Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy jöhetek ki ebből? fórum

Hogy jöhetek ki ebből? (beszélgetős fórum)


18. c85d1d200b (válaszként erre: 16. - Napsugár8)
2022. máj. 13. 13:58
Es ha intezni valo van, az otthoni ugyfel majd csak var 0,5-1 vagy tobb orat, mikozben o massal foglalkozik? :/
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Sz123)
2022. máj. 12. 15:36
Deutsche Telekom 😬
16. Napsugár8 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 12. 15:00
Tanuld ki a műkörmöst, és közben otthon fogadhatod a hölgyeket. Ha közben hívás jön, azt elintézed :))
15. Sz123 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 12. 14:16

Hú, az tök jó meló (nekem legalábbis :D) Megírhatnád privátban, hol dolgozol :D


Egyébként meg, 16.05-kor fognám magam és mennék csavarogni :) Barátnőkkel vagy egyedül, vásárolgatni, kirakatokat nézni, sportolni, nyelviskolába, bárhová. 8 és 16 között sem unnám magam rommá, lehet nyelvet tanulni, valami új képzésbe belevágni, online horgolni tanulni, ilyenek.

14. Levendula_01 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 12. 13:44

Tessék akkor barátnőzni! Menj át hozzá, csavarogjatok. Vagy ismerkedj a neten, csevegj sokat. Keress valamit, ami lefoglal. Akár egy új műsor. Engem pl a Szulejmán nagyon megfogott.. Biztos akad neked is olyan sorozat, ami felkelti az érdeklődésed. Nekem mondjuk mai napig sokat segít ha kitudok ülni a természetbe és szellőztetem a fejem. Mindig feltölt.

Nekem is nehéz volt megindulni. Mindig attól féltem mikor és hol jön rám a rosszullét. Egyszer leküzdöd önerőből, onnantól te irányítod. A lényeg ha rádjön nyilvános helyen, ne ess pánikba. Tudatosítsd magadban, hogy te irányítod. Elkezdesz szép mély lélegzeteket venni és valamin kezdj el agyalani. Pl. tervezgesd a napod hátra levő részét, vagy bármi amihez gondolkodni kell.

Igen tudom most vagy egy rossz állapotban, de csak is magad tudod kilökni onnan. A gyógyszerek nem segítenek, csak leszedálnak. Az idő csak rajtad múlik. Nekem nem sok idő volt hála Istennek, mivel rájöttem hogy magammal teszem ezt. Kapj erőre, szorítok! :)

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Napsugár8)
2022. máj. 12. 13:33

Mert attól,8-16 óráig itt kell ülni a gép előtt várni hogy jön egy hívás email akármi

Igazad van másik munka kellene

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Levendula_01)
2022. máj. 12. 13:32

Igen van olyan barátnőm

Tehát akkor emberek közé menni, lefoglalni magam ?

Neked is ilyen nehéz volt megindulni?!

Most is mennék de nincs kedvem holott erre vágyok.

Ha így szépen lassan visszakerülök a körforgásba akkor jobb lesz?

Úgy érzem magam mint egy 70 éves néni aki újra élni kezd.

Olyan lehangoló.

De ez segít ?

Kb. mennyi idő ?

11. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 12. 13:23

Miért a háttérben szól a tv? Miért nem figyelsz oda, arra, ami műsor megy? Miért nem olyan adókra kapcsolsz, amelyekben a műsor is érdekel?

Kismillió ismeret terjesztő csatorna van, rengeteg olyan csodákról szóló filmekkel, amelyekről különben fogalmunk sem lenne!

De ha éppen nem találsz magadnak megfelelőt, hát kapcsold ki, és menj emberek közé.

Ha napi kb. 1 órás munkád van, miért ülsz otthon egész nap? Menj, és keress magadnak olyan munkahelyet, ahol több meló, több pénz, több lehetőség, szebb jövő...


Ne tespedj otthon, látod, a semmit tevés sem öröm. Mozdulj meg, állj fel, indulj el és menj! Bárhová, csak ki, ebből langyos semmiből!

10. Levendula_01 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 12. 12:40
Eleinte mindennap megküzdöttem ezzel, sőt gyógyszert is szedtem rá. Utána szép lassan megtanultam kezelni. Rájöttem, hogy saját magamnak beszélem be a rosszulléteket. Volt amikor elkezdődött a rosszullét, gyors elővettem a telefonom és felhívtam egyik barátnőmet. Tereltem a figyelmem folyamatosan. Mellesleg kerestem új hobbit. Tudom, most úgy érzed nem te irányítod, pedig de! Ha nekem sikerült leküzdeni, neked is fog. Majdnem minden ismerősöm átment ezen. Van esetleg közeli barátod akivel esetleg ki tudsz kapcsolódni? Meditációt tudok még javasolni.
9. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 12. 12:37

Nem az egyedüllét - szerintem -, hanem az érdektelenség, a közöny, a képzelet hiánya ami benned lehet.


Nem igaz, hogy nincs olyan téma ami megmozgatja a fogaskerekeidet! Tervek! Tanulás!


Ahogy leírtad kb. egy növényhez tudnálak hasonlítani. Bár a tudomány szerint ők is kommunikálnak egymással.:)

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Globus)
2022. máj. 12. 12:37

Nem dolgozom vagyis itthonról De napi kb 1 óra munka van csak tengek lengek egész nap

Eleinte lefoglaltam magam de már semmi nem érdekel

2022. máj. 12. 12:33

Nem bántasz meg mert szerintem is ez lehet .

Unatkozok

Hogy sikerült ebből kijönni?!

6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 12. 12:30

Nem dolgozol? Suliba jársz?

Sokaknak inkább az információ áradat okoz gondot, szeretnének néhány perc csendet. Manapság szinte lehetetlen elvonulni.

2022. máj. 12. 12:28
Nem értem, ülsz a lakásban és nézel ki a fejedből? Miért nem csinálsz valamit...?
2022. máj. 12. 12:28

Bárcsak magamra tudnék figyelni. Én meg pont hogy mindenen és mindenkin eszem magam. Pont hogy magamra nem tudok koncentrálni. :D

De egyébként szerintem semmi bajod. Szimplán csak hipochonder vagy mert unatkozol. Nem szeretnélek megbántani, félre ne értsd. :) Volt ilyen időszakom nekem is és sajnos akkor pánikbeteg voltam.

3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 12. 12:25
Ha már a tv szól, akkor nincs csend. Én ugyan nem igazán értem miről beszélsz, kicsit olyan mintha hipochonder lennél, vagy az a félig üres típus...
2022. máj. 12. 12:18
Én bevallom, nem igazán értem.
2022. máj. 12. 12:13

Néha van olyan érzésem hogy mivel egyedül élek,mintha nem tudnék gondolkodni.

Mintha csak azzal tudnám lefoglalni magam hogy magamat figyelem, hogy mi bajom lehet,hogy ezek után olvassak.

Aztán ha ez egy kicsit elmúlik akkor megijedek pánikolok hogy nincsenek gondolatim csend van és inkább megint magamra figyelek.


Remélem érthető amit írok másként nem tudom megfogalmazni.

Az egyedüllèt teszi ezt?

Tényleg nem igazán tudom lefoglalni magam és ez a csend ..csak a tv szól a háttérben.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook