Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy éltétek túl a szakítást? fórum

Hogy éltétek túl a szakítást? (beszélgetős fórum)


2010. márc. 14. 20:43
A szakitás az mindig fájdalmas, hiszen benne van a bucsu,:(és nem is mindenkivel lehet szakitani csendesen,békésen:(Deha szeretitek egymás,t és együtt már nem megy elfáradtatok egymástol ,jobb elengedni a másikat, mintsem magadhoz láncolni, és látni a szenvedését sztem nem döntöttél helytetelnül, hidde minden döntésünk ugy van jol ,ahogy van!!!!!!!!ne vádold magad sajna az hogy ö erre nem érett még meg az abbol is láthato, hogy most probál bezavarni a döntésedben,ha jol olvastam ,és értelmeztem ...
2010. márc. 14. 20:13
Munka, tanulás, alvás, kirándulás és egy másik!
2010. márc. 10. 21:25
Én pedig addig kellettem a pasimnak amíg az ujja köré csavart és felvetetett 5M hitelt.Lelépett egy ideig fizette,most már nem....jön a feljelentés:(((
2010. márc. 10. 20:42
Nálunk egyik napról a másik napra ment el, beszélgetés nélkül. Nem védem magam, mert bennem is van hiba, de minden meg lehet beszélni. Elköltözött - vissza az anyjához 300 km-re. Írja, hogy szeret és hiányzok. Tehát nincs vége, legalábbis nem mondta ki. Ez a legrosszabb. Reménykedek, de az eszem tudja, hogy vége és nem jön vissza. Életem igazi szerelme - volt. És jelenleg nem tudom, hogy hogy tegyem magam túl.
22. Chen
2010. márc. 8. 20:07
Én hetek/hónapok óta pörgök a kapcsolatomon és nem jutok semmire. Azóta olyan szomorú vagyok, mintha már vége lenne. Sokszor már nekem is rossz, amikor hozzám ér, máskor meg átölel és potyognak a könnyeim. Megmagyarázni se tudom neki. :(
21. c5f0b4a751 (válaszként erre: 19. - Survivor3)
2010. márc. 8. 18:46

Ha már írtál és magadról írsz akkor mond el a problémádat. Mi ez a kilátástalan helyzet jelenleg az életedben. Hátha tudunk segíteni. Már az is jó, ha elmondhatok és talán tudunk valami vigasztalást adni vagy ötletet. Valami miatt írtál! Ezzel figyeltünk fel Rád is. Kérlek válaszolj és írd meg mi az a nagy probléma, ami ilyen kilátástalan élethelyzethez vezetett. Ital -cigi! Mit jelent napiszinten nálad.

Miben tudunk Neked segíteni, ha már ide írtál?

20. c5f0b4a751 (válaszként erre: 16. - D8181e8509)
2010. márc. 8. 18:42

Tehát,ha jól értem igazából egyikőtök sem tett semmit azért,hogy a kapcsolat jól működjön és az érzelmek és tartósak legyenek. 1 évig jó volt, aztán el voltatok. Akkor most mire számítotok. A párodnál viszont életbe lépett a féltékenység is. Ami a bizalmatlanság hiánya, de egyben az is,hogy van ott érzelem.

Kiléptél a kapcsolatból, de még sem érzed jól magad és elég rosszul viseled. Mégis mit gondolsz mi ez? Ez sajnos azt jelentik hogy még mindíg nem közömbös a számodra. A baj akkor van,ha a szakítás után kb. 1 héttel hideget érzel, és rádöbbensz, hogy már nem hiányzik, már nem várod,hogy jelentkezzen stb. De nálad fordítva van. Jelenleg úgy néz ki,hogy elakadtál és nem tudsz továbblépni. Vissza is indulnál és el is indulnál. Azt hiszem le kellene ülnötök és megbeszélni a helyzetet, hogy ki mit érez a másik iránt. Talán még a kapcsolatot is meg lehetne menteni, ha mindketten tesztek is érte. Ráértek azután is feladni. Jól gondold meg, mert lehet hogy egyszer eljön az az idő, amikor már nem lesz visszaút többé.

2010. márc. 8. 14:17

megszakadt a szívem, a lelkem

majdnem meg is haltam

ital-cigi

18. d8181e8509 (válaszként erre: 17. - Giga455)
2010. márc. 8. 13:44
De az,de ezen semmi nem változtat!Se gyerek se ház,csak egy papír!El vállni ellehet!
17. giga455 (válaszként erre: 16. - D8181e8509)
2010. márc. 8. 13:43

De ő nem a férjed??

Nem te panaszkodtál anyóspajtásra is?

sajnálom hogy így alakult :(

16. d8181e8509 (válaszként erre: 11. - C5f0b4a751)
2010. márc. 8. 13:38
Egy internetes oldalon ismerkedtünk meg...egy autós iskola előtt indult a kapcsolatunk!Az elején olyan szerelmes voltam,mint a nagyágyú...kb.1 évig!1 után jöttek az elhanyagolások!A párom is eltunyult hiába kértem változtassunk ő nem volt hajlandó,csak mikor rezeg a léc,akkor ideig óráig tartott,majd kb egy fél éve érzem,hogy nem jó!Ismét nem vett komolyan,és 2-3 hónapja "leszarom" üzemmódba kapcsoltam!Egy veszekedés alkalmával kibukott belőlem elegem van,h mindig ellenőrizz feltöri az emailom 10 percenként hívogat és mindig én vagyok a hibás legyen vége!Nem akarta,de én akkor beszélgettem egy sráccal akivel végül is nem lett semmi az én akaratomból!Majd mikor kiborult a bili,időt kértem teltek múltak a napom úgy éreztem nekem ez nem kell megfolyt!Egyedül akarok lenni,ajándékokkal halmozott el,miközben előtte semmit nem vett nekem!Úgy éreztem az egész erőltet,változatosságot akartam az életembe,nőnek nézzenek ne a tv előtt szunnyadozunk stb...Mot könyörög megváltozik stb...Lerágott csont...mégis én vagyok szarul..
15. Depike (válaszként erre: 1. - D8181e8509)
2010. márc. 8. 13:34
Én majdnem pont ugyanennyi voltam, mint most Te, amikor én is szakítottam a párommal, közel 6 é után. Én se bírtam, ha hozzámért, stb... Szenvedtem, sírtam én is, mert ő még szeretett. Azt hiszem... de eltelt kb 2-3 hét, és fellélegeztem, mert jobb volt nélküle, jobb volt egyedül. Akkor éreztem azt, hogy muszáj volt szakítani, mert együtt már nem működött, és nem volt értelme megszokásból vele maradnom.
14. 9242a6388c (válaszként erre: 12. - 9242a6388c)
2010. márc. 8. 13:33
tudom, hogy közhely de igaz...ahogy múlik az idő jobb lesz, veszteségnek éled meg...
2010. márc. 8. 13:32
Nekem megkönnyebbülés volt, én szakítottam. Szerencsére nem viselt meg, sőt, ez volt a legjobb megoldás, mert már sok problémák adódtak és nem tudtuk megoldani túlnyomó többségét.
12. 9242a6388c (válaszként erre: 8. - D8181e8509)
2010. márc. 8. 13:32
akkor is normális lelki reakció
11. c5f0b4a751 (válaszként erre: 1. - D8181e8509)
2010. márc. 8. 13:31

Kérlek mondj a történetetekről többet, mert ez még semmi. Érdekes,hogy Te akartál szakítani,most mégis Te vagy az aki "a padlón vagy" . Szerinted miért? Mesélj arról, hogy miért került sor a szakításra, mi motivált és mi volt az ami a szakításra ösztökélt. Ahogy én látom egy cseppet sem lettél boldogabb, sőt mintha teljesen magad alatt lennél, az általad megtett szakítás miatt.

Ahhoz,hogy megfejtsük a számodra érthetetlennek tűnő reakciót, az kell,hogy többet tudjunk az eset hátteréről.

2010. márc. 8. 13:31
Én már nem tudom mi van...azt hittem sima ügy lesz,de nagyon nehéz...
9. Rencike24 (válaszként erre: 3. - D8181e8509)
2010. márc. 8. 13:30
Ha ezt érezted, akkor valóban nem szerethetted már, legalább is én ezt gondolom! Sajnálatból meg nem szabad valakivel együtt lenni, csak azért, hogy neki jó legyen!
8. d8181e8509 (válaszként erre: 6. - 5c164bdafa)
2010. márc. 8. 13:29
De én szakítottam vele...nem ő velem...
2010. márc. 8. 13:29
Mármint az én szakításom.
2010. márc. 8. 13:28

Nekem nagyon rosszul esett. Folyton bőgtem, elhagytam magam, nem érdekelt semmi...Az egész nyárból csak ennyi maradt meg a fejemben.

Sok csokit ettem...az elvileg segít, de ha engem kérdeztek, csak a súly lerakódáshoz segít hozzá, semmi máshoz.

Az ilyenek mindig nehezek és gyakran fájdalmasak.

5. d8181e8509 (válaszként erre: 4. - Rencike24)
2010. márc. 8. 13:28
Az utóbbi időbe szünet volt!Szinte még beszélni e beszéltünk...
2010. márc. 8. 13:27
Ajaj! Nem lehet, hogy csak túl sokat voltatok együtt és unalmassá vált a kapcsolat ezért éreztél úgy?
3. d8181e8509 (válaszként erre: 2. - 9242a6388c)
2010. márc. 8. 13:26
Nem tudom...úgy éreztem!Mikor itt volt alig tudtam hozzáérni,megcsókolni most meg ki vagyok...attól,hogy ő imád és szenved emiatt..
2010. márc. 8. 13:25
ez normális...de tényleg nem szereted már?
2010. márc. 8. 13:24
Most lett vége a kapcsolatomnak!2év...én vetettem véget!Úgy éreztem nem szeretem,ő imád,most mégis padlón vagyok...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook