Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy érzed magad, mikor rájössz, hogy teljesen eltávolodtatok egymástól a pároddal? fórum

Hogy érzed magad, mikor rájössz, hogy teljesen eltávolodtatok egymástól a pároddal? (beszélgetős fórum)


2011. máj. 26. 12:26
iszonyatosan
2011. máj. 26. 12:22
Elhidegülés....ez nálunk is aktuális :(
2010. aug. 18. 14:18
Hogy ehez az eltavolodasi temahoz hozzaszoljak/mar nemis tudom milyen egyutt asors ugyhozta hazassagba elek de egyedul rakenyszerultem hogy az orszagon kivul keressek munkat hogy ne haljunk ejhen a ferjemhez es gyerekeimhez hazalatogatok vagy ok jonnek nagyon mennek mar haza de othol enis ugylennek mint a legtobb honfitarsnom mindent megol a nyomor
2010. márc. 27. 17:55

Szia mindenkinek! Látom nagyon régen nem irt ide senki.A kérdés viszont nagyon is aktuális lehet ...

Nálunk majdnem ez a helyzet,na nem teljes eltávolódással, de érezhetően nagy lépésekben haladunk afelé. Párom hónapok óta munkanélküli,nem irom most le,hogy ebben a megyében tényleg nincs munkalehetőség, és sajnos ez érezhető a kapcsolatunkban.Az anyagi problémák tönkre tehetnek egy szerelmet!!!

Sajnos mindig azon csattan az ostor aki ott van a közeledben,akit szeretsz. Ilyenkor már nem lehet "praktikákat" bevetni,sajnos egy szexi fehérnemű vagy egy kettesben eltöltött este már nem segit. Itt a lényeges változás segithet (munkahely). Ezen vagyunk, remélem még időben.

20. Mokuskas (válaszként erre: 19. - Agnesss0129)
2009. febr. 10. 15:46
Mi történ veled az utolsó hozzászólásod óta?!
2008. okt. 26. 07:31
most nézem,hogy ezt én inditottam!és szoról szora megint itt tartunk!mivel a válláshoz az idézést a héten vette fel!nem baj 6.-a mindjárt itt lesz(vállás időpontja)nem megbeszélni akarja velem az egészet,ha nem hibáztat,gyülöl!
18. ec63a7fc29 (válaszként erre: 17. - Ec63a7fc29)
2008. okt. 19. 16:05

De, rajtam is múlik.


Ugyanis már nem tudom elképzelni, hogy valaha megbízzak benne, vagy netán megszeressem.

Nem tudok rá szeretettel nézni.


Az a békés egymás mellett élés típusú együttlét.

2008. okt. 8. 00:27

Szarul.

Nem hiszem, hogy valaha megváltozna.


Nem rajtam múlik.

16. o.andi
2008. okt. 4. 16:38
nálunk ez már régóta igy van...
15. agnesss0129 (válaszként erre: 7. - Badonyimariaeva)
2008. aug. 24. 18:34
akkor már te is átélted ezt a huza-vonát.
14. agnesss0129 (válaszként erre: 10. - C06c587f53)
2008. aug. 24. 18:32
köszi!a lépést már elkeztem,még ha sokáig is huztam.lehet,hogy a csodára vártam,pedig nem vagyok már fiatal,és saját börömön tapasztaltam már,hogy kutyából nem lesz szalona!csak még nagyon messze van a vége!
13. agnesss0129 (válaszként erre: 9. - Badonyimariaeva)
2008. aug. 24. 18:29
aranyos vagy köszi!
12. Amaril
2008. aug. 24. 17:54
Nagyon szarul
2008. aug. 24. 16:48
Mindig a mával kell foglalkozni. A múlt elmúlt, változtatni nem lehet rajta. A jövő még nem érkezett el. Ma kell megtenned mindent, azért, hogy a párkapcsolat jól működjön. Nem szabad, hogy a körülmények eltereljék a figyelmedet párad változásától. Az egymás iránti figyelem, a kommunikáció, a szeretet megnyilvánulásainak ott kell lennie a hétköznapokban. Ha ezek nincsenek meg nap, mint nap, akkor a kapcsolat kihül, elsorvad.
10. c06c587f53 (válaszként erre: 5. - Agnesss0129)
2008. aug. 24. 16:41
Akkor mindenképp lépj! Ez csak rosszabb lesz. Sok erőt kívánok Neked!!
9. badonyimariaeva (válaszként erre: 8. - Badonyimariaeva)
2008. aug. 24. 16:24

Na,most már tiszta hülye vagyok!

*menjen!!

8. badonyimariaeva (válaszként erre: 7. - Badonyimariaeva)
2008. aug. 24. 15:12

Valamit megnyomtam és nem tudtam befejezni,bocsánat!


*Kívánom neked is simán mennyen a válás gyorsan feledd el!!!

7. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Agnesss0129)
2008. aug. 24. 15:10

Szia!


Ha már így eltávolodtatok egymástól és gyermekek sincsenek,akkor jobb is ha külön válnak útjaitok.

Egy piás férfival nem lehet mit kezdeni,nálunk is ez volt a válás oka!

Természetesen én voltam az akit hibáztattak,hogy el hagytam a szeretett "ártatlan kisfiukat",de már nem bírtam tovább és léptem!

Kívánom neked is simán mennyen a válás és gyorsan felejtdd el amijen

6. agnesss0129 (válaszként erre: 3. - 70feba11fd)
2008. aug. 24. 15:05
hát ilyenkor törpül el az én problémám mikor már egy párszor olvastam a tied!(egy-két forum témában már "találkoztam" veled)neked is fel a fejjel,három ilyen gyönyörű babával,és még olyan fiatal anyuka is vagy!(a sok gond,fájdalom mellett!")
5. agnesss0129 (válaszként erre: 2. - C06c587f53)
2008. aug. 24. 15:01
ez az egy jó van benne,nincs közös gyerek.
2008. aug. 24. 09:45
szerencsére nálunk ez nem áll fenn
2008. aug. 24. 09:38
Igen, sajnos nem könnyű! Feltesszük magunknak a sok "miért?" kérdést, és nem találunk rá választ! Mit tettem, vagy mit nem tettem, hogy ezt kell érdemelnem?! A páromnak 12 év ennyi, és Ő elmegy, itt hagy! Nézem a három gyermekem és csak tünődöm! Kívánom, hogy sikerüljön minél hamarabb elválnod, és a továbbiakban szép életed legyen!
2008. aug. 24. 08:17

Szia!

Azt hiszem,hogy ezt nevezik elhidegülésnak.. Amikor nincs konkrét ok,hogy miért lesz az egyik fél (vagy mindkettő) közömbös a másik iránt. Ezt borzasztó lehet megélni, főleg úgy,hogy Te vagy a szenvedő fél. Ha az ital is közrejátszik,akkor ott már nagy a baj. Kívánom, hogy problémamentes legyen a válásotok! Gyermekek vannak?

2008. aug. 23. 21:06
tudom,hogy az utobbi időben teljesen eltávolodtunk egymástól,és föképpen nem az én hibámból.de még is fáj,hogy a másikon látom a felémirányuló közömbösséget,és néha gyülöletet!rá kell jönnöm,hogy ezt a 14 évet szinte én tartottam össze,és szinte csak az irható a számlámra,hogy az italt már egyáltalán nem tudom elviselni a kapcsolatunkban.még is marja sokszor a torkom valami (sirás)amikor látom,hogy a férjem,(persze ha nincs tele piával)teljesen át néz rajtam.kis lakásban élünk és mig a vállásnem intézödik el addig nem is tudok mit csinálni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook