Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy kell a sertésmájat 10 hónapos babának elkészíteni? fórum

Hogy kell a sertésmájat 10 hónapos babának elkészíteni? (tudásbázis kérdés)


2008. okt. 14. 15:10
Mikor még forr a leves akkor tedd bele,és kb 5perc mulva kiveheted és késsel lekaparod a májat így a rostok és az erek nem kerülnek bele,és krémes állagú lesz.Zöldséget répát én fém szürőn pasziroztam
2008. okt. 14. 14:10
Sertésmájat sehogy csak csirkemájat fözve villával összetörni vagy pépesiteni
2008. okt. 14. 01:59
én pürésítve, turmixolva-zöldségekkel készítettem el.
2008. máj. 13. 12:42

Nem az elkészítés a gond, hanem utána a megetetése! :)


Sós vízben megfőzöm kb. 20 percet forr, aztán krumplival összeturmixolom. Jól elpepecskélek vele, ő meg kiköpi. Ezt imádom.

2008. máj. 13. 11:01
Én csirke májat adok, abból vehetek 2 db-ot is! Nem olyan kemény amikor megfő és szerintem az ízze is jobb.
2008. máj. 13. 10:58

Apritsd össze a májat (szedjél ki belőlle minden eret) és a többi hozzávalót (krumpli, répa, alma, brokkoli, stb.), főzd meg sós (egy csipet) vízben és turmixold össze annyi levével, hogy jó kis pépes legyen. Ha van már néhány fogacskája villával is törheted, ha elfogadja, az enyém nem.

Jó étvágyat nektek!

2008. máj. 13. 10:10

Szia!

Nincs babám még csak most várom az elsőt, de mintha egy ismerősöm valami turmixos dolgot emlitett volna ezzel kapcsolatban.

Sajna többet nem tudok segiteni,hogy mit tett még bele meg ilyenek, de azt tudom hoyg turmixolta.

Sok sikert!!

2008. máj. 13. 09:55
Hogy kell a sertésmájat 10 hónapos babának elkészíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook