Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy jöttetek össze párotokkal és hol ismertétek meg egymást? fórum

Hogy jöttetek össze párotokkal és hol ismertétek meg egymást? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. nov. 17. 11:03

Az első Szilveszteren, amit nem otthon töktöttem a családdal.

Szegeden jártam akkoriban főiskolára, ennek klubjában ismerkedtünk meg.

Ez az 1979 szilveszterén történt.

Azóta együtt vagyunk:)

39. 6c5f346e46 (válaszként erre: 38. - 6c5f346e46)
2008. nov. 8. 15:20
jaaa,ennek már több,mint egy éve,együtt élünk és nagyon jól elvagyunk...
2008. nov. 8. 15:18
egy rádiós társkeresős,ismerkedős műsorban,én poénból dobtam egy üzit,miszerint"jóképű,humoros pasit keresek,aki szereti a szépet,a jót és aki szereti,ha kényeztetik"na hát ezt hallotta ő,felhivott aztán kiderűlt,hogy valaha mi együtt dolgoztunk egy cégnél,még 1999ben,amikor személyesen is taliztunk,jót nevettünk...
2008. nov. 8. 15:16

Szociológia órán az egyetemen. Ő volt az oktató, én a hallgató. :-)

És hogy hogyan jöttünk össze? Hosszas kerülgetés után. Már kb. egy hónapja találkozgattunk egymással, mikor írt SMS-t, visszaírtam... Elírogattunk, írta, hogy szeret. Én meg direkt nem voltam teljesen egyértelmű. Erre felhívott telefonon, szerelmet vallott, merthogy személyesen nem merte... Rá 2 napra találkoztunk és onnantól datáljuk a kapcsolatunk kezdetét, ami már több, mint 1 éve tart. :-)

2008. nov. 8. 14:38

Akkoriban egy sörözőben dolgoztam pultosként a hugommal együtt. Egyik délután ott bulizott egy mocskos drogos banda, amikor a hugom volt a pultos, de bementem hozzá. Elszabadult a csapat, randalíroztak és valamelyikük letörte a hugi visszapillantóját. Persze mindenki tagadta, amikor kérdőre vontuk őket, ezért hívtam a rendőröket. Ketten voltak szolgálatban, de csak az egyiket ismertem, mivel egy településen lakunk.

A másik rendőr ott hagyta a telefonszámát, ha bármi baj lenne, azonnal hívjuk.

Néha, amikor én dolgoztam bejött hozzám kávézni. Lassan megkedveltük egymást, meghívtam vacsorázni egy étterembe. Azt hittem soha nem lehet az enyém és ez nagyon elkeserített. De most mégis Ő az én drága férjem!!

2008. nov. 8. 12:43
A párom öccsébe 2 évig voltam szerelmes,vele nem jött össze a dolog,azután megismertem a bátyját,és összejöttem vele!!És imádjuk egymást!
2008. okt. 31. 22:28

Volt egy barátom,és az ő haveri társaságában ismertem meg,egy tónál jöttünk össze.5 hónapig együtt jártunk,aztán sajnos vége lett.8 hónapra rá megint összejöttünk ugyan azon a helyen a tónál:) és már több mint 1 éve együtt vagyunk:)

Igy történt

33. Sirga
2008. szept. 2. 09:57

Az unokabátyám esküvőjén találkoztunk, összejöttünk. Próbálgatta, meddig mehet el, én pedig tartottam magam - ez tetszett neki. :) 1 hónap múlva már feleségül akart venni, de hivatalosan csak 9 hónapnyi ismeretség után mondtam igent. 16 éve. Van egy 15 és egy 12 éves fiunk, és egy 7 éves lányunk. :)

Ja, és egy gyerekkori emlékem: 10 éves voltam, amikor láttam őt a nagymamámnál az unokatesómmal! :)

2008. szept. 2. 09:43
Mi kulfoldon ismerkedtunk ossze, Szloveniaban. En epp egy szakmai tovabbkepzesen voltam, es este egy szorakozohelyen imserkedtunk meg. Egyikonk sem beszeli a masik nyelvet, ezert maradt az angol kommunikalni. De bevalt :-) Jovore lesz az eskuvonk, es 2 honapja koltoztem ide hozza Szloveniaba.
31. kk2
2008. aug. 19. 08:56
Mi neten ismerkedtünk meg egy társkereső oldalon.Eddig nem hittem sz ilyenekben,de barátnőim felkeltették a kíváncsiságomat ezzel.
2008. aug. 19. 08:22

Mi a párommal egy szanatóriumban ismerkedtünk meg. Én elvált voltam, ő válófélben. Megláttuk egymást, kölcsönös volt a szimpátia, sokat beszélgettünk (hat hetünk volt rá), már a kezdetekkor úgy éreztük mind a ketten, mintha réges-régi ismerősök lennénk, csak sok éve nem találkoztunk volna.

A szanatóriumból már úgy jöttünk el, hogy kaptunk a sorstól egy lehetőséget, nem hagyhatjuk ki.

9 éve élünk együtt...

29. Laryan
2008. márc. 8. 22:13
Munkahelyemen,de először nagyon haragudtam rá-mert szemtelen volt ;-)
2008. márc. 5. 07:55
8 éve költöztem vidékre,és sok mindent meg kellett csináltatnom a ház körül.Erre kerestem egy normális embert aki ezeket megcsinálja,és nem vág átJól sikerült a keresés!.
27. andix
2008. márc. 4. 20:56
Egy szórakozóhelyen ismertem meg a párom.Megláttam és azt mondtam nekem ő kell.Hajnalra az enyém lett.Ennek már hét éve és remélem még hetven évig tart.Azóta van két gyönyörű kisfiunk.
26. Munya (válaszként erre: 25. - 7004ca251b)
2008. febr. 20. 12:44
:)))))
2008. febr. 16. 16:19
A mostmár :) férjem legjobb barátjánál táncoltam évekig.A párom meglátott nála rólam képeket,és elkérte a címem.Aztán eljött hozzám-bejelentkezés nélkül-becsöngetett és kifejtette,hogy elszeretne hívni vacsizni,mert én leszek a felesége.Akkor nagyon kiröhögtem,de azért csak igaza lett:)
2008. febr. 16. 16:13
Hát én már kifigyeltem a haveri körben őt...Aztán volt egy házibuli,amin tudtam,hogy ott lesz.Kicsíptem magam és felszedtem.17 éve vagyunk együtt. :o)
2008. febr. 16. 16:12
Én anyámon keresztül ismertem meg.Anyám már akkor azt mondta neki,hogy vejem a párom meg neki,hogy mami amikor én még nem is ismertük egymást.Azóta lassan 15 éve,hogy együtt vagyunk van egy 14 és egy 9 éves fiunk és egy 3 éves kislányunk.Azóta is élünk boldogan és szeretetben.
2008. febr. 16. 15:57
A munkából hazafelé tartottam, amikor megtámadtak és kiraboltak. Az első rémület után, be kellett mennem a rendőrségre, ahol egy fiatal tiszt volt a kivizsgáló nyomozó. 24 óra múlva megfogta mind a 3 elkövetőt!!! Amikor megláttam tudtam, hogy ez a férfi kell nekem, de igen zaklatott voltam még az előző napi eseményektől. Másnap azonban megjelent a munkahelyem elött és azt mondta szívesen elkisérne haza, nehogy megint bántson valaki. Ez után udvarolt sok-sok hónapig. Magázódtunk 4 hónapig, aztán az ismerettségünk 10. hónapjában összeházasodtunk. Ez régen volt, idén ünnepeljük a 20. évfordulónkat, Van egy 18, és egy 16 éves lányunk és egy 9 éves fiunk. Azóta is vigyáz rám és soha senki nem bántott azóta sem. Boldogok vagyunk együtt most már öten!
21. Munya
2008. febr. 15. 10:36
Az exem munkatársa volt. Sikeresen megvigasztalt :)))) 8 éve vagyunk együtt, most lesz babónk.
20. LoLiNa
2008. febr. 15. 10:25
Gab chaten (wap). nem akartunk kapcsolatot, csak sodródtunk az árral :))
19. zsóka53 (válaszként erre: 14. - 749ede2517)
2008. febr. 14. 11:37
És ráadásúl,még igaz is
2008. febr. 13. 19:11

lassan 3 éve már annak, hogy megismertük egymást egy szép nyári délutánon és összejöttünk.

netes társkeresőn ő talált meg engem és az első találkozót is ő szorgalmazta... aztán a második talin már össze is jöttünk :)

2008. febr. 13. 18:32

10 éve, színjátszófesztiválon, odajött, egész éjjel beszélgettünk.

Köv, évben, nyáron találkoztunk egy tónál, elkérte a tel. számomat, majd felhívott, hogy megyünk-e gombászni.

Azóta gombászunk...

2008. febr. 13. 18:22
7 évvel ezelött.1 barátjával jártam elötte.És 1 másba szerettünk.Felhivtuk közösen a srácot,és elmeséltük hogy ez van.És azóta szeretjük 1 mást:)
15. anan
2008. febr. 13. 18:13
Egy közös ismerősünk (mamár közös rokonunk) által egy pincebulin :) De már előtte is taliztunk állítólag... :)
14. 749ede2517 (válaszként erre: 13. - Zsóka53)
2008. febr. 13. 16:13
ez tényleg nagyon nagyon szép
2008. febr. 13. 16:11
Sok, sok évvel ezelött,mint a mesében,megláttam,ő meglátott, elvett feleségül, én meg hozzá mentem.Let két szép gyerekünk,két fiú,aztán,három unokám.És ma is boldogan élünk mig megnem halunk
2008. febr. 13. 16:03
A kedvenc szórakozóhelyünkön! Kerülgettük egymást és egy kis baráti segítséggel csak sikerült!
11. Jk
2008. febr. 13. 16:00
Ő volt a főnököm. és persze először nem nagyon szívleltem, aztán fél évig vártam rá. Két hónapos a kislányunk. megérte:))
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook