Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy kaphatnám vissza a pénzem? fórum

Hogy kaphatnám vissza a pénzem? (tudásbázis kérdés)

8. arekim64 (válaszként erre: 7. - Mmacus)
2013. márc. 15. 17:59
De nekem sajnos nem is ír,hogy feladta-e.Nem lehet elérni.Azért köszi a válaszokat.Szép hétvégét nektek!
7. mmacus (válaszként erre: 5. - Arekim64)
2013. márc. 15. 17:37

Bocs, nem neked írtam, hanem arra a hozzászólásra, hogy a bank visszaküldené.

A bank egyébként nem tehet olyat, hogy egy elindított átutalást nem teljesít, mert valaki pórul járt. Neki kötelessége teljesíteni az elindított tranzakciót. Remélhetőleg figyelik a negatív értékelésedet és más nem jár így.


Én múltkor egy könyvet rendeltem, szintén előreutalással, hetekig türelmesen vártam, aztán mégis felvettem az eladóval a kapcsolatot. Kiderült, itt a postás hibázott, egyszer megkísérelte a kézbesítést, de értesítőt nem hagyott, a postán várt hetekig a küldeményem.

2013. márc. 15. 17:07
Lehet átsiklottam azon, hogy már 1 hónapja volt. Sajnos ez esetben már nincs mit tenni, csak abban bízhatsz, hogy ő visszaadja, de sajnos nem fogja...
5. arekim64 (válaszként erre: 4. - Mmacus)
2013. márc. 15. 16:01

Nem,nem gondoltam,hogy ők lenyelik.De esetleg mások is küldenek,esetleg a bank nem utalná át nekik.

Ilyen csaló embereknek.Sajnálnám ha más is így járna.

4. mmacus (válaszként erre: 2. - A0c1361e44)
2013. márc. 15. 15:33
Egy hónapja történt átutalást hogyan adna vissza a bank? Gondolod, lenyelik ők a veszteséget?
3. arekim64 (válaszként erre: 2. - A0c1361e44)
2013. márc. 15. 14:38

Köszi irisz.Igen ,negatív értékelést adtam neki és megírtam,hogy megbízhatatlan eladó.Még eddig csak pozitiv értékelést adtam.Ez volt az első,hogy rossz véleményt írtam.Pedig már évek óta vásárlok itt.

Az ő bankján keresztül fizettem.Sajnos már 1 hónapja történt.Valós személy ,mert megtaláltam több oldalon is.Lehet,hogy be kéne mennem abban a bankba,ahol feladtam a pénzt.

2. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Arekim64)
2013. márc. 15. 14:30

Szerintem tedd ki, mint megbízhatatlan eladó az oldalra. A pénzed nem kapod vissza, de legalább nem ver át mást.


Ja és a bankodnál indíts egy visszahívást a pénzre SOS, közleménybe írjátok bele a problémát, hátha visszaküldi a bank.

2013. márc. 15. 14:26

Sziasztok! Rendeltem egy csizmát ,amit ki is fizettem bankon keresztül(7000 Ft + még egy szabadidőalsót 600 Ft ) De egyikse érkezett meg .

És vissza se ír.Egyszer rendeltem már olcsóbban ,akkor elküldte rendesen.Meg van a banki átutlás.

Szerintetek ,hogy tudom a pénzem vissza kérni.

Segítségeteket előre is köszönöm.Lehet,hogy a csizmát újra felrakja eladásra.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook