Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy frissítenétek fel a kapcsolatotokat? Ha egy kicsit ellaposodna? fórum

Hogy frissítenétek fel a kapcsolatotokat? Ha egy kicsit ellaposodna? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. aug. 31. 15:29

Hát, nem akarok ünneprontó lenni, de elég szomorú, ha ilyen fiatalon-bár, nem tudhatom, mióta vagytok egy pár- már ellaposodott a kapcsolatotok:(

Mit mondasz majd akkor 10-15 éves házasság után?!

10. honeywald (válaszként erre: 1. - Szuszuek)
2010. aug. 31. 15:28

én ilyenkor mindig csináltam egy olyat, hogy finom vacsora, és mire hazaért munkából, már ott várta az is, majd lezuhanyzott, de miközben evett engedtem neki fürdő vizet stb... majd megmassziroztam. hidd el, nekik is jol esik a kényeztetés, és meghálálja :D kis gyertya, kis illóolaj (szigoruan ylangylang) és jo lesz :D


a másik, amikor kicist ugy néztem rá mint egy hvaerra, akinek nyugodtan mondhattam hülyeségeket, meg vmit kiboritott elkezdtem röhögni, majd öszetakaritottuk együtt vagy csak én... nem csináltam problémát dolgokból. és egy haverral akár az egész estét át lehet hülyülni, bezsélgetni. kérdezgesd a kiskorárol..,mi szeretett volna lenni...erre mondta a mostmár volt párom hogy repülőgép pilóta..miért akart az lenni, meg stb..mutattam érdeklődést felé.. hidd el a pasik nem fognak iylet csinálni, de egy idő után ő is rájön, hogy hoppáááá....a csajom de sokat tett azért hogy boldog legyek!

sok sikert

2010. aug. 31. 15:26
Vagy menyjel egyedül fürdeni. Elösszőr ő menyjen. Kend be magad valami finom illatú testápolóval, vegyél fel egy szexy fehérneműt, sminkeld ki magad és menyj ki hozzá.
2010. aug. 31. 15:26

most voltunk nemrég állatkertbe,de olyan fura volt az egész!jó volt,csak fura....


--------------

átjavítottam a nemet:):)


-----------------

folyamatosan próbálok beszélgetni,de ő csak mindig szeretlek,ne aggódj,stb............

2010. aug. 31. 15:25

Nálunk itt a 4 hónapos kislány. Sokat sétálunk, kirándulunk. A fényképezőgép mindig a babakocsiban van.

Esténként miztán elaludt a csajszi filmet nézünk popcorn mellett, együtt zuhanyzunk...


Ha nincs gyerek 1000-szer könnyebb.

Gyertyafényes kajcival várd, forró fürdővel, gyertyákkal, illóolajjal...

Ez néha megvan nálunk is csak az ilóolaj felejtős.

2010. aug. 31. 15:23
Beszélgetés erről-azután programok!
2010. aug. 31. 15:23
ez egy közös oldal amit együtt használtunk a párommal! bár ő már nem használja igazán!lehet át is javítom:)
4. 25eed67283 (válaszként erre: 3. - Ff36256613)
2010. aug. 31. 15:22
Van benne valami :)
3. ff36256613 (válaszként erre: 1. - Szuszuek)
2010. aug. 31. 15:22
Hát, az adatlapod alapján-az szerint, nem is vagy az:)-mármint nő!
2010. aug. 31. 15:21
Jól írod, menjetek el valahova, ahol csak egymással foglalkoztok. Egy kirándulás, városnézés csodákat művelhet, fényképezőgépet ne hagyjátok otthon!
2010. aug. 31. 15:19

sziasztok!

nálunk pont ez a helyzet,laposodik a kapcsolatunk!

nem tudom mit csináljak!

segítsetek!


neki eszébe sem jut hogy azt mondja:menjünk el valahova is...stb...

szinte nem érzem magam nőnek!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook