Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy hozhatom vissza a rendes fényerejét a monitornak? fórum

Hogy hozhatom vissza a rendes fényerejét a monitornak? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 2. 18:52
Köszönöm Csajok! Kikapcsoltam, újraindítottam, s megvilágosodott :)
2013. jan. 2. 18:37
Vagy ott a másik lehetőség amit mondtam korábban, az sokkal egyszerűbb, csak kattintgatni kell. Menj be a vezérlőpultba, vagy jobb gomb az asztalon...;)
10. mkriszti81 (válaszként erre: 9. - Zsanci79)
2013. jan. 2. 18:20

együtt nyomtad őket? tényleg ezekkel lehet állítani


F7el sötétebb

F8al világosabb lesz


fn gombbal együtt kell nyomni őket

2013. jan. 2. 18:11
no. megvan az fn gomb, és az f8 is. semmire nem reagál :( vagy a szememmel van baj? :) kétlem.
2013. jan. 2. 18:09

mi az az fn gomb?

nem látok ilyet

ez egy HP gép, de nem is magyar a billentyűzet

7. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 2. - Zsanci79)
2013. jan. 2. 18:08
Nekem simán annyi,hogy megnyomom az f8-at és világosabb lesz.Semmi alt meg ctrl,meg nyilacska.Csak a gomb és lőn világosság :)
2013. jan. 2. 18:07
Zsanci akkor az fn gomb lesz az, ha van. Nekem Lenovom van, lehet hogy nálad más helyettesíti.
2013. jan. 2. 18:06
Laptop vagy pc? Laptopon nagyon egyszerűen, a billentyűzeten is belehet állítani,nyilak jelzik+fn gomb, ha van, vagy ott a másik lehetőség: Vezérlőpult - Minden vezérlőpultelem - Képernyő, ott betudod állítani. Lehet hogy pc-nél is így kell, azt nem tudom.
2013. jan. 2. 18:05

A töltő új. Néztem, nincs baja.

A gyerek nyomott itt el valamit, mert utána lett ilyen.

Látom f7 és f8 gombokon van ilyen fényerő szerá ikon, csak nem tudom hogy kell rányomni. alt gr-rel nem megy.

3. shat
2013. jan. 2. 18:00
Az is lehet hogy nem kap rendesen áramot és tartalék üzemmódban megy , vagy az akutöltö ki van húzódva .... nekem ez szokott lenni inkább :))
2013. jan. 2. 17:54

Kisfiam valamit elnyomott a laptopon, és most nincs rendes fényerőn.

Olyan, mikor elhalványul, mielőtt elaltatja magát.

Nagyon bántja a szemem. Néztem már a vezérlőpult beállításokba, de semmit nem csinál a fényerő beállításnál, bármit kérek.

Ötlet?

2013. jan. 2. 17:52
Hogy hozhatom vissza a rendes fényerejét a monitornak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook