Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy ismerkednek manapság? fórum

Hogy ismerkednek manapság? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
65. Hattori (válaszként erre: 63. - Mazee)
2021. nov. 25. 15:24

Nekem mindegy.

Ezért is mondom, idegen emberek isntajaval ne törődjünk, akiket meg ismerünk,azokat úgyis ismerjük.

Van sok tini, akinek nincs instaja, vagy zárt, de van sok instafüggő középkorú nő, anyuka, nagymama, aki abban éli ki magát, hogy állandóan az unokájáról posztolgat és pont emiatt van nagy vita a hatvanas nagyi és a harmincas anya között. Sokféle ember van.

64. 37e1ff8723 (válaszként erre: 63. - Mazee)
2021. nov. 25. 15:21
👍
63. Mazee (válaszként erre: 62. - Hattori)
2021. nov. 25. 15:19

Ez szerintem legyen az ő problémája. Aki találkozik vele látja, aki nem, annak meg mindegy.

Mindig elcsodálkozom, hogy miért nem mindegy egyeseknek.

62. Hattori (válaszként erre: 61. - Hattori)
2021. nov. 25. 14:47
Mindig szinte kibontva hordja a haját és élőben olyan fura, hogy nagy ráncok és kibontott szőke lobonc, meg tényleg ez a feneket éppencsak takaró mini (talán övmini a neve). Az insta-n persze filterezik.
61. Hattori (válaszként erre: 58. - Mazee)
2021. nov. 25. 14:43
Egy ismerős, idősebb nő folyamatosan rakja ki magát a netre a gyerekeivel, minap is, derékig érő hosszú haj, miniszoknya, mintás fekete harisnya, 43 éves. A képen jól is néz ki, nem kövér, gondolom filterezik ezerrel, de élőben akkora szarkalábai vannak, mint egy 60 évesnek és úgy már nem olyan egyértelmű, hogy kellene neki a derékig érő lobonc, meg a mini.
60. Hattori (válaszként erre: 50. - Mazee)
2021. nov. 25. 14:40
De a baráti buli 20-30 fő, az insta meg több milliárdos tábor.
59. Mazee (válaszként erre: 51. - Hattori)
2021. nov. 25. 14:17
Ez így van, egyet értünk. :)
58. Mazee (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 25. 14:16

Tehát Te magad elmondtad, hogy nem korfüggő a dolog, nem csak a 13-22 éves korosztály teszi ki "magát" az internetre.

Kicsit foglalkozz magaddal szerintem és ne másokkal. Borzasztó lehet, hogy 30 évesen ennyire megsavanyodott vagy. Sajnálom, minden próbálkozásom ellenére nem jutott más szó eszembe.

57. 37e1ff8723 (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 25. 13:51
Sokkal szánalmasabb, hogy harmincas nőként tizenéves gyerekeket minősítesz. Majd kinövik, vagy nem. Mindenesetre ez nem a te problémád. Elnyerni a férfiak tiszteletét? Miért? Kik ők? 😄 Ők vetkőzhetnek? Nő létedre nőgyűlölő vagy.
56. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 55. - Hattori)
2021. nov. 25. 13:46

hmmm

oké:D

55. Hattori (válaszként erre: 53. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 25. 13:42
Zöme? Sok fiatal ki sem teszi magát a netre.
54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 49. - Mazee)
2021. nov. 25. 13:40

Nincsenek frusztrálcióim. Rögtön elkeseredett és frusztrálcióim vannak ha elmondom a véleményem a 13-22 korosztályról akik azt hiszik ugy nyerik el a férfiak tiszteletét h tangában illegetik magukat instán? TISZTELET A KIVÉTELNEK (a gyengébbek kedvéért)...

Nincs hatással az életemre mert csak szánom őket. Csupán csak véleményekre voltam kiváncsi hogy ez valóban normális e. De igazad van, ez mentalitás kérdése és szerintem értékrendé

53. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 48. - Bichi)
2021. nov. 25. 13:34

Attól hogy elmondom mit gondolok miért lennék elkeseredett? Cseppet sem vagyok az. Sőt, igazán jó életem van. Engem sem napi szinten foglalkoztat ez. Csak most úgy kijött.

Inkább a fiatalok zöme az a mi elkeseritő amit csinálnak de cseppet sem vagyok elkeseredett. Leirtam mi az én meglátásom és ennyi. Van aki egyetért vele van aki nem. Nem döntöm el mi a normális ok, de az azert nem normális ha egy 14 éves kislány az instán tangabugyiban illegeti magát.

De egyébként rohadtul nem csak én vagyok ezen a véleményen. Akkor biztos ők is megseredettek:D

52. c9155193c4 (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 25. 13:34

Az akkor volt! Haladj a korral.

Amit ti csináltatok a huszas éveitekben, ugyanúgy elítélte az előző generáció.

Például a tévézés.

51. Hattori (válaszként erre: 50. - Mazee)
2021. nov. 25. 13:26
Én arra céloztam csak, hogy a nem szabad a netre kitett képek alapján következtetéseket levonnni, vagyis frusztrálódni.
50. Mazee (válaszként erre: 42. - Hattori)
2021. nov. 25. 13:18

De mit kellene kitenni?

Ha elmész egy baráti társaságba akkor sem azzal kezded, hogy csal és a ver a férjed.

Persze, értem amit mondani akarsz, de a való életben sincs ez másképp.

Persze, az internet miatt több embert elér 1-1 kép.

Attól még hogy feterengek a menstruációs görcstől ugyanúgy bemegyek az egyetemre, és nem fekszem ki a padra, hogy menstruálok és hagyjatok. Miért kellene ezt akkor megosztanom au interneten?

Ellenben ha eljegyeztek biztos elújságolom mindenkinek, ha ettől boldog vagyok.

49. Mazee (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 25. 13:13

Neked rengeteg elnyomott frusztrációd lehet. Az az állítás, hogy az internet földön fetrengő fiatalokkal van tele pedig hazugság.

Nem tudom, hogy az életed miben befolyásolja ha valaki kiteszi a seggét, de legyen.

Megsúgom, ez nem kor függvénye, hanem mentalitásé.

48. Bichi (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 25. 13:07

Ha ez igaz lenne, akkor mitől vagy ilyen megkeseredett?

Hogy mi a normális, azt szerintem nem te döntöd el, de engem pl. pont egy dekát nem érdekel, hogy mások milyenek, akkor sem, ha látom, hogy más...

47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Mazee)
2021. nov. 25. 13:05

Nyugi az önbecsülésemmel és önértékelésemmel semmi baj. Én kibuliztam magam a 20-as éveimben de nem ugy hogy fetrengtem a földön a piától nem látva.

És mivel igen csak adok magamra így szerencsére mindig huszon évesnek néznek az emberek. És hidd el nekem, még jó csaj is vagyok. Pedig nincs tele a fejem botoxal és hasonló szarokkal. :) És nem, én nem tettem ki a seggem sehova. Apám meg is vert volna és jogosan. Szóval nem tettem meg ilyenket. :)

És most kb úgy csinálsz mintha az lenne a normális. De ha számodra igy van oké. Nyilván vannak kivételek hála istennek. Bár több lenne

46. Hattori (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 25. 13:04
Vagy az a nő, akinek élőben tökragya az arca, de az instán úgy néz ki, mint egy celeb, az agyonfilterezett képein.
45. Hattori (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 25. 13:03

Vagy: egy nő azonnal kitette a hírt, hogy férjhez mentem.

Azt csak a közeli rokonok tudják, hogy mekkora cikrusz volt előtte, mert a nő terhes lett, de a férfi nem akarta a házasságot, csak azt mondta, nevemre veszem a gyereket, meg fizetek, de házasság nem kell. De a nő családja addig rágta a férfi fülét, amíg bele nem ment a házasságba. Szóval, ennyi.

44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - 37e1ff8723)
2021. nov. 25. 12:57
Gratulálok hozzá.
43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Hattori)
2021. nov. 25. 12:56
Na kb hasonlókra gondoltam. Legalább neked átment
42. Hattori (válaszként erre: 41. - Mazee)
2021. nov. 25. 12:44
Csak arra akarok célozni, hogy az instara mindenki csak a szépet teszi ki. Senki nem etszi ki a férjétől kapott pofont, a gyerek matek egyesét, amenstruációs görcsöket. Csak ennyit. Az egy művilág.
41. Mazee (válaszként erre: 40. - Hattori)
2021. nov. 25. 12:42
Oké ez egy ismerősöd. És a többi?
40. Hattori (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 25. 12:41

Ne nézz instát.

Van egy lány. Régi ismerős. Jól ment férjhez, tényleg luxusban élnek, állandóan az insta-n villog. Közben én tudom, hogy rommá csalja a férje.

39. dafke (válaszként erre: 35. - 37e1ff8723)
2021. nov. 25. 12:37
Ennyi! Mind nyomorultak vagyunk! 😂🤣😂🤣
38. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 25. 12:35

Ha nálam konzervatívabban élsz, akkor fested magad. (tekintsünk el most attól, hogy itt szoktam bohóckodni) Más a net, más a valós élet.

Akkor is azt mondom, a családomból, barátikörömből kiindulva, hogy semmivel sem rosszabbak a mai fiatalok, mint amikor én voltam fiatal.

37. Mazee (válaszként erre: 36. - Mazee)
2021. nov. 25. 12:19
*nem ezt látom a médiában
36. Mazee (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 25. 12:18

Tudod én ezt látom a médiában, igaz nem is ezt keresem.

Mindig meglep, amikor valaki(k) nem veszi(k) észre, hogy az jön szembe velem amit keresek.

Mi megy a világhálón? Mi a baj? Az, hogy vannak fiatalabb, nálad csinosabb nők? Vagy, hogy buliznak?

Te ezeket nem tetted meg?

Másra nem igazán tudok gondolni, konkrétumot pedig nem igazán írtál.

De ha szeretnél rengeteg témában tudok neked mondani követendő fiatalokat szinte minden témában. Persze nem ők az átlag, de ha szélsőségekről beszélünk akkor illik őket is megemlíteni.

Az átlag pedig teljesen normális, él-tanul-utazik-bulizik, ha szeretnéd megadom szívesen az instám, több 100 normális fiatal követőm közül csemegézhetsz.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook