Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy hangzik pontosan a szomorú magzat levele? fórum

Hogy hangzik pontosan a szomorú magzat levele? (tudásbázis kérdés)

16. Sunshine girl (válaszként erre: 15. - 130454e42d)
2013. dec. 30. 16:26
Ezen vagyok, ráadásul Kislányom is tudja miért szédülök és fáj a fejem, miért nem ugrálhat rajtam...
2013. dec. 30. 12:10
Bocs, folyt: nézz utána, milyen ellátásra vagy jogosult, kapsz-e így gyedet, stb. Ha az anyagiak miatt aggódik akkor ezt az aggodalmát kellene eloszlatni.
14. 130454e42d (válaszként erre: 13. - Sunshine girl)
2013. dec. 30. 12:09
Szerintem az érzelmi zsarolás nem működik, próbálj érvelni inkább.
13. Sunshine girl (válaszként erre: 11. - 130454e42d)
2013. dec. 30. 12:05
Így van.... gondolkodott azon, hogy mi legyen a babával... Terveztük, de karácsony előtt elvesztettem a munkahelyem.... Amúgy szinte minden megvan, ami a kezdetekhez kell....
12. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 11. - 130454e42d)
2013. dec. 30. 09:00
Az,tényleg...csak nem hiszem,hogy ez bármit is megváltoztatna.
11. 130454e42d (válaszként erre: 10. - 4fbd4b2862)
2013. dec. 30. 08:34
Úgy értelmeztem, ő terhes, megtartaná, és a párjának szeretné megmutetni. Szomorú helyzet.
10. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 1. - Sunshine girl)
2013. dec. 30. 06:54
És ez mire lenne jó??Nem vagyok érzéketlen,csak ennek no értelme...
2013. dec. 27. 15:50
"köszönöm"
8. 130454e42d (válaszként erre: 3. - Sunshine girl)
2013. dec. 27. 15:44
Ha jól értem a szitut akkor sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy. De nem hiszem, hogy ezzel célt érsz, próbálj meg érvelni, beszélj a saját érzéseidről. Ha a párodracionális akkor kétlem, hogy pár sejt nevében írt hatásvadász szöveg hatásos lesz, sőt. Lehet, ellenkező hatást vált ki, sokan nem szeretik az érzelmi zsarolást.
2013. dec. 27. 15:36
A védőnőknél szokott lenni egy füzet, Emese a benne szerplő kis magzat, és az ő sosrsán keresztül mutatják be, milyen az abortusz.
2013. dec. 27. 15:35

Akiknek pedig már van gyerekük és úgy gondolnak abortuszra:


"Egy asszony elmegy a nőgyógyászhoz, és így szól: - Doktor úr, óriási bajban vagyok és nagyon nagy szükségem lenne a segítségére. A gyermekem még nincs egy éves, és megint terhes lettem. Nem akarok ilyen közeli korú gyerekeket. - Rendben, mit szeretne tőlem? - Azt szeretném, hogy szakítsa meg a terhességemet, nagyon számítok Önre. Az orvos gondolkodóba esik, majd így szól: - Azt hiszem, van egy jobb megoldás, ami az Ön számára is kevésbé veszélyes. A nő elmosolyodott, gondolván a doki megértette, mit szeretne. Az orvos folytatta: - Nézze, hogy ne kelljen egyszerre két kisbabára vigyáznia, öljük meg azt, amelyik az ölében van most. Így tudna egy kicsit pihenni, mielőtt a másik megszületik. Ha meg akarjuk ölni az egyiket, mindegy melyik az. Az Ön testére semmi veszélyt nem jelentene, ha az ölében lévő babát választaná. A hölgy elszörnyedt. - Na de, doktor úr! Milyen szörnyű! Megölni egy gyereket, az bűn! - Szerintem is, – mondta az orvos – de nekem úgy tűnt, ez Önnek nem probléma, és azt gondoltam, akkor ez a legjobb megoldás. Az orvos elmosolyodott, érezte, érthető volt az álláspontja. Sikerült meggyőznie a mamát arról, hogy nincs különbség aközött, hogy egy már megszületett gyereket ölnek meg, vagy azt, aki még az anyaméhben van. A bűn ugyanaz!"

2013. dec. 27. 15:33
(a vallásos sor is a másolat része)
2013. dec. 27. 15:33

Több ilyen levél van, ez az egyik:



Nem vagyok vallásos, de ez nagyon megérintett...


"Itt fekszem kényelmesen,

lassan majd megnövök,

s ha mindenem rendesen kifejlődik

és erős leszek,

akkor majd édes Mama,

hozzád kimegyek.

De mi volt ez?

Mama!

Én félek.

Most megint újra!

Hát mit akarnak?

Mama, édes Mama!

Segíts kérlek, itt vagyok!

Most minden elcsendesedett...

talán nem bántanak többé...!

De most, most megint!

Mi ez? Miért bántanak ismét?

Hiszen olyan kicsi, védtelen vagyok.

Mama, nem látod?

Mama, nem hallod?

Mondd mire készülnek!

Hová meneküljek?

Talán, talán... szorosan idebújok ehhez

a burokhoz.

De ó jajj!

Most eltűnt, ami eddig védelmet nyújtott.

Egyedül vagyok.

Mama! Mama!

Én kicsi, gyenge, védtelen vagyok,

de élni, élni akarok!

Jajj a lábam!

Ó mit tettetek velem!

Mama! - hát Te nem akarod?

Nem szeretsz engem?

Most már érzi kicsi szívem,

nem akarod. Már csak egy pillanat,

s nem vagyok.

De kedves Mama!

Megbocsájtok!

S hazamegyek az angyalokkal

ahhoz a fehér ruhás bácsihoz,

akit Jézusnak hívnak,

s szeret engem nagyon."

3. Sunshine girl (válaszként erre: 2. - 130454e42d)
2013. dec. 27. 15:25
Páromnak szeretném
2. 130454e42d (válaszként erre: 1. - Sunshine girl)
2013. dec. 27. 15:25
Kibe akarsz még egyet belerúgni?
2013. dec. 27. 15:22

Sziasztok


Vki privátba tudna linket küldeni mikor abortuszra készül az anya és a pici elmondja amit gondol???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook