Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy kezeljem azt, hogy bántja az egómat, hogy már nem foglalkozik velem? fórum

Hogy kezeljem azt, hogy bántja az egómat, hogy már nem foglalkozik velem? (beszélgetős fórum)

2021. jún. 21. 13:36
Önismereti munkával lehet dolgozni az önbizalomhiányon és a kemény egón is.
18. Amaunet (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2021. jún. 21. 00:19
Remélem, nem ez az első férfi az életében! 28 évesen csak volt már egy-kettő, túl élt már egy-két szakítást.
2021. jún. 20. 22:24

Micsoda gond....


Ja nem. Micsoda ego.


Egyéb vergődés?

16. simple (válaszként erre: 15. - Globus)
2021. jún. 20. 22:15
Napok óta? Én hónapok óta látom ugyanezt a témát itt... Szinte naponta indít róla újabbat.
15. globus (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 20. 21:56

Már megint ez az "én megláttam benne a jót", napok óta pörgő téma.

Meg fogod ezt bánni, eltelik a fiatalságod semmiségen nyafogva. Ehelyett lépj ki a közösségi oldalról, menj ki az utcára, bárhová, most már lehet akár bulizni is. Ismerkedj, ÉLJ!

14. Altair (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 20. 21:45
Sok férfi úgy van vele, főleg egy adott életkor után, hogy nem barátokat keres. Lehet, ő is olyan. Egy idő után már az emberek nem akarnak csak barátokat gyűjteni. Ezt tisztáztad vele, hogy szívesen lennél barátságban, vagy csak simán beszélgettetek, és hárítottad a próbálkozásait?
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Altair)
2021. jún. 20. 21:42
Persze, de attől még lehettünk volna ismerősök, barátok.
12. Altair (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 20. 21:21
Ha nem kapott tőled pozitív visszajelzést, kölcsönös érdeklődést, miért várjon a semmire? Valószínűleg potenciális partnert keres, nem plátói kapcsolatot, ahol rajonghat a semmiért.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Altair)
2021. jún. 20. 21:14
Azt teszem, viszont ahhoz képest, hogy nem tetszik úgy éreztem, hogy van benne valami. Olyasmit láttam meg benne, amit nem sok ember, és erre nem hozzám húz, hanem el tőlem.
10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 20. 21:07

Marrgit normááális??? 🤪


Se nem szép, se nem jó.akkor mi a bajod? Ennél jobb még nem jutott, az a baj?

2021. jún. 20. 20:56
Van egy egyszerű megoldás. Tiltsd le, vagy rejtsd el az összes bejegyzését. Úgy nem látod, kit hogyan lájkolgat, amihez amúgy joga van, miután a feléd tett erőfeszítései nem értek célt. Jól esik az embernek, ha kelendő, de felesleges olyanon pörögnöd, aki amúgy "nem kell" neked. Hagyd élni, és te is élj nélküle. Ennyi.
8. andi6020 (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2021. jún. 20. 20:52
Reméled, hogy volt sok, aki így viselkedett? :D
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 20. 20:52

Hogy a micsába nem unod még ezt.

Ennyire nem lehet üres és eseménytelen az életed.


49/N

2021. jún. 20. 20:34
Sehogy...Bántja a hiúságodat! Bár nem értem hisz azt írod és sorolod,mennyire antipatikus számodra.Ő is és te is játszadozol az emberekkel.
5. alinka01 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 20. 20:13
Hogy lehetne orvosolni? Észhez kellene talán térned és felnőtt nőként viselkedni! Egy lájkolás szerinted mennyi energiába kerül? Na, ugye! És te a negyed pillanatig tartó kattintgatástól teszed függővé a lelki békédet? Mi a fenének közelítenél ehhez a férfihez, ha nem is tetszik semmiképpen? - A kóros önbizalomhiánynak pedig keresd meg az okát, ha kell pszichológus segítségével, és nődd ki!
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 20. 20:11

Nőjél fel! Egy 28 éves nő már nem futkos a pasik után.

Remélem, nem ez volt az első férfi, aki figyelmet fordított rád, majd eltűnt!

2021. jún. 20. 20:07
Nem ezen van a hangsúly.
2021. jún. 20. 20:03

Már megint ez a likolós faszbuk


50/N

2021. jún. 20. 19:59

Mindig nagyon önbizalomhiányos voltam, de jött egy férfi, aki mint férfi, nem tetszett, de tetszett, hogy törődik velem, napi szinten írt, foglalkozott velem. Majd egyik napról a másikra eltűnt. Most pedig azt látom, hogy más nőknek like-olgat, ami zavar. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy szeretem őt, és fáj, hogy más nőknél próbálkozik, mert a helyzet az, hogy ránéztem és soha nem tetszett, a modora csapnivaló, elviselhetetlen, folyton veszekszik, hisztizik.

Mégis zavar, hogy már nem én vagyok az, akinek folyton ír, like-ol, viszont túl büszke vagyok ahhoz, hogy én közelítsek hozzá. De mégis hogy lehetne ezt orvosolni?

28N

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook