Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogy hívták azt a "fogyasztószert", ami a szénhidrát felszívódását csökkenti? fórum

Hogy hívták azt a "fogyasztószert", ami a szénhidrát felszívódását csökkenti? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 8. 14:31
Szerintem minden fogyokórásszer hókuszpók. Valakiknek jó üzlet.
2011. máj. 10. 09:41

Helló fogyni vágyok!ÖRÖMMEL Köszöntelek Bennetek!

Az én 40évvel ezelőtti történetem ez.

Átgondoltam az elhízás kezdeti időmet(kb. 20év)ennyi idő(szülések,család egyebek) kb20Kg.súlytöbblet.Ez így nem jó,gondoltam.(Ekkor kb 40 év körül járhattam)Ezután megfigyeltem mit, mikor,mennyit eszem.Amikor már listám volt,kezdtem a hízlaló ételek kihúzását, köztük a kendvenceim is!(pl:Tészta,Rakott krumpli,Kenyér,stb)Helyette kifli,fözelék,natúrhús,káposzta,túró,tejfől,sali, zölds,gyűmi.NEHÉZ volt az ÁTÁLLÁS! Több hónapig eltartott mire lefogytam 156/61kg,-ra.

Sok évig tartottam a 61kg.súlyt.Ezután persze korlátoztam Mit,és most már a tiltott dologból is minimális (egy babának való)mennyiséget ettem.Helyre állt a súlyom,és a lelki békém is.

De jött a menopauza amikor nem figyeltem, sem magamra, se az étkezésre,azt ettem amit láttam:ez lett a baj. Most nincs lelki erőm ezt végig csinálni,pedig KÉNE!!!!az egészségemért.Most fél úton 60-70között 154/85kg vagyok.Nem tanácsos ezt a hullámzást követni.AKARATERŐ az kell!Most már stb...Ez volt az én történetem.

Köszönöm,hogy elolvastátok!!!

Kivánok SIKERES,TARTÓS fogyást mindenkinek.

Sok jó erdményt:Csábososka

2011. máj. 10. 07:29
Esetleg az XL-S Medical Szénhidrátmegkőtő tabletta?
2011. máj. 10. 05:08
Bevallom, én is azt a privát üzenetet szeretném megkapni, amiből megtudhatnám, melyik az a csodaszer, amelyiktől tényleg fogyni is lehet. Lassan már egy vagyont költöttem ezekre a készítményekre, de eredmény eddig még semmi. Írják, hogy visszafizetési garanciával. Én minden esetben visszaírtam, hogy eredménytelen volt a termék beszedése, volt, hogy már fel is hívtak, de vissza még egy fillért sem kaptam. Várom a termék nevét. Üdv: Benya Éva
2011. jan. 28. 14:02
máshol mást találtamA phaseolin valamlyik bizt.jó
2011. jan. 28. 13:34
Fehér babkivonat több cég is forgalmazza balight
9. Hoxa
2011. jan. 21. 21:49

A kérdést végigmoderáltam.


Megjegyzéseim:

- Ez egy tudásbázis kérdés, nem fórum!

- A tudásbázisnál a kérdésre illik válaszolni. Ha valaki azt kérdi, mi a neve annak a kapszulának, akkor nem arról szeretne olvasni, hogy sportoljon inkább, hanem azt szeretné tudni, mi a neve a kapszulának. Ennyi.

8. e974230abd (válaszként erre: 7. - Vikucka)
2011. jan. 21. 15:23
Először nekem is ez ugrott be,de erre valami olyasmi volt írva h,hogy a derékzóna csökkentésére eszelték ki....máriatövis és egyéb méregtelenítő hatású gyógynövényi komplex..és felette volt ez a bizonyos mondat a ch -ról..azt hiszem Hoxának van igaza és a zsírmágnes volt ott/vizualizálok,ha becsukom a szemem látom:D/
7. vikucka (válaszként erre: 1. - Telifánt)
2011. jan. 20. 21:57
30 days?
6. Hoxa
2011. jan. 20. 21:20
Azt hiszem zsírmágnes? Már nem emlékszem pontosan.
2011. jan. 20. 20:57

ugye?

csak jól emlékeztem :)

2011. jan. 20. 20:56
megtaláltam. Elolvastam... aki ennek bedől...
2011. jan. 20. 20:53
Szerintem az édesgyökér származékokra gondolsz, többféle van, kapszula és tea, ha beírod a gugliba megtalálod, az biztos hogy nem olcsó, én egy havi kapszulát végigcsináltam, de nem használt semmit.
2011. jan. 20. 20:51
én nem akarok venni, de anyukámnak nagyon dícsérte valaki és gondoltam utána olvasok...én nem hiszek az ilyenekben
2011. jan. 20. 20:48
Hogy hívták azt a "fogyasztószert", amit itt hirdettek a hoxán az oldalcsíkon, és az a lényege hogy a szénhidrát felszívódását csökkenti??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook