Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogy fogynak a sztárok? fórum

Hogy fogynak a sztárok? (beszélgetős fórum)


1 2
45. Csucs
2010. ápr. 9. 15:26
hát igen, szerintem is.
2009. febr. 7. 13:54
Persze!Szerintem minden sztár így fogy!Nem,majd ízzasztó tornákat csinálnak végig,mi?
2008. máj. 9. 10:57
Én szeretem a Baby Gabit, aki néha szintén elég jó húsban van, de van valami fogyasztógép ami igaz elég borsos áron, de minden megerőltetés nélkül fogyaszt (állítólag)
2008. máj. 9. 10:49
Tuti plasztikai sebész! Sokan 50 évesen úgy néznek ki, mintha 30-asok lennének. A testen szikével márminden formálható. Csak pénz kell hozzá.
2008. ápr. 12. 08:54
Fogynak?Inkább megkínozzák magukat,de ez nem nevezhető fogyókúrának-szerintem.Van,amelyik híresség normálisan csinálja-gondolom,de a legtöbb hipphopp lead jó néhány kilót,hogy megmaradjon az élvonalban.Van,amelyik olyan mértékben lefogy,hogy úgy néz ki,mint egy élőhalott..nagyon megcsúnyul tőle,mert jobban állt neki,hogy ducibb volt..Amúgy meg,ha közelebbről megnézzük egy sztár bőrét,nem biztos,hogy azt látjuk,amit a képeken,videókon,hiszen a hírtelen fogyásnak következménye a megereszkedett bőr,és ezt általában alapozóval,vagy egyébb művi hatással kendőzik el.Van,akinél egy órás procedura,mire kihozzák belőle azt,akit mi nap,mint nap látunk,hogyan néz ki,de festék nélkül rá nem ismernénk...
2008. ápr. 11. 17:20
Van pénzük személyi edzőre, dietetikusra, egészséges-bio ételekre...
2007. okt. 4. 18:37
sziasztok. egy anorexiás lányt keresek aki megosztaná élményeit egy kisfilm keretében (remélem nem számít ez reklámnak) Írjatok az e-mail címemre
2007. jún. 12. 18:09

Sziasztok.

Igazat adok az elottem szoloknak,es az a baj a sztarokkal meg a dietaikkal es legfokepp a sexbombakkal,hogy rengeteg fiatal ugy akar ki nezni mint ok mert szegenyeknek nincs meg egyeniseguk de sajnos jellemzo ez sok felnotre is es a rengeteg pletykalap meg mindefele dietakat leir amit ezek a szerencsetlen emberek kiprobalnak es a vegen mire feleszmelnek vagy bulemiasak vagy anorexiasak mert a sexbombak ,nagy sztarok tobbsegere is ez a jellemzo sajnos:(

2007. jún. 9. 11:38
csakis szike, vagy nem esznek
2007. máj. 14. 20:56
szike
2007. máj. 1. 09:33

Személyi edző, bébiszitter, külön szakács, ő vagy papa rohadt sokat keres stb.

Találtam egy kis történetet ami pl. elgondolkodtató:

Mi jellemző a terhesség és szoptatásra amit megszoktunk:

-narancsbőr

lógó mellek

Mi jellemző Rékára.

-no narancsbőr

-Feszes mellek

NA miután ő saját maga mondta a TV-ben hogy megműtette a melleit, hát....

ezek után, gondolkozzatok a Norbi Update étrenden amire azt mondja:

Ha keveset eszel 1-es kód ha többet 2-es. Az éttermében meg hajnal 4-kor is megeheted a pizzát.

Pénz, pénz sok pénz.....

2007. ápr. 30. 10:14
zsírleszívással :)
2007. ápr. 30. 09:53
Hát szerintem úgy,hogy egy csomó ember figyel rájuk,edző, szakács,orvos stb. és csak az a dolguk,hogy magukkal törődjenek egész nap....
2007. febr. 20. 21:26
A proteines porok csak akkor segítenek ha alaki mellette keményen edz és nem kell elfelejteni, hogy valójában az a legeredményesebb és leghatásosabb módszer. Ha valaki csak bekapkod egy pár tablettát és attól fogy az ne legyen magára túlságosan büszke. Az úgy nem eredmény, gyengeség!!!
31. éva* (válaszként erre: 30. - Indy)
2006. nov. 2. 07:18
Elárulod mi volt a módszered?
30. Indy
2006. júl. 31. 15:02

Én annak idején szintén kipróbáltam ilyen protein porokat.. súlyos 20-30 ezreket fizettem ki a havi adagért, és nem használt.


aztán más módszerhez folyamodtam és 6 hónap alatt 35 kg fogytam... most az utolsó 10 kg-nál tartok, amit le kell még "varázyolnom" magamról. Ez az utolsó adag megy a legnehezebben, bár, 2 hónap kihagyást tartottam az elmúlt időszakban, hogy lássam, visszajön-e a lefogyott kg-ból. De szerencsére nem...

Úgyhogy most én is újra a tettek mezejére léptem... szóval újra a "kulbban"...

29. Venes
2006. júl. 23. 08:57

Ehhez van egy cikkem, úgyhogy be is teszem a cikkek közé. Bár ez a külföld sztárok fogyását boncolgatja, de a kérdésre válasz.


Egy valami viszont mindenképpen tény. Gazdagon könnyű ,,jól" élni.

Ha elegendő pénzem lenne, akkor én is bio boltba mennék, de sajna nincs, mondjuk még nincs is keresetem.:D

2006. júl. 22. 19:07

Egyetértek az előttem szólóhoz. A Móni már betegesen sovány. Túlzásba vitte ezt a fogyózást.

Szerintem sok sztár, főleg külföldön nem fogyózik, hanem plasztikáztatja magát, 1 kis zsírleszívás itt-ott..

2006. márc. 22. 14:00

Sziasztok!


Szerintem a P. Mónika kifejezetten betegesen sovány... Egyszer elmondta, hogy van olyan nap, amikor csak ananászt eszik. Lehet, hogy a szervezete már átállt az éhezésre? Én a magam részéről semmiképpen nem tartom követendő példának...

26. zse pi
2006. márc. 4. 17:29

Hát igen, elég gáz, hogy mindenki csak a negatívumot tudja megjegyezni az atkinsről. Éppen ezért jó, hogy a hírességek csinálnak egy kis pozitív reklámot neki. De még most sem írnak igazat az újságok, mert szerintük tilos a szénhidrát. No Comment. Hozzánemértők...

Tőlem is mindig azt kérdezik, hogy nem félek a túlzott fehérjebeviteltől. Erre én elmagyarázom, hogy most 5x annyi zöldséget eszem, mint előtte, a húsfogyasztásom meg max. 20%-kal nőtt. előtte is ragadozó voltam, csak krumplival, tésztával...

25. kisgé (válaszként erre: 23. - Hoxa)
2006. márc. 3. 10:45
Na meg lehet hallani, hogy valaki kórházban kötött ki Atkins miatt, szerintem az valamit nagyon elrontot, szerintem koplalt. Viszont azt nem híresztelik, hogy mit csinált rosszul az illető, csak hogy az Atkins miatt.....
24. kisgé (válaszként erre: 22. - Zse pi)
2006. márc. 3. 10:44

Én egy műsorban hallottam a Mónit, ahogy nyilatkozott a betegségéről, tehát már nem tagadja.


Képzeljétek, voltam egy magán klinikán, amit a cégem fizet és ott néztem, hogy van fogyókúrás módszerük. Elolvastam a tájékoztatót és az volt benne, kevés zsír, ch (krumpli, tészta, rizs és kenyér) meg fehérje. Csak néztem, mondom ezek drágán ezt akarják eladni??????

23. Hoxa (válaszként erre: 22. - Zse pi)
2006. márc. 3. 10:41

Azok az idők szerencsére elmúltak. A kezdetekkor mindenki tényleg bámult bután, ma meg már mennyi terméket behoztak, ami pont erre épít. Na jó, ehhez kellett Norbika is. Ezért tényleg köszönet illeti.


Emlékszem Atkins halála körüli időkre, amikor ha kimondtam ezt a szót, akkor mintha azt mondtam volna, hogy "eladtam a lelkem a sátánnak, hogy lefogyjak" - legalábbis a tekintetekben ez tükröződött :))) Ma meg már, csak bólogatnak. Na jó, az Atkins szóra azért még egyesek tudnak ugrani ma is.

22. zse pi (válaszként erre: 21. - Kisgé)
2006. márc. 3. 10:04

Igaz, Pokrivtsák Móni tagadta, hogy anorexiás lenne, de hát ez is az egyik jellemzőjük, hogy nem ismerik fel a betegséget...


Egyre gyakrabban olvasok különböző női magazinokban arról, hogy ki,mennyit fogyott. És szinte mindenki a fehérjealapú diétát említi. Pl: Szulák Andi, Csomor Csilla(Barátok közt Zsuzsája). Jó, hogy ennyire terjed a szénhidrátmentesség. Már kezdem útálni, hogy mindenki furcsán néz rám, ha elmondom, hogyan diétázom, étkezem.

21. kisgé (válaszként erre: 20. - :Zsuzsi:)
2006. márc. 2. 09:22

Szia!


Akkor kérünk beszámolót, bár én inkább kevesebbet eszem, kevesebb pénzért.:))))) Biztos jók a porok, csak ne ess úgy át a ló túloldalára mint a Pokrivtsák Móni, mert ő anorexiás lett. Úgy könnyű vékonynak lenni.:)

2006. márc. 2. 08:49

Sziasztok,

Nekem egyik barátnőmnek gyógynövényboltjai vannak, és Mo-on az importőr mellett egyenlőre náluk lehet majd ezeket a proteinporokat kapni kizárólag.

Pontosan nemtudom a nevét, de ez az, amivel a Pokrivtsák Móni is fogyózik (ő lesz a reklámarc).

úgy van, hogy naponta 4 (reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna) étkezés során kell ebből a porból készült kaját enni (attól függ, hogy milyen porokat választasz, lehet olyan amiből muffint, vagy pl. pizzát készíthetsz.

A vacsora általában, ha jól emlékszem saláta.

Kb. 3500 forintba fog kerülni 7 por, ami tehát nem egész 2 napra elég (véleményem szerint ha kihagyod vagy az uzsonnát, vagy a tízórait nem dől össze a világ, úgyhogy az már csak napi 3 adag.

3 része van a kúrának, az első az aktív fogyás, a második a visszatérés (vagy vmi ilyesmi) a harmadikra nem emlékszem. :(

Attól függ mennyit akarsz fogyni, én amit néztem 21 napos (vagyis 3x21), ez 6-8 kg-t garantál. ez egyébként a leghosszabb.

Ki fogom próbálni, megcsinálom a 21 napot, a másik két szakaszt valószínű majd por nélkül, az úgyis csak arról szól, hogy ne szedd vissza a leadott kilókat.

Szóval ahogy számoltam a 21 nap 31.500.- forintba fog kerülni. Nem olcsó tény, viszont ha jó...

19. Elinor (válaszként erre: 18. - Trixy72)
2006. márc. 1. 18:13

A múltkoriban voltam a Dietline honlapján, azt irták, átmenetileg nem lehet náluk rendelni. Árak sem szerepeltek, de az édességek nagyon érdekelnének.

Tojást majd sütök magamnak. 21 Ft-ért darabját :-))

Tudjátok hol lehet a Dietline termékeket beszerezni?

2006. márc. 1. 17:33

A francia porok a Dietline termékei.

Hááát, nem olcsóak ! ( Ráadásul a levesek, omlettek nem valami finomak! :(

Az édességek viszont nagggyon !!!

2006. febr. 20. 14:33
Akkor ez tényleg a sztárok diétája. Normális honpolgár nem engedheti ezt meg magának, akármennyit is keres...
2006. febr. 19. 13:01

Ez tényleg döbbenetes! Nem csak az ára, hanem a tudat, vagy a gondolat: porból csinálnak tojásrántottát?

Egyhén szólva bizarr.

Jó, jó, tudom, hogy vannak bizonyos ételek, amibe éppenséggel tojásport tesznek, nem is tudom most pontosan, mibe, de akkor is.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook