Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy kell a Jónás-módszert kiszámítani? fórum

Hogy kell a Jónás-módszert kiszámítani? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8
21. vviki2
2008. jan. 16. 08:54
Amúgy ha valakinek nincs peteérése, vagy van, de nem átjárható a petevezeték akkor hiába akciózik a kijelölt napon...!!! Ezzel csak azt szeretném érzékeltetni, hogy a Jónás módszer is csak akkor "működik" ha minden rendben van a párnál!
20. vviki2 (válaszként erre: 18. - Dya81)
2008. jan. 15. 10:11

Nekem is akkor fogant meg a kisfiam... Úgyhogy ezen ne problémázz! Mindent bele!!!

(+1 jótanács: ne mindegyik napon csak egy Jónás napot megelőző, kiválasztott napon akciózzatok, hogy megfelelő legyen az "anyag" minősége... 3naponta termelődik jó minőségű spermium!)

19. Munya (válaszként erre: 18. - Dya81)
2008. jan. 14. 09:58
Szia! Igen ez jó kérdés, de ne törődj vele! Jó akciózást.
18. dya81
2008. jan. 11. 20:17

sziasztok!

én kb. két éve nem szedek gyógyszert és egy éve nem védekezünk.de a gyerek még nem jött össze. a nőgyógyászom elküldött meddőségi központba is de a párom még nem akar elmenni.az egyik ismerősöm mondta,hogy neki a jónás módszerrel jött össze a második gyereke.most kitöltöttem a www.astro.com oldalon az adatokat amiket kellett és ki is jött a táblázat aminek ki kellett, hogy jöjjön

de én azt nem értem hogy a piros vonalak pont arra a napra esnes amikor elmúlik a menstruációm.

én úgy tudtam hogy ilyenkor nem lehet terhes egy nő. lehet hogy nem jól töltöttem ki az adatokat?

kérem segítsetek.

17. Munya
2008. jan. 11. 09:36

Ezen az oldalon ki lehet számolni:


Kezdünk a www.astro.com oldalon

Kattints a Free horoscopes-ra, ekkor ide jutsz: [link]

A lap alján kattints az Extended chart selection-re, amelynek hatására ide jutsz: [link]


A [link] oldalon kattints a felül látható Astrodienst special feliratra

Eztán a legördülő listából (A Please select the type of chart you want felirat alatt) válaszd ki az Astromap world helyett a Lunar phases fertility calendar* sort (a lista legaljáról)

Majd állítsd be, mely dátummal szeretnéd kezdeni a naptáradat: start date for charts marked with* (angol dátumsorrendben: nap, hónap, év). A naptár pontosan egy évnyi időtartamot fog mutatni az itt megadott dátummal kezdődően.

Végül kattints a Click here to show the chart (azaz „kattints ide a grafikon megmutatásához”) feliratú gombra.


Ekkor megjelenik egy rövid szöveg a képernyőn, többek között a következő is:

„Have you entered your birth data yet?

No? Please, click here in order to get to the input page. Once you have completed this step, the Chart drawing, Ascendant will be displayed for you.”

Azaz: megadtad a születési adataidat? Nem? Akkor kattints ide stb. stb.

Tehát az utasításnak megfelelően kattints a Please, click here feliratra.


Születési adatok kitöltése, majd continue.


Eztán megjelenik egy újabb, az előzőhöz hasonló képernyő, melyen a rendszer beírta a születés városát a földrajzi koordinátáival együtt, és rákérdez, hogy valóban ez-e a helyes város.

Ha oké, akkor újra a continue gombra kell kattintani. Ha nem oké, akkor az other town feliratra, ahol újra be lehet állítani a helyes várost.

Eztán megjelenik egy gif fájl, a Jónás-naptár.


A naptár egy évet ölel át. A hónapok fekete függ. vonallal vannak elválasztva

A napok számozása nincs mind kiírva, csak a vasárnapoké.

A függ. piros kis vonal mutatja, mely napra esik a J-nap. Az előtte levő 3 napot átfogó vízsz. piros vonal azt jelenti, hogy azon napokon kell együtt lenni.


A Jónás-napok fölött látható kis jel azt mutatja, hogy az azon a napon fogant gyerek milyen nemű lesz. Amelyik Jónás-napnál nincs jel, akkor aznap bármilyen nemű gyerek megfoganhat.

2008. jan. 10. 21:48

SZIASZTOK!


LÉGYSZI SEGÍTSETEK.MÁR VAN EGY KISFIAM, ÉS NAGYON SZERETNÉNK PÁROMMAL EGY KISLÁNYT.ÉN 1986.07.11-ÉN SZÜLETTEM, 17:23 PERCKOR. 2008-BAN MELYEK AZOK A NAPOK AMELYEK KISLÁNYT "EREDMÉNYEZNEK"?

2007. dec. 13. 16:16

Sziasztok!


Segítestek, hogy én is segíthessek! Barátnőm Álma egy Kislányt! 1980 június 7-én született 09:30kor: Mikor érdemes akcióba lépniük, hogy Álma valóra váljon?

Köszi

2007. dec. 2. 18:42

Segitsetek nekem, melyek a *jo* napjaim 2008-ban a Jonas modszer alapjan, ha kislanyt szeretnek? 1978 januar 16-an este szulettem.

Koszi

13. emily
2007. jan. 22. 23:20
bocs hozzászólást akartam írni!! Már késő van... :-)))
12. emily
2007. jan. 22. 23:19
Téma: Jónás módszer: fiú vagy lány? Itt keresd meg a 18. hottászülást! Számomra érthetően van leírva. (Bár hozzáteszem kiszámoltam, de nem jött be)
2007. jan. 22. 22:03
MENNYIRE MEGBIZHATO EZ A MODSZER?MENNYI IDEIG TART? HASONLO MINT A HÖMERÖZES?
10. Zojci
2007. jan. 16. 22:29
Nekem meg wan a naptár és akcióztunk is,mégsem estem teherbe
9. tinendo (válaszként erre: 8. - Zsuzsi13)
2007. jan. 15. 20:08

Megpróbálok segíteni.

Én se tudok sajna angolul.

Mindjárt utánanézek, és leírom a cikk hozzászólásaként.

8. Zsuzsi13 (válaszként erre: 6. - Tinendo)
2007. jan. 15. 16:14
Tudsz abban segíteni mit hova kell beírni mert nem tudok angolul :(
7. Zsuzsi13 (válaszként erre: 5. - Mimo)
2007. jan. 15. 16:09

Mimo!


Én nem beprogramozni szeretném, csak szeretném tudni miért van az, hogy mikor megvan a menzim a pasimat akkor tudnám leginkább ágynak dönteni.

gondolom olvastad, hogy ma megjött két nap késéssel. :-(

2007. jan. 15. 13:41

www.astro.com

itt ki lehet számítani

5. mimo
2007. jan. 15. 13:36
Igen jó lenne beprogramozni...de én annak is örülnék ha egyáltalán teherbe tudnék esni))))))))
2007. jan. 15. 12:22
Mit foglal magába ez a Jónás-módszer? Engem is érdekelne ez a számítási mód!
2007. jan. 15. 11:23

[link]


Azt hiszem, ezt keresed..

2007. jan. 15. 11:19
Tud valaki abban segíteni, hogy a Jónás-módszert hogyan lehet kiszámítani? A neten nem találtam semmit.
2007. jan. 15. 11:18
Jónás-módszer számítása
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook