Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy engedjem el a haragot, dühöt, amit a volt férjem iránt érzek? fórum

Hogy engedjem el a haragot, dühöt, amit a volt férjem iránt érzek? (beszélgetős fórum)

11. NomNom (válaszként erre: 8. - 0fcea57c75)
2022. márc. 26. 06:24
Le kell 💩-ni. Titeket nem köt össze semmi, FI-nek meg ott vannak a gyerekek akik miatt örökre néznie kell a pofajat…
2022. márc. 26. 06:19
Mennyi hülye férfi van!🤣🤦
9. Syduri (válaszként erre: 8. - 0fcea57c75)
2022. márc. 26. 04:40

Bonts egy üveg pezsgőt és ünnepeld meg, hogy vége!

A pletykákon meg mosolyogk, nevess hangosan és sóhejts, hogy bárcsak ilyen izgalmas életed lenne. A nyomorultaknak addig érdekes egy pletyka, amíg az fáj az érintettnek.

2022. márc. 25. 23:58
Ez engem is érdekelne, csak a volt barátom iránt. Most a szakítás után több mint fél évvel olyanokat terjesztget rólam hogy én egy k*rva vagyok és a már volt munkahelyén elmondta a kollégáknak hogy mik történtek köztünk az ágyban. Aztán mikor egyik nap véletlenül összetalálkoztam vele és csendben kérdőre vontam otthon úgy adta elő hogy üvöltve támadtam le és sértegettem. Az anyja írt nekem hogy hogy képzelem hogy a fiát rágalmazom. Anyuci pici fia sajnos, 28 évesen.
7. andi6020 (válaszként erre: 3. - 7962decf87)
2022. márc. 25. 18:16
Attól még lehet jó apa
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Ágio8405)
2022. márc. 25. 18:14

Ha csak azoknak lehetne gyereke akik nem csalják meg a feleségüket, gyorsan kihalna a világ.


De a férfi csalása miatt az anyának nem lenne joga mérgezni a gyermekük életét. Játsszák le 2 értelmes egyenrangú partnerként, a gyereket hagyják gyereknek lenni. Ha kicsi akkor azért, ha kamasz akkor meg azért, a kamaszoknak meg vannak a maguk démonjaik.

A gyerekek úgyis rájönnek maguktól, ha kérdeznek, ráér a szülő akkor őszintén válaszolni.

A sors pont ezért ad sok férfi számára, szomorú egyedül töltött öregkori éveket, mert a gyerek sem felejt, kit áldoztak fel egy másik nőért, vagy fordítva is igaz, csak előbbi a jellemző.

5. Ágio8405 (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2022. márc. 25. 17:56
Ennyi erővel egy pasi se vállaljon gyereket 😞
2022. márc. 25. 17:56

A haragot nem kell elengedned. Ne mérgezd a lelked! Ha

önállóan megtudsz élni, akkor válj el, főleg , ha úgy érzed, ez örök tüske marad a lelkedben.

Lépj tovább,talán lesz egy jobb választásod. Sok sikert hozzá!

3. 7962decf87 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 25. 17:53
Előbb-utóbb kénytelen leszel elmondani a gyerekeknek hogy éltetek,( meg fogják tudni, hidd el!) persze ha kicsik még akkor majd később.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 25. 17:51

Bizony ez nem a gyerekek dolga, hanem a kettőtök problémája. A gyerekeidet nincs jogod megkeseríteni.

Rá fognak jönni majd maguktól is.

Azt gondolja sok nő, hogyha a lelkét kiteszi a férjéért, majd jó lesz, ha mos-főz-takarít rá. De a legfontosabb a számukra, hogy velük foglalkozzanak. Ha ezt nem kapja meg otthon, akkor sokan odébb állnak, máshol keresik,hogy ők legyenek az elsők.

2022. márc. 25. 17:46
Vannak közös gyerekeink. Megcsalt, a szeretőjénél volt, amikor én a gyerekek-háztartás-munka körforgásban majd megszakadtam. Utálom és undorodom tőle. Legszívesebben a gyerekeknek elmondanám, hogy mi történt, és tiltanám az apjuktól. De tudom, hogy nem mondhatok ilyet nekik, mert mégiscsak az apjuk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook