Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy hódítsam meg újra ha szakított? fórum

Hogy hódítsam meg újra ha szakított? (beszélgetős fórum)


1 2
2018. febr. 10. 18:11
Jobb hogy vège lett.előbb kellett volna segitsèget kèrned.majd talál egy másik fèrfit aki megbecsüli ès nem állandóan megalázza.
2018. febr. 10. 18:08

Igazából csak annyit akartam kérdezni privátban hogy voltál már ilyen helyzetben és hogy mit gondolsz arról amit le írtam.

Igen, azt hiszem tudok. Már nem gondolok rá éjjel nappal, nincsenek síró görcseim,vissza tudom fogni magam mostmár 10-ből legalább 8x

2018. febr. 10. 18:04

Nem privátozok. A véleményem ez, amit írtam, azért írtam...


Miért akarsz privátban írni?

25. csikil4ny (válaszként erre: 22. - Szakított)
2018. febr. 10. 18:01
Tudsz te befele is figyelni? Ha igazán szereted, akkor azzal törődsz, hogy jól legyél. Megint stressz helyzetbe kerülsz és ismét rajta töltöd ki a mérged, inkább ezt kellene megtanulni kezelni és utána rendezni a kapcsolatot. 2 év vita meg tudja törni a feleket.
24. viva70 (válaszként erre: 22. - Szakított)
2018. febr. 10. 17:59
Hogy mennyit várj? Ezt így nem lehet meghatározni. Ha partner benne, akkor tartsd vele finoman a kapcsolatot, aztán majd az idő eldönti a továbbiakat...
2018. febr. 10. 17:58
2 év mocsok viselkedését szerintem sehogy nem lehet "jóvá tenni". Ha tiszta szívből szeretnéd, nem terrorizáltad volna évekig. Gondold át az érzéseid higgadtan. Hagyd békén, dolgozz magadon, és majd akkor hódits bárkit is, ha tudod kontrolálni az örjöngéseid!
2018. febr. 10. 17:55
Igen, utána mentem mert egyszerűen öngyilkos akartam lenni csak hát a szüleim végett nem tehettem meg. Egyenlőre csak beszélgetünk meg adott egy gyógyszert de nem túl erős, állítólag gyerekek is szedhetik trauma után. De már most sokkal jobb a közérzetem, nem őrjöngők itthon sem stb. Mit gondoltok mennyit várjak még? 1 hetet?
21. viva70
2018. febr. 10. 17:51
Egyelőre légy türelemmel, talán kialakul még valami... Ha nem, akkor azt kell elfogadni.
20. csikil4ny (válaszként erre: 19. - Szakított)
2018. febr. 10. 17:50

Bármi miatt "kattantál be" jobb pszichológus segítségét kérni, a problémákat meg kell oldani, nem elfödni gyógyszerekkel. Persze kellenek azok is, csak egymást kiegészítve biztosabb az eredmény.


Hagyd békén egy ideig, hogy tisztázni tudja az érzéseit. Előbb szakítottatok s utána mentél orvoshoz?

2018. febr. 10. 17:37

Igen, azt mondta végleg vége, aztán azt hogy most jól érzi magát egyedül de majd meglátja hogy alakul, aztán azt hogy utál majd utána mondta másnap hogy nem utál csak haragszik rám stb. Hullámzó mikor mit mond. Hogy mondjam nem az a meg nyíló típus másoknak sem.

Nem csak pszichiáterhez járok aki depressziót állapított meg valószínűleg a nagymamám halála után kattantam be és ez uralkodott el rajtam teljesen

2018. febr. 10. 17:31
Szerintem elment a vonat...,esetleg ha agyrákot kap lehet még esélyed...
17. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Szakított)
2018. febr. 10. 17:30

Ha már beszéltél vele, akkor megbeszéltétek. Mit mond? Végleg le akarja zárni? Mert ha igen, akkor tényleg az a legjobb, ha elfogadod, hogy ő a múlt és a fejlődésedre figyelsz, majd ha készen állsz egy új kapcsolatra, akkor igyekszel nem elkövetni ugyanazokat a hibákat.


Pszichoterápiára is jársz?

16. Százas Evelin (válaszként erre: 14. - Szakított)
2018. febr. 10. 17:23
Nem lehet mindent helyrehozni. Benne valami eltört, pontosan te törted össze. Hagyd békén szegényt.
2018. febr. 10. 17:20
Sehogy. Ha egyszer megtörtént, kicsi a valószínűsége, hogy nem történik meg még egyszer.
2018. febr. 10. 17:13
Tudom hogy el csesztem, de szeretném helyre hozni. Bármilyen hihetetlen akkor is szeretem... Tiszta szívemből!!!
2018. febr. 10. 17:12
Előbb változz meg.
12. forrest2010 (válaszként erre: 6. - Szakított)
2018. febr. 10. 17:11
felesleges ! :( ezt elcsezted ! legalább tanulj belőle a későbbi kapcsolatodban ! :(
11. mignon11 (válaszként erre: 1. - Szakított)
2018. febr. 10. 16:37
Az ő érdekében sehogy! Gyógyulj meg utána gondolkodj ilyesmin:-[
10. 31bc25d879 (válaszként erre: 9. - Szakított)
2018. febr. 10. 16:31

Mindegy, megtörtént. Remélhetőleg tanultál a hibáidból és ha valakivel megismerkedsz értékelni fogod, egyébként egyedül maradsz.

Azért ha pszichiáter segítsége kell, szerintem volt ott komolyabb történés is.

Kívánom, hogy gyógyulj meg.

2018. febr. 10. 16:25
Nem szándékosan őrjöngtem, csak jött. Lehet későn de ezért mentem el pszichiáterhez is. Ha előbb felfogom hogy rosszul cselekszem elhiheted hogy előbb teszem meg hogy ne veszitsem el akit szeretek
2018. febr. 10. 16:21

Sehogy.

Lehet, hogy örül, hogy megszabadult tőled. Már látja, megtapasztalta, hogy milyen nélküled a bántalmazásaid nélkül az élet. Majd talál olyat aki megérdemli őt, szereti és tiszteli a tenyerén hordja.

No meg te is találsz majd magadnak olyat akit megérdemelsz:)

7. 8b04d3894e (válaszként erre: 6. - Szakított)
2018. febr. 10. 16:19

Felelőtlenség lenne bármit is mondani.

Úgy érzem az idő nem neked dolgozik.

2018. febr. 10. 16:15
És kedves closed szerinted felesleges teperni?
5. 8b04d3894e (válaszként erre: 1. - Szakított)
2018. febr. 10. 16:10

Lehet, hogy szeret, de jelen pillanatban erősebb benne az az érzés, hogy nem tud veled élni.

A hölgyek elég nehezen viselik a verbális bántalmazást, mert számukra a szavak a fontosabbak.

2018. febr. 10. 16:06
elment........
2018. febr. 10. 15:59
De már egy hónap el telt :(
2018. febr. 10. 15:55
Úgy hallottam,h ilyenkor kb. egy hónapot nyugton kell maradni,h a másikban a rossz élmények leülepedjenek,elhalványuljanak és a jók kezdjenek előjönni.A többit majd a fiatalok megírják:)
2018. febr. 10. 15:45
6 évig voltunk együtt az utolsó 2 évben nagyon csúnyán viselkedtem vele, kiabáltam mindenért, veszekedtem vele. Most 1 hónapja elhagyott. Beszéltem vele azóta egy párszor de azt mondta most jó így neki meg hogy mikor mellettem van ingerli vagy nem tudom hogy mondjam. Rá jöttem hogy nagyon szeretem vissza szeretném hódítani.És úgy érzem hogy ő is szeret még csak nem mutatja ki. Tudom egy p.cs voltam ezért el is járok már pszichiáterhez hogy a depresszióm kezeltessem. Hogy hódíthatnám vissza?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook