Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogy kell a köröm matricát feltenni? fórum

Hogy kell a köröm matricát feltenni? (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 8. 20:03
Színes lakkot felkenem, megvárom míg félig megszárad, utána jöhet a matrica. Erre rá a fedő lakk két rétegben, ha szükséges akkor három rétegben!
2009. márc. 8. 10:40
Köszönöm a segítséget.
2009. márc. 8. 08:42
sajna vannak olyan matricák, amik pont a keménységük miatt nem "hajlanak" és azt képtelenség belerakni lakkba, mert felugrik a széle.. azokat én is csak műkörömbe szoktam rakni..
2009. márc. 8. 06:43

Egy réteg alaplakk és erre ragasztani vagy másféle díszítést tenni utánna egy réteg fedőlakk és kész.

VAGY:

Egy réteg alaplakk,két réteg színes jó minőségű lakk utánna a matrica és rá a fedőlakk. Utánna lefújni körömlakkszárító spray-vel hogy biztos ne maszatolódjon el. Az gyorsan megszárítja. Ennyi :)

2009. márc. 8. 01:43
én alá is alá festek és még a friss lakkba ragasztom bele... majd mikor megszárad jöhet rá 2 réteg... így nem jön fel a széle
2009. márc. 8. 00:39
Na erre én is kíváncsi lennék. :d
2009. márc. 8. 00:39
Vettem köröm matricákat és feltettem a körmömre ahogy írva van. Sima tiszta körömre tettem és utána színtelen lakkal lakkoztam de sjnos fel jött a színtelen lakk miatt hajlik felfelé. Ti hogy szoktátok csinálni?
2009. márc. 8. 00:37
Hogy kell a köröm matricát feltenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook