Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy kell letölteni a youtube-ról? fórum

Hogy kell letölteni a youtube-ról? (tudásbázis kérdés)


2009. ápr. 26. 08:22

Nem a youtube-ban van a hiba hanem a linkben. Tudod ha egy másik oldalról átmész a youtube-ra, akkor hozzátesz a linkhez, vagy ha bármit teszel az oldalon, akkor hozzárak kicsit a linkhez, hogyha kifagy a böngésződ, ellenben az el tudja menteni ilyenkor az állapotát, akkor ugyanabba a helyzetbe tudjon visszakerülni. És ezt akarom kijavítani majd leírni neked részletesen hogy működjön. Én erre tudok most gondolni. De lehet hogy nem ez az.



Néhányszóval: igen, azt az egyetlen bemenő adatot kell, amit te írsz bele/másolsz bele.

2009. ápr. 26. 07:54

Kedves Lisku


Nagyon Szépen Köszönöm a segítő szándékodat,de annak ellenére,hogy én nagyon sokkal idősebb vagyok,mint te,nem értem,hogy mit kellene ide másolnom.Én úgy tudom,hogy ez a program magától másol,ha a másolásra rákattintunk,vagy úgy gondolod,hogy tévedek?Vagy nem erre gondoltál?Légyszives,írd meg,hogy mit kellene lemásolnom neked.Talán a letölteni kívánt videó URL Jét?Egyébként most semmit nem hajlandó csinálni ez a program,se nem jelöl ki,se nem másol.Az nem lehet,hogy magán a youtube-on van a hiba?Légyszives,mindent írj meg,amit erről gondolsz.Nagyon Szépen Köszönöm

Szia:Farkas Kriszti

15. 8ebbbd5ab5 (válaszként erre: 12. - Kisfüles)
2009. ápr. 25. 19:01
Szóval légyszi másold be ide is amit oda, tehát kijelölöd, és ugyanúgy mint oda, csak most ide másold, és akkor megpróbálok valamit varázsolni, ha sikerül, elmondom részletesen mi a lényege.
2009. ápr. 25. 18:33
A linksort másold be!
13. 8ebbbd5ab5 (válaszként erre: 12. - Kisfüles)
2009. ápr. 25. 18:21
És mit másoltál be?
12. kisfüles (válaszként erre: 11. - 8ebbbd5ab5)
2009. ápr. 25. 17:35

Kedves Lisku


Nagyon Szépen Köszönöm a választ.Abban tökéletesen igazad van,hogy a nagybetűvel való írás kiabálás a netikett szerint,de fontosnak tartottam kiemelni,azokat a dolgokat,amiket nagy betűkkel írtam.amit kiírt az pedig a következő.this is not a youtube video link.Nagyon Szépen Kérlek,ha most van valami ötleted,azt írd meg nekem.Nagyon Szépen Köszönöm

Szia:Farkas Kriszti

11. 8ebbbd5ab5 (válaszként erre: 10. - Kisfüles)
2009. ápr. 25. 12:28

Ha ezt ennyire jól tudod akkor mért nem megy? :)


Másik és egyben legfontosabb kérdés: MIT ÍR KI?

Sajnos nem vagyunk távgyógyítok, hogy ilyeneket ennyiből tudjunk. És mivel a programnak nem túl sok beállítása van, /igen, csak a te kedvedért tettem fel egyet/ így a hiba az ön gépezetében van, sajnos.


Ja és a nagybetüzés a netikett szerint kiabálás. És én különösen utálom ha kiabálnak, uh. légy szíves...

10. kisfüles (válaszként erre: 7. - Zsuzso100)
2009. ápr. 25. 07:51

Kedves zsuzso100


A héten csütörtökön(április 23-án)nekem is a FREE YOUTUBE DOWNLOAD-ot telepítették fel.Az illető aki feltelepítette,letöltött 3 videót,én 1 et,és mióta a legutolsót letöltöttem,egyáltalán nem működik a program.Nagyon Szépen Kérlek,írd meg nekem ,hogy mi lehet a baj.Lehet,hogy a beállításoknál van valami baj?Nekem így mondta a rendszergazda:Rá kell menni a MÁSOLÁS-ra CTRL A CTRL C,Utána rámenni a YOUTUBE LETÖLTŐRE,Utána meg kell nyomni a PASTE gombot.Utána a DOWNLOAD-ot ,és kész.De nekem sajnos nem sikerül.Nagyon Szépen Kérlek,ha van valami ötleted,hogy mi a baj,és hogy hogy lehetne megoldani A LEHETŐ LEGRÉSZLETESEBBEN ÍRD MEG NEKEM.A LEGAPRÓBB RÉSZLETEKET IS.MERT ÉN NAGYON NEM ÉRTEK AZ ILYEN DOLGOKHOZ.Nagyon Szépen Kérlek,hogy azt is vedd figyelembe,hogy NÁLUNK NINCS ADSL INTERNET,CSAK A LEGKISSEBB SEBESSÉGŰ T-MOBILE-OS

Nagyon Szépen Köszönöm a segítséget

Szia:Farkas Kriszti

9. zsuzso100 (válaszként erre: 8. - Kisfüles)
2009. ápr. 13. 21:54
Egy hsz-szel előbb írtam a programot, írd be a keresőbe, töltsd le, és csak be kell illeszteni az adott youtube videó linkjét a felső sávból, a programban lent kiválasztani, hova töltöd és kész!
2009. ápr. 13. 21:28

Sziasztok

Nagyon Szépen Kérlek benneteket,hogy segítsetek nekem.Nagyon Szeretnék letölteni a youtube-ról annak ellenére,hogy jelenleg nincs adsl internetem,úgy hallottam,hogy annak ellenére,hogy adsl nélkül akadozik a felvétel,ha letöltöm tökéletes lesz a felvétel,de sajnos nem tudom,hogy egyáltalán hogy fogjak hozzá.Nagyon Szépen Kérlek Benneteket,hogy a lehető legapróbb részleteket is írjátok le,és ha valaki úgy gondolja,hogy ehhez még kell valami program,nagyon szépen kérem,hogy küldje át nekem a magyar változatát,mivel csak magyarul beszélek.Nagyon Szépen Köszönöm

Sziasztok:Farkas Kriszti

2009. ápr. 11. 20:41
Én Free Youtube to mp3 convertert és Free Youtube Download-ot használok. Mindegyik ugyanaz a gyártó. Keress rá google-ban!
6. SF (válaszként erre: 5. - Svarc)
2009. ápr. 11. 20:36
Realplayer!!!
5. svarc (válaszként erre: 2. - 2f4fe453b8)
2009. ápr. 11. 20:33

szia mindenkinek !

én is kérdezem : bármilyen hangot - szöveg, zene stb - ami a gépből jön ki,hogyan tudom lementeni a gépemre - (nem az általam cd vagy más multimédiás lejátszásról van szó)

kellemes Húsvétot Mindenkinek !

2009. ápr. 11. 20:15
Én a videoget-et használom és tökéletes a youtube tartalmainak letöltésére is sok féle formátumra átkonvertál
2009. ápr. 11. 19:49
Szerintem is az a legjobb, azzal mindenhonnan le lehet tölteni videót, és még zenéket is.
2009. ápr. 11. 19:46
Legegyszerűbb a Realplayer-el. De jó a Youtube downloader is.
2009. ápr. 11. 19:43
Hogy kell letölteni a youtube-ról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook