Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy hívják a régi piros tv-formájú aranyszínű rajzolótáblát? fórum

Hogy hívják a régi piros tv-formájú aranyszínű rajzolótáblát? (beszélgetős fórum)


12. e2d3bb2ec0 (válaszként erre: 1. - Fanatic)
2010. okt. 29. 09:56
Mágikus tábla :)
2009. nov. 19. 19:21

[link]


Ez a cseh gyártó vagy forgalmazó oldala elvileg. Megkértem egy játékboltost, hogy nézzen utána, lehet-e itthon kapni.

Köszi mindenkinek a segítséget!

2009. nov. 19. 14:42

Angolul: "Etch a Sketch" névre hallgat - ha ez segít.

[link]

2009. nov. 19. 12:27
Rosszul írtam, a tvesz, hanem a Vater-án.
2009. nov. 19. 12:26

Találtam egy régit a tesz veszen 5900 Ft-ért.

Viszont egy cseh oldalon most is lehet kapni. Már csak csehül kellene tudni.

7. Fanatic (válaszként erre: 6. - B2076ec79b)
2009. nov. 19. 12:15
Szuper! Ő az! Csak gyártják-e még?!?!?
2009. nov. 19. 12:13

[link]


Ezt találtam :)

5. b2076ec79b (válaszként erre: 1. - Fanatic)
2009. nov. 19. 12:06
HUh, nem tudom mi a neve, pedig nekünk is van. Mármint a gyerekeimnek :) De nem én vettem, ajándékba kapták. de azt hiszem a szomszéd is csak úgy találta a pincéjében..... Lehet már nem is árulják.
2009. nov. 19. 11:56

Köszi, ilyen mágnesesünk van.

A párom látott egy ilyen lestrapált játékot a gyerekorvosnál, erre kitalálta, hogy a nagyi ilyet vegyen. Próbálok neki segíteni, de még képet sem találtam róla a Neten. Ha meglesz, természetesen megírom, mi a neve, és hol kapható.

2009. nov. 19. 11:49

Huh,konkrétan nekem ilyen nem volt. Nem is tudom elképzelni, de volt hasonló, ami egy kis tábla volt, és rehetett rá rajzolni a saját ceruzájával,majd az alján volt egy gomb amit ha elhúztál törlődött róla minden.

MOstani formáját varázstáblának hívják, az én gyerekeimnek is van, de ebben vasproszerű anyag van, a ceruza végén szerintem mágnes. Vannak hozzá mágnes figurák is, ha a táblára rárakod előtűnik a formája. Ezen is van alul egy elhuzható gomb és akkor újra üres lesz a felület

2. 5fbb0bd9cd (válaszként erre: 1. - Fanatic)
2009. nov. 19. 11:49

Volt ilyenem és szerettem is, de nem találkoztam sehol vele az elmúlt három évben, pedig én aztán mindenhol vadászom a játékokat. Most ami hasonló az a mágneses rajzolótábla, persze itt egy ceruzával szabadon rajzolsz és nem a gomb elforgatsáával egyenes vonnalban...

Szóval segíteni nem tudok, de ha ráakadsz, akkor engem is érdekelne, hol lehet esetleg még kapni ilyet...

2009. nov. 19. 11:45

Segítségeteket kérem!

Hogy hívják a régi piros tv-formájú aranyszínű rajzolótáblát?

Biztos, mindenkinek volt. Két gombbal lehetett vonalakat húzni egy aranyszínű tévéablakban, aztán fejjel lefelé megrázva törölni, amit rajzoltál.

Ilyet szeretnék venni a gyereknek.

Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook