Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy kell képeket és más dokumentumokat linkelni? fórum

Hogy kell képeket és más dokumentumokat linkelni? (tudásbázis kérdés)


7. 07c4794583 (válaszként erre: 6. - Kisfüles)
2010. máj. 6. 14:30

mi az, hogy ilyen helyekre? írj egy konkrét példát.


ha a weboldal, amit szerkesztesz, érti a html-t, azt kell beírni, amit meacska írt, az egy html kód és a böngésző majd szépen értelmezni fogja.


wordben nehezebb, a Hivatkozás beszúrása menüt kell használni.


emailben nem érdemes html kódot küldeni, mert sok helyen le van tiltva, de ha nincs akkor szinten a meacska által adott kódot kell begépdeld értelemszerűen a megfelelő részeket helyettesíteni.


de ha nem írsz konkrétumot, hogy milyen képet (konkrét címmel) szeretnél hova belinkelni, akkor így általánosságban nagyon nehéz lesz, nincs szabály hogy hova mit kell.

6. kisfüles (válaszként erre: 5. - 07c4794583)
2010. máj. 6. 00:24

Kedves butternut


Igen,ilyen helyekre gondoltam a linkelést.Nagyon szépen megköszönöm ha segítesz nekem.

5. 07c4794583 (válaszként erre: 4. - Kisfüles)
2010. máj. 5. 20:53

Szia,


azt elfelejtetted leírni, hogy HOVA linkelni?


Egy blogba (blog.hu, freeblog.hu)? A hoxás naplódba? Egy word dokumentumba? Egy emailbe?


üdv

b


p

4. kisfüles (válaszként erre: 2. - D879a0c5b4)
2010. máj. 4. 20:22

Kedves Meacska


Nagyon szépen kérlek,hogy A LEHETŐ LEGRÉSZLETESEBBEN ÍRD LE NEKEM,MAGÁT A FOLYAMATOT.Ezt már egy másik közösségi oldalon is írta nekem valaki.Ebből én sajnos semmit nem értek.Nagyon szépen köszönöm

2010. máj. 3. 22:35

Sziasztok


Megint eszembe jutott valami,és nagyon megköszönném,ha segítenétek nekem.Az interneten nagyon sokszor lehet látni olyan cikkeket,aminek a végén van egy KATTINTS IDE felirat,és ha erre rákattintunk,akkor kijön egy dokumentum,ami általában kép szokott lenni.Nagyon szépen kérlek benneteket,hogy írjátok le nekem,hogy ezt hogy kell csinálni?.Ha lehet így cikkeket is linkelni,annak a módja is érdekelne.Nagyon szépen köszönöm a segítséget

Sziasztok:Farkas Kriszti(kisfüles)

2010. máj. 3. 22:28
<a href="aképurlje">szöveg a linkhez</a>
2010. máj. 3. 22:23
Hogy kell képeket és más dokumentumokat linkelni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook