Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy kell beállítani a videót, ha fel szeretnék venni a tévéből? fórum

Hogy kell beállítani a videót, ha fel szeretnék venni a tévéből? (tudásbázis kérdés)


2011. szept. 13. 18:07

start?



:D

2010. szept. 13. 11:00

Szervusztok!

Két bal kezem van az elektronikához. Nálam kb 3 éve diszeleg a dvd felvevő és képtelen vagyok beállítani. Máig is ábrándozom a régi videóért, ott még azt is láttam, hogy a szalagon mennyi hely (abból ki tudtam számolni, hogy kb. hány perc) van még.

2009. júl. 12. 13:09

természetesen a videó használatija szerint. Hiszen azzal veszel fel.

A videón kell megkeresni azt a sávot, ahol bejön a szolgáltató által adott adás.

Aztán a dekóderrel ráállsz arra a csatornára, amelyikről felvenni szeretnél,és elindítod a felvételt.

A lényeg, hogy a videón kell "megkeresni", hogy hol ad a tv jelet neki.

2009. júl. 12. 08:31

Sziasztok


Megint eszembe jutott valami,és nagyon szépen kérlek benneteket,ha tudtok segítsetek nekem.Évekig UPC előfizetők voltunk.2 éve vettünk egy videót,amit még aznap beállítottunk,hogy tudjak felvenni a tévéből videóra.Körülbelül 3-4 hónapja szolgáltatót váltottunk,így most a videó nincs beállítva,ahhoz,hogy felvételezni tudjak.Most azt szeretném tőletek megkérdezni,hogy melyik használati utasítás szerint kell beállítani a videót,hogy fel tudjak venni a tévéből?A tévé használati utasítása szerint vagy a videó használati utasítása szerint?Nagyon Szépen Kérlek Benneteket,Ha Tudtok Válaszoljatok Nekem.Nagyon Szépen Köszönöm

Sziasztok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook