogy milyen vagyok.

Nem tagadom,sok munkahelyem volt már és egyik sem volt hosszú életu.

A kérdés nem zavar amugy,ha dolgozok.Ha nem,az már gáz...mert hiába nálunk se nagyon van meló ezen a részen,mégis kelemetlennek érzem amikor nincs munkám.

De dolgoztam már autóalkatrész gyárba,csokigyárba,étterembe pultosként,pékségben,kenyérboltban,cukrászában,tóparti büfében,sima büfében,benzinkúton,auchanba(penztarban)...kb ennyi..:D

Ja,most a mekibe vagyok,de sztem mindenki kitalálta,h nem fogok itt dolgozni életem végéig.:D

Szal..100szónak is egy a vége,nem másokban kell keresni a hibát,hanem saját magunkban.

32. moonlight13 (válaszként erre: 28. - Cmg1222)
2017. ápr. 16. 23:19
Ha legközelebb valaki megkérdezi, akkor mondd meg, hogy most nincs állásod, de ha tud valamit, akkor legyen kedves szólni Neked. Ezzel két legyet ütsz egy csapásra.
31. massalhangzo (válaszként erre: 11. - Cmg1222)
2017. ápr. 16. 20:19

ha 10bol 10 kerdezne a munkahelyedrol, az is normalis lenne. megis mit kerdezzen egy reg nem latott ismeros, hogy nott-e szemolcs a seggeden, miota nem latott? :D nekem az furcsa, hogy megis hany reg nem latott ismerossel talalkozol naponta, ha ez idegesit, mert nyilvan nem azok kerdezgetnek, akikkel par napja futottal ossze


azt sem ertem, miert idegesit ez a kerdes. megkerdezik, hol melozol, egy szoban tudsz valaszolni es ennyi. ha prostikent vagy hereverokent dolgozol es reklamozod az ismerosoknel, akkor megertem, hogy mindenki mindennap ezt kerdezgeti :D

2017. ápr. 16. 19:50

Gondolom azért kérdezik állandóan, mert látják, hogy sokszor vagy munkanélküli.

Ez egy olyan kérdés, mint a hogy vagy. Érdeklődnek, ennyi. Ha nem tetszik ne itt legyen nagy szád, hanem mond meg nekik, hogy nem szereted ezt a kérdést és ne ezzel foglalkozzanak.


Ahol én felnőttem, ott sincs 60-70 km-es körzetben sok munka. Fogtam a cuccom és elköltöztem 140 km-re és találtam. Nem álmaim melója volt, de saját keresetet akartam, nem azt, hogy eltartsanak.


Sógornőm szokta felidegelni magát, ha megkérdezik mit dolgozik. Gondolom azért, mert mihelyt kiejti a választ, már lerí, hogy lusta és azért nem dolgozik, mert válogat és a szülei nem dobjàk ki otthonról. Magamtól is elmentem volna dolgozni suli után, de a szüleim megmondták, hogy álljak neki munkát nézni, mert dolgoznom kell. Mivel nem válogattam, az első helyre felvettek és közben kerestem mást.

29. lapbarna (válaszként erre: 28. - Cmg1222)
2017. ápr. 16. 18:26

Ja, oké.

Akkor jó rágódást az elkövetkező 30-40 évre!

28. Cmg1222 (válaszként erre: 27. - Lapbarna)
2017. ápr. 16. 18:22
Majd ha lesz egy normális helyem. De jelenleg nem úgy tűnik hogy 60 km-en belül kapok is valamit. (messzebbre meg ha be is adom nemhívnak be)
27. lapbarna (válaszként erre: 25. - Cmg1222)
2017. ápr. 16. 17:56

Értelek, de életed végéig ezen akarsz rugózni?

Lépj már túl rajta!

2017. ápr. 16. 17:48
Olyan helyem volt előzőleg amit finomaszólva is gyűlöltem. (állandó szombat vasárnap volt benne + uti ktg nem fizetett + 4 óra volt a holtidő alkalmanként + elég stresszes részen voltam) De még így is ha tehettem volna kihúztam volna a félévet de hát marhára nem érdekelte az őket, hogy jók a mutatóim stb (4 en kezdtünk együtt abból 2nek tudom hogy rosszabb volt)
25. Cmg1222 (válaszként erre: 24. - Lapbarna)
2017. ápr. 16. 17:40

Most nincs helyem épp.


Egyébként meg biztos ez, hogy kellett a helyem. (az elődöm kedvelték neki mondták)

24. lapbarna (válaszként erre: 16. - Cmg1222)
2017. ápr. 16. 17:29

Ha kihúzod fél évig legalább a mostani helyeden, akkor kb. túl is leszel ezen az ocsmány, érdeklődő időszakon.

Tényleg gusztustalan, ahogy kiröhögnek a hátad mögött, sőt, igazából a szemedbe, hogy állandóan kirúgnak mindenhonnan.

Hiszen valószínűleg ezért érzed ilyen szarul magad, ugye?

Ne foglalkozz vele! Egyetlen érved a saját potenciád mellett, ha tartósan megmaradsz egy helyen.

Nem mondhatod mindig azt, hogy azért tettek ki, mert másnak kellett a helyed!

23. Epresturmix (válaszként erre: 15. - Cmg1222)
2017. ápr. 16. 17:18
Kezdj el hadonászni és kérdezz vissza: Te látsz engem?
2017. ápr. 16. 17:15

Tőlem minden nap megkérdezi valaki, hogy hogyan dolgozom.

Pl: éjszakás vagy? -nem, reggeles...

Reggelre mész ugye? Nem, délutánra...


Kiakadok, de az akasztás nálam más formában jut eszembe mint nálad. 😁

21. andi6020 (válaszként erre: 15. - Cmg1222)
2017. ápr. 16. 17:10
Amúgy mi bajod a hozzászólásaimmal?
20. andi6020 (válaszként erre: 15. - Cmg1222)
2017. ápr. 16. 17:09

Borzasztó.

Szerintem örülj, hogy ez a legnagyobb gondod.

19. bnedora (válaszként erre: 15. - Cmg1222)
2017. ápr. 16. 17:08
Lehet, hogy orvoshoz kellene fordulnod.
18. Százas Evelin (válaszként erre: 17. - Százas Evelin)
2017. ápr. 16. 17:03
Most azt hiszem pont keresztbe írtunk. Neked az a fojtogató érzés a legnagyobb probléma? Talán ha részletesen átgondolnád, tényleg miért kérdezgetnek téged azon a munkalehetőségekben nem bővelkedő helyen - akkor az az érzés esetleg enyhülne vagy el is maradhatna. Hát lehet, hogy ők maguk is bajban vannak. Keresnek, vagy váltanának. Ha tudnál, nyilván segítenél is, hiszen eléggé lelkiismeretes valakinek tűnsz. :-)
17. Százas Evelin (válaszként erre: 12. - Cmg1222)
2017. ápr. 16. 16:56
Azt mondod, tifelétek nagyon gyérek a lehetőségek? Akkor talán azért kérdezgetnek pont erről annyian téged mert ők maguk is tippeket, lehetséges pártfogót keresnek, elvégre elterjedhetett a hír hogy neked már több helyed is volt sikerült vagy nem sikerült de valahogy mégis elhelyezkedtél. Így ezek a kérdések valójában nem is a te személyedet érintik hanem sokkal inkább a sajátjukat, - vedd ezt is figyelembe hogyha érzed, hogy fel akar menni benned a pumpa. Talán csak kihasználják a találkozás adta lehetőséget arra, hogy munkaalkalom után kutassanak. Azt szabad, nem? :-)
16. Cmg1222 (válaszként erre: 13. - Százas Evelin)
2017. ápr. 16. 16:55
Előző munkahelyem előtt egy jó ideig nem volt helyem és akkor is ezt éreztem pedig nem igazán friss volt.
15. Cmg1222 (válaszként erre: 14. - Andi6020)
2017. ápr. 16. 16:53
Tudsz valami tippet adni akkor? Mert jelenleg érdemleges hozzászólásod nem volt. És ahogy néztem máshol a kommentjeid más felé se nagyon. És én tényleg így érzek és tényleg majd megfulladok olyankor.
14. andi6020 (válaszként erre: 9. - Cmg1222)
2017. ápr. 16. 16:45

Szerinted normális dolog, hogy a belét kitaposnád annak, aki megkérdezi, hogy hol dolgozol?

örülj neki, hogy egyáltalán érdekel valakit.

13. Százas Evelin (válaszként erre: 1. - Cmg1222)
2017. ápr. 16. 16:35
Persze hogy idegesít, ha olyankor kérdezik amikor épp nem vagy sehol. Neked biztos az ugrik be olyankor egyszerre tehát hatványozottan, ami kudarc az elmúlt időszakban ért és amikről szerinted nem is te magad tehettél. Kitaposni a belét azért emiatt még senkinek sem kell, egy rövid tájékoztatás után (most épp új helyet keresek) - rögtön visszakérdezhetnél hogy te tudsz valami tutit? Te hol vagy, oda nem ajánlanál be? Ha tényleg hallanál valami jó lehetőségről akkor biztos nem bosszankodnál tovább hanem azt fontolgatnád, - ha meg nem akkor legalább röviden leszerelnéd ezzel a kérdezgetőt és még jófej is maradnál, az ismerősöket nem érdemes elvadítani magunktól.
2017. ápr. 16. 16:34

Felénk nincs sok lehetőség tudod. 1 állásra van 300 jelentkező, ha nincs ismerősöd itthon vagy munka nélkül. Ha valakid valaki akkor egyből van helyed még a legaljább helyekre is ez megy.

Akit lehet kifúrnak mert jajj ennek meg annak kell állás

11. Cmg1222 (válaszként erre: 10. - Massalhangzo)
2017. ápr. 16. 16:31

10ből 5 és nem csak az a pár barát akire te gondolsz van köztük jócskán (a maradék meg ilyen nagyon távoli ismerős) És napjában többször megkapom.


3ból két helyen olyan helyen voltam, hogy tartósan nem akartam ott lenni. Csak amíg nincs olyan helyem ami közelebb áll hozzám.(első helyemen azért is mondtam fel) Azon az egy helyen meg 100% hogy kellett a helyem másnak. (elődömmel elég jóban vagyok és mondta is, hogy mit mondtak)

10. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Cmg1222)
2017. ápr. 16. 16:26

attol borulsz ki, hogy megkerdezik, hol dolgozol? megis hanyan kerdezhetik meg "allandoan"? :D par barat? mert gondolom idegenek nem mennek oda hozzad az utcan, hogy hol melozol


ha ennyire zavar, hogy az a nehany ember megkerdezi egyszer vagy idonkent, hol dolgozol, probalj megmaradni egy munkahelyen, es akkor nincs gond. inkabb veled van gaz, hogy 2 ev alatt annyi helyen megfordultal, hogy nem lehet szamon tartani

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook