Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy felejtsem el, vagy mit tegyek? fórum

Hogy felejtsem el, vagy mit tegyek? (beszélgetős fórum)


16. 274c9996b8 (válaszként erre: 15. - Ba1941cda1)
2009. szept. 13. 20:20

Nem kell annyira tul komplikalni ! Az van hogy , megakarod szerezni , azert mert szereted ! Akkor lepj akcioba , aztan meglatod hogy , erdemes-e ?

Az eletunk 1-harc , ha mindent szamitasba veszel , akkor soha egyetlen lepest sem teszel , szerintem :) Es hat soha nem is fogsz nyerni semmit -:(

2009. szept. 13. 16:45

Értem, valóban lehet, hogy túl értelmesnek gondolom.:)


De vhogy el kellene érni, hogy ismét beszélőviszonyban legyünk, mégha msn-en, akkor is...


Azt sem tudom, ki volt az a lány, akivel egész este volt, sokan azt mondják, csak egy kaland volt, ha viszont nem, akkor nem akarok csak úgy "belemászni" a kapcsolatukba, bármennyire is szeretem.

14. 274c9996b8 (válaszként erre: 13. - Ba1941cda1)
2009. szept. 13. 16:13

Tul sok eszt tulajdonitasz a "gyengebb!" nemnek :)

Szerintem nem terjed az esze/eszuk odaig :)

Ha finoman muködsz es kulönössebb tudomast nem veszel rola , ha gondol is valamit ? ! De elfog bizonytalanodni es hat nincs nagyobb kihivas mint megszerezni azt a lanyt , aki ott van ugyan a közelunkben , de rank sem hederit :)

Viszont ha , kirakod a kartyaidat tul nagy rizikot reckirozol, szerintem.

2009. szept. 13. 16:06

meg sztem alapból gondolja, hogy miatta vagyok ott



de ez olyan szar....:(( Szeretem, pedig nem ismerem annyira

2009. szept. 13. 16:04

Ááááá...nem összejövős a dolog:


1) vagy részeg már addigra

2) dj pulton van fennt, és ugyebár oda csak úgy nem mehet fel az ember...

3) nagyban befolyásolják a barátai...fontos a véleményük...és olykor dolgokat miattuk nem tesz meg

2009. szept. 13. 15:55
Jobb szerintem ha , megjelensz olyan helyeken surubben ( csak ugy veletlenszeruen) ahol tudod hogy , Ö is ott szokott lenni , ki tudja , talan kicsit hosszadalmassan de utoljara celt ersz ?
2009. szept. 13. 13:41
Mi lenne, ha megírnám neki "árnyaltan", hogy tetszik nekem nagyon-nagyon...és végre, ha ő ezt nem így gondolja, akkor mondja, hogy nem, és így én is tovább élhetek (bár szomorúan, de megnyugszik a lelkem). Szerintetek ez rossz ötlet?
2009. szept. 13. 13:40
Értem...de mizújs, ez elég viccesen hangzik, mivel pontosan tudja, hogy nemrég én is ott voltam azon a bulin, amin ő is, ill. akkor lógott egész végig egy csajjal, meg persze totál részeg volt
8. dittke14 (válaszként erre: 7. - D3c6e89fee)
2009. szept. 13. 13:01

pontosan

ez jó lenne és ebben semmi tolakodás és nyomulás sincs :)

7. d3c6e89fee (válaszként erre: 6. - Ba1941cda1)
2009. szept. 13. 12:50
Hát ne nyomolusan irj, csak ilyen semlegesen először, hogy szia mizújs ezer meg ezer éve nem beszéltünk...
2009. szept. 12. 22:08

De épp ezt mondom, hogy már 2 hónapja nem ír rám msn-en...(mondjuk, én sem rá, de elvileg ő következne)

Az nem büszkeség-romboló kicsit, hogy én írok rá? (azért a "nyomulásnak" is van határa)

2009. szept. 12. 18:31
Igen, először beszélgessetek, ismerjétek meg jobban egymást, aztán lehet nem is fog tetszeni a stílusa például vagy a másik véglet, hogy egymásba szerettek:-)
4. dittke14 (válaszként erre: 1. - Ba1941cda1)
2009. szept. 12. 17:39

én ráírnék msn-en az tuti.

abból legalább rájössz h akar-e tőled komolyan vmit vagy sem.

egy próbát megér...

2009. szept. 12. 16:15
Aranyos történet ... Először is Magaddal kell tisztáznod, mit szeretnél tőle. Járni vele? Megismerni? Első lépésben szerintem elég, ha - pl. - msn-eztek. Beszléjetek, ismerjétek meg egymást! Nem kell rögtön sítig tartó szerelemre gondolni! Lehet, kiábrándító leszek, de azoknak a srácoknak hálás vagyok, akik nem viszonozták az érzéseimet. Nélkülük nem lennék az, aki vagyok, és nem jutottam volna a Párom karjaiba. :)
2009. szept. 12. 16:13
Nem olyan ritka az hogy viszonzatlan a szerelmunk ! Vagy kitartasz es megszerzed magadnak , vagy pedig mas utra tersz , azt neked kell eldönteni hogy , megeri-e ?
2009. szept. 12. 16:08

Biztosan hasonló helyzetben ti is voltatok már...


Van egy srác, akit fél éve ismertem meg (pontosabban láttam), de azóta szeretem, nekem első látásra...

Megkerestem, írtam neki, msn-ezni kezdtünk. Elég messze vagyunk egymástól. Egy bulin láttam először.


Szépen írogattunk egymásnak, általában ő írt rám többször, aranyos volt.

Egy alkalommal mindketten ottvoltunk a köv. bulin, én észrevettem (és mivel váratlanul ért), úgymond elszaladtam előle. De val.színű, h nem vette észre. Mikor összeszedtem magam, kerestem, de a barátja mondta, hogy már hazament.


Beszéltünk msn-en, és megígérte, hogyha legközelebb szól, ha ottlesz, és talizhatunk...ennek röpke 2 hónapja. Nem ír rám, nem keres. semmi....


Én sem írok igaz, ami igaz, de csak a maradék büszkeségem miatt, ezt diktálja a józan ész.


A köv.bulin ottvoltam (nem tudta, hogy ottleszek) és egy lánnyal csókolozott és táncolt egész éjszaka. Baromi rosszul esett, és ez még csak enyhe kifejezés...


A barátja észrevett, és sztem ő is, de totál részeg volt, menni is alig tudott...


De változatlanul nem keres...mondjuk, sztem nem is emlékszik a történtekre.


Szeretem...de olyan ostoba vagyok, igazából nem is ismerem.


Ti mit tennétek a helyemben? Most mégiscsak írjak rá 2 hónap után? Vagy mit csináljak? Van értelme?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook