Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy kell kereket cserélni biciklin? fórum

Hogy kell kereket cserélni biciklin? (tudásbázis kérdés)

2011. aug. 9. 18:01

Bahhh... sikerült nagy nehezen fellazítanom a csavart.

Kiszedtem a kereket, leszedtem a külsőt, kiszedtem a belsőt, kicseréltem a belsőt ( a régi belső amúgy sehol nem ereszt, tök jól tartja a levegőt, fogalmam nincs miért eresztett le, de eddig pumpálni sem sikerült...).


Betettem az új belsőt, visszapattintottam a külsőt, megpróbáltam pumpűlni a kereket és nem megy bele levegő. Én ezt nem értem.


Ha nincs betéve a belső, megy bele a levegő, ha be van szerelve, akkor egyszerűen nem.


Visszaszereltem a kereket, próbáltam így pumpálni, próbáltam úgy, de semmi. A csuda vigye!


Hozzáteszem, hogy kis vacak minipumpám van, lehet, hogy nem érintkezik rendesen a szeleppel, ha le van engedve a gumi. :S


Node, a lényeg, hogy tudok kereket leszerelni és belsőt cserélni! :)

10. 04e95f637a (válaszként erre: 9. - Inkábbíjász)
2011. aug. 9. 17:19
Nincs mit :)))
9. inkábbíjász (válaszként erre: 7. - 04e95f637a)
2011. aug. 9. 17:17
Hát, azthiszem ez lesz, csak úgy nekilendültem, és a második lépcsőnél el is akadtam... dühítő. Azért, köszi a hozzászólásokat! :)
8. bc8bec3b9b (válaszként erre: 6. - Inkábbíjász)
2011. aug. 9. 17:17
Nyugi!:)Gyakorlat teszi a mestert,én is így kezdtem:)
7. 04e95f637a (válaszként erre: 6. - Inkábbíjász)
2011. aug. 9. 17:12
Azért én arra megkérném,hogy legalább csavarja le,aztán valahogy megbirkóznék vele :))))
6. inkábbíjász (válaszként erre: 5. - 04e95f637a)
2011. aug. 9. 17:05
Van, csak este, és olyankor már nem csak a keze fáradt hanem mindene, és hónapok óta nem tudom használni a biciklim, gondoltam nekiállok majd én megszerelem. Hát... lehet, elbukom az egészet. Pedig elméletben már tök profin szerelek kereket, meg cserélek gumit! :)
5. 04e95f637a (válaszként erre: 4. - Inkábbíjász)
2011. aug. 9. 17:02

hát csavarlazító :)


jajajaj,kalapácsot ne!Nincs egy erős férfikéz valahol a környéken?

4. inkábbíjász (válaszként erre: 3. - 04e95f637a)
2011. aug. 9. 17:00

Az mi?


Nincs idehaza ilyesmim az biztos, kalapácsom van, meg kulcsom :) Ezekkel kellene valahogy megoldanom a problémát :)

2011. aug. 9. 16:59
csavarlazító?
2011. aug. 9. 16:56
Le akarom szedni az első kereket. Kiakasztottam a féket, aztán fejre állítottam a biciklit, megkerestem a megfelelő méretű kulcsot, hogy leszedjem a kereket, de nem tudok rájönni melyik irányba kellene tekerni, úgy rá van szorítva, hogy egyik irányba sem mozdul. Valaki tudna segíteni?
2011. aug. 9. 16:55
Hogy kell kereket cserélni biciklin?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook