Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy győzzünk meg finoman egy férfit, hogy igenis el akar jegyezni minket?:) fórum

Hogy győzzünk meg finoman egy férfit, hogy igenis el akar jegyezni minket?:) (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
41. 8d784868d0 (válaszként erre: 40. - Rosewood)
2007. júl. 20. 13:00
ezt én:)))
40. rosewood (válaszként erre: 29. - 8d784868d0)
2007. júl. 20. 12:51
Jesszum, ezt Te írtad?
39. 8d784868d0 (válaszként erre: 35. - NOA)
2007. júl. 20. 12:13

minek mész ki az útra mert lehet hogy elütnek?

minek csinálsz bármi is mert úgyis benne van a bukás lehetséges variánsa!!!!!

eze a hozzállás klinikai eset!

38. 0c97fbb607 (válaszként erre: 37. - Ec63a7fc29)
2007. júl. 20. 11:59
Bizony.
37. ec63a7fc29 (válaszként erre: 36. - Edb6c38cef)
2007. júl. 20. 11:55

Nem mondom én sem, hogy rohanni kellene az anyakönyvvezető elé, akár 8 évet /vagy többet is lehetne együtt járni, csak legyen a férfi is és a nő is tudatában annak, hogy egymást választották.

S az is jó, ha azt is tudják, hogy miért.


S ha egymás számára kincs a másik, a többi már csak apróság...

36. edb6c38cef (válaszként erre: 31. - Ec63a7fc29)
2007. júl. 20. 11:49
Szerintem szépen kifejtetted. Egyébként van benne valami, ha a férfi igazi kincsnek tartja a lányt, akkor el is jegyzi. Ha sokat vacillál a srác, annak lehet egy olyan mellékzöreje, hogy jó, jó, de jöhet még jobb is. (Nálunk a családban is van ilyen 8 éve tartó együttjárás, elköteleződésnek a szikrája sincs.) Cseszegetjük persze a leányt, hogy terelgesse a fiút az eljegyzés felé, de egyre inkább igazat adok Nektek, hogy megette azt a fene.
35. NOA
2007. júl. 20. 11:47

Minek férjhezmenni mikor minden második házasság válással végződik?Házasság, jön a gyerek, a nő inkább a gyerekkel foglalkozik a férfi félrelépked és már is a gyerek issza a levét.


Győzködni meg nem kell.Bűszke vagyok és úúgy gondoltam mindig akinek van izlése az megtalál.

34. 0186e585f7 (válaszként erre: 29. - 8d784868d0)
2007. júl. 20. 11:41
Ez nagyon jó:))))
33. 0c97fbb607 (válaszként erre: 16. - Banyanyanya)
2007. júl. 20. 11:41

Vannak,de nem a férfiak hibájából,hanem a nők hibájából vannak.

Nem okolhatunk senkit a saját életünkért,csak magunkat.

32. 0c97fbb607 (válaszként erre: 29. - 8d784868d0)
2007. júl. 20. 11:36
:)
31. ec63a7fc29 (válaszként erre: 5. - Banyanyanya)
2007. júl. 20. 11:22

Te tudsz valamit:)))


De ha egy férfi nem érzi azt, hogy az egész életét veled akarja megosztani, hogy hozzád akar hazajönni munka után, a te főztödet akarja enni, ha a férfi nem biztos benne, hogy a te vonásaidat szeretné a közös gyermekeitekben felfedezni, stb, akkor ne nagyon akard, hogy összekösse veled az életét. Tapasztalataim szerint ha kincs vagy a számára, akkor ő fogja ezt kérni tőled. Nem kell senkit győzködni.

2007. júl. 20. 11:01
.
2007. júl. 20. 08:15

egy kapcsolat tudati szintje, mindkét fél számára hozzáférhető emocionális ingereket tartalmaz.

ezáltal a férfi tudja hogy jegyezni kéne, de még vár. talán arra hogy jön egy jobb akinek a szemében nincs mindíg benne a fel nem tett, ki nem mondott ,kérdés. mikor akarsz el jegyezni?

tehát ha nők vagyunk, és jegyzést akarunk, akkor a szemünkben lévő pillantások, ne erről szóljanak, hanem tükrözzenek boldogságot, és megelégedést.

a férfinek pedig mondjuk bátran. drágám" valószínű elhagylak. triviális lesz az alhagyatni készülő kérdése: MIÉRT? erre nem a számszakilag lehetséges variációk közüli 1- lehetséges "mert nem jegyzel el" választ adjuk, és a villogó szemeket is a sutba dobjuk, hanem finoman cizelláltan, érzékien, teli szexuális indítatású hátsó szándékkal, egy kicsiny, alig hallható "CSAK,, legyen a válasz. a férfi szemében zavartság lessz, de ne ijedjünk, ez csak átmeneti, az igazi zavartság az esküvő után lessz, "/ kell az nekünk?",/ szóval megriadt emberünk megpróbál majd felzárkózni álmai aszonyának észjárásához. ez pedig az ellentétes pólus bekötések miatt, alig, vagy nagy nagy hibaszázalékkal fog sikerülni.

össze szorított foggakkal fog állni, arcán égető hőséget fog érezni, és azon gondolkodik hogy mégiscsak meg kell venni azt a csinos kis láncfűrészt:)))

és ekkor jött el a mi időnk.

a férfit megtiportunk, és lelki szemeink előtt, már sodródik az öntudatlanság felé, egyrészt nem tudja mire vélni a dolgot, másrészt előbb utóbb házas lessz velünk, és akkor vége a tudatának!/* ha még mindíg nők tudunk maradni, akkor kínozzuk továb a teremtés koronáját. és mondjuk neki hogy csak vicceltem..... ezt csak vállalkozó kedvűek próbálják ki, mert a férfi azonnali kezeléséhez, szükség lehet pár szem "Nitromint Retard", nevű gyógyszerre.

a férfi ezek után tudni fogja hogy az eddig fáraddtságosan megszerzett pozíció, aszonyának ölében, veszélyben van. innentől kezdve nem lessz szabad akarata, mert meg próbál felelni fenyegetéssel nyakába zúdított ki nem mondott meg nem felelési ráta álltal sorba rakott kérdéseknek.

ha megsajnáljuk, és segíteni akarunk az immár szerencsétlen összeroskadt emberene, aki egyébként leste minden óhajunkat, akkor bátran mondjuk el anyánknak, " hogy a "BÉLA" nem akar eljegyezni. anyánk mint potenciális mészáros, azonnal munkához lát, és szigorúan a személyiségi jogokat szem előtt tartva, megkezdi állhatatos akna munkáját.

példákat sorolhatnánk, de a legütősseb a lelki semmibevétel. ez már a sárba tiprás olyan fokokzata, amit gyakorlatilag semmilyen eszközzel nem tudunk mérni. álltalában vasárnapi ebédnél zajlik. a potenciális anyós jelölt csak, és kizárólag utoljára szed a szemét disznónak" akit "BÉLÁNAK" hívnak. BÉLA " jó gyerek, és nem fogja érteni hogy miért változott meg minden. egyszerű az észjárása, bárhogy pörgeti az agyát, nem dobja ki a megoldást.

a következő lépést mielőtt meglépi alkalmi mészárosunk, szemkontaktust fog kezdeni az imádott kislányával, de csak úgy hogy lássa a "BÉLA" is. ez egy ezred másodperc, de szegény " BÉLA" tudni fogja hogy valami van. rámenősseb mészárosok egész ebéd alatt cinkelhetik " BÉLÁT"" de ezt csak tényleg vészhelyzetben lehet megtenni./* VÁRANDÓS KISLÁNY, PL:*/

a finálé mosgatás közben lessz. ha " BÉLÁNAK" nem akadt eddig semmi a torkán, és még várakozásainkal ellentétben él, akkor szívós ember lessz, és megéri beruházni bele.

az mészáros beszélget. szinte mindegy kivel, a lényeg hogy az áldozat lássa, és kicsit halja.

ilyenkor az aknamunka megkoronázása céljából, a kislányunknak mondott, 29 éves nő is besegíthet.

fog egy adag akármit, és " BÉLA" kezébe nyomja. és sokat mondóan néz a konyha felé. " BÉLA" előtt ekkor halványan felvillan a várható rabságban töltött évek előfuvallata, de nem elég erős ahhoz, hogy önálló emberként éljen tovább. ilyenkor mindíg emlékezik álmai aszonyának ölére, és az ott rejlő kis pillangóra, ami esténként csak neki tárja ki a szárnyait. ez az érzés felkúszik "BÉLA" torkán, és halvány erektált utalást tesz saját személyiségének, hogy óvatossan, vigyázva, de ki kell menni a konyhába, és meg kell közelíteni a sárkányt.

a sárkány/ mészáros, ezt várja, amikor fül távolban van " BÉLA" akkor közbe vág a beszélgetésben, amit valami szerencsétlen bábuval folytatott, és a belé rögzült, tanulás nélkül is csúcsra járatot hangszínnel, artikulációval, szóöszetétellel, miközben a disznóölő kést feni, heréléshez, megjegyzi hogy ideje volna hogy ez szencsétlen "BÉLA" csináljon már valamit. igazán elvehetné már az én kis Brunhildémat".

AZ ELKÉPZELT történet folytatását, el lehet képzelni!!!

2007. júl. 19. 12:58
Szerintem sehogyan sem kell egy férfit győzködni. Ha már győzködésnél tartunk, megette a fene az egészet.
2007. júl. 19. 12:44
Egy ferfit egy NO nem probal meg ilyenrol meggyozni. Ha csak nocske, az mas.
2007. júl. 19. 12:32
Szerintem az egyenes ut a legjobb ! KERD MEG A KEZET ! Aztan meglatod mit valaszol ? !
2007. júl. 19. 10:12

1/ Nem a "papír" tart össze egy kapcsolatot, hanem (legtöbbször), nagyon szép emlék, amire mindíg szivesen emlékeznek.

2/ Valóban minek a házasság, hiszen a legtöbb állat is csak "úgy" összeáll.

(Gotácska, ugye igazam van, vagy nem?)

24. Camay
2007. júl. 19. 10:01

Szerintem, ha egy ferfi onszantabol nem akar eljegyezni egy lanyt, akkor nem is akarja. Meggyozni? Minek? Ha nosulni akar, akkor nem kell meggyozni, mert ugyis megteszi, ha nem akkor minek eroltetni? Abbol jo soha nem lesz.

Ha az illeto pasi akarna rad eroltetni a hazassagot Te mit tennel? Ugye, hogy elmenekulnel? Na ez forditottan is eppen igy mukodik. Ha szereted legy turelmes, amikor erettnek erzi magat ugyis megteszi eroltetes nelkul is.

23. e7a6785cc7 (válaszként erre: 21. - A820912c87)
2007. júl. 19. 08:03
El akar venni, mondta (már másnak is),de én nem szeretnék járókerettel az esküvőmre menni,és különben is ősz hajon nem néz ki jól a fehér fátyol:)
22. gota
2007. júl. 19. 08:03

Ha már a filozofálgatásnál tartunk: én már magát a házasságot is megkérdőjelezem... Minek? Ha szeretitek egymást, úgyis együtt maradtok egész életetekben... Ne a papír tartson össze egy kapcsolatot.

Meg különben is: mitől olyan fontos egy olyan papír, hogy a magyar állam elismeri a ti kapcsolatotokat? Ki a fenét érdekel a magyar állam? Szóval szerintem már maga a házasság is felesleges...

2007. júl. 19. 07:51
győzködni, hogy elvegyen minket... ? ha még rá is tudod venni szerinted hosszútávú lesz? Csak gondolj bele...
2007. júl. 19. 07:12
Ha már győzködni kell......
2007. júl. 19. 06:48
szerintem nem kell ,ha szeret győzködés nélkül is meg teszi.
2007. júl. 19. 05:36

Szerintem azért egyik-másik pasira kell hatni ilyen téren, mert akkor a kapcsolat még 10 év után is ugyanott tart (jeggyűrű nélkül). Hogy hogy kéne, nem tudom, nálunk simán ment.

Nekem egyszer egy pszichológus barátnőm mondta, hogy olyan férfi, aki önszántából meg akarna nősülni, erre a világra még nem született.

Hát, szerintem azért szelíden terelgetni kell őket a cél felé, mert elszórakoznának ők 15 évig is egy lánnyal (jó, tisztelet a kivételnek).

2007. júl. 19. 05:36
Ja! De azért tetszik, hogy ilyen hévvel véded a mundér becsületét... :)))
16. Banyanyanya (válaszként erre: 13. - 8d784868d0)
2007. júl. 19. 05:35

Csibe! Rosszul sejted... Nincs efféle problémám... De sajnos ezt látom magam körül. A társadalmunk egyáltalán nem nőközpontú... Akkor nem lennének bántalmazott nők, akiket nem véd semmi, akkor nem lennének anyaszállások stb.

A szexuális zaklatás és nemi erőszak fogalma fel sem merülne...

És lehet, hogy ez Rád nézve sértő, bántó ( akinek nem inge!!) de szerintem sokan szeretnék, ha ez csupán sztereotípia lenne...

15. a7a90ace89 (válaszként erre: 5. - Banyanyanya)
2007. júl. 19. 05:14
Ezt így elutasítom!
2007. júl. 19. 05:14
Sehogy sem szabad! Magától kell akarnia.
13. 8d784868d0 (válaszként erre: 5. - Banyanyanya)
2007. júl. 19. 02:05

ez így erős!

a saját problémáid alapján ne feltételezd, hogy csak rossz házasság van!

ez enyhén degradáló minden férfira nézve, ezért én kikérem magamnak, hogy te, bármelyik férfi fölé emeld magadat, és azt hírszteled hogy a férfi felesleges csökevény, egy nőközpontú, anti nihilista, társadalomban!

se a nő, se a férfi nem lehet egymás cselédje! max egymást segíthetik a mindennapokban!

javaslom hogy őrizkedj máskor az ilyen sértő, bántó, hazug sztereotípiák, hirdetésétől!

12. Hoppjuliska (válaszként erre: 10. - Banyanyanya)
2007. júl. 19. 01:38

én is egyet értek!

régen rossz, ha a pasit rá kell venni!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook