Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy békitsem ki a családomat.... fórum

Hogy békitsem ki a családomat.... (beszélgetős fórum)

9. 6c5f346e46 (válaszként erre: 8. - Marcsi Mariann)
2009. okt. 17. 21:31

sajnos nincs pénzünk rá,és mi hiába akarnánk anyuval eladni,ha az iker tesóm sem megy bele,meg az "álompár...:P" sem,mert tudják,hogy amit kapnának negyedrészt,az hidegvizre sem lenne elég nekik,nem hogy másik házat venni...anyu cseszte el anno,mert hagyta őket a fejére nőni,de mit tehetett volna,amikor ők ketten vannak,és a saját fia kezetemelt rá..nem ütötte meg,de akarta,mondtam neki,ha mégegyszer meghallom,nem érdekel,hogy ő férfi és az sem,hogy a bátyám,ott töröm el ahol a legvastagabb...

én mondtam,én már az elején letettem volna a játékszabályokat,ha nem tetszik,el lehet menni puruttyafalvára vissza,ahonnan ez a kis senki jött,vissza a pusztába.....

2009. okt. 17. 19:18
Szerintem!!! Ha van pénzetek tesóknak fizessétek ki a tesót aki a libával él és mennyenek isten hírével!Aztán meg látjuk,hogy tetszik majd a helyzet neki!Félő,hogy anyudat állandóan terrorizálja és nehogy egyszer ez miatt anyudnak legyen egy rosszul léte vagy komolyabb!Ez nem játék az időseknél még ha a picsa annak is veszi,hogy ki akasztja anyósát!Ne hagyjátok !Ha tudjátok fizessétek ki a tesót és mennyenek!
7. 6c5f346e46 (válaszként erre: 5. - Anda1986)
2009. okt. 17. 19:11

hajaj...halottnak a csók..kb annyi..

tudod mia szép benne,hogy a csaj nem is melózik...olyan buta,hogy már onnan is kirugták,ahova még fel sem vették...

6. 6c5f346e46 (válaszként erre: 3. - Petra 24)
2009. okt. 17. 19:08

aranyos vagy,köszi...én is kiváncsi vagyok,lessze valami megoldás...


én már azt is mondtam,hogy adjuk el aházat,aztán bolgoguljanak a részükből,csak atesóm,aki messze lekik,nem megy bele,bár nem ő hallgatja őket...neki van saját háza,nem tudom miért ragaszkodik ehez....

5. anda1986 (válaszként erre: 1. - 6c5f346e46)
2009. okt. 17. 19:06

nagyon sajnállak! A hü..e pi..a jó dolgában nem tud mihez kezdeni.. utállom az ilyet. Gondolom mindet a feneke alá rakott a tesód, ő meg élvezi a helyzetet, de nem becsüli meg.


próbáltátok már 4esben megbeszélni?

4. 6c5f346e46 (válaszként erre: 2. - Marcsi Mariann)
2009. okt. 17. 19:06
hát még nekem,,amikor nekem meg benne kell élnem a helyzetben...én azt tudom,ha apárom bántaná az anyámat,felnégyelném,meg is igértem már a csajnak,ugyhogy tőlem fél...ha kimegyek,akkor lapit a lakásban,mint szar a gazban...de egyzser ha igazán elkap a gépszíj,lehet,hogy még meg is kapja...csak utána anyámon csattan megint minden...
3. Petra 24 (válaszként erre: 1. - 6c5f346e46)
2009. okt. 17. 19:04

Hű, ez nehéz kérdés! Erre azt mondják, hogy az ember a barátait megválaszthatja, de a családtagjait nem, őket sajnos el kell viselni, olyanos amilyenek. Mivel én és a férjem is hasonló helyzetben vagyunk, csak még nem fajultak eddig a dolgok, de a szitu hasonló. De azért a TE helyzeted mégiscsak nagyon durva. Szegény anyukád! Az a baj, hogy tesód is mindent bevett, amit ez a csaj mondott. Kíváncsi vagyok, hogy más tapasztaltabb emberek mit írnak neked. Ugyanis nekem sajnos tanácsom nincs erre, én is tanácstalan vagyok. De nagyon szurkolok, hogy ezt a libát sikerüljön végül kipaterolni a családból. (Mert ezek az emberek nem tudnak változni)


Minden jót neked, a családodnak és főleg Édesanyádnak!

2009. okt. 17. 19:02

Azt a dögöt ki kell onnét takarítani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tesódat meg talpra állítani,hogy ne legyen már nyuszi papucs!!!!Egy ilyen dögöt ,hogy lehet szeretni aki kiabál vele és az anyját is bántja a párjának!Térjen már észhez a tesód!!!!Legközelebb meg az lesz ,hogy mindenkit ki túr a házbóóól?????????ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Na most fel ment a pumpám!!!!!!!!!!!!!

2009. okt. 17. 18:54

elösször is kezdeném azzal,hogy apukám 8 éves koromban sajnos hirtelen meghalt,anyu egyedűl nevelt fel bennűnket,hármunkat...amit tudott megadott,nem panaszkodom...én hamar elkerűltem a szülői házból,az iker bátyám is,családunk lett,albérletben éltünk,ahogy sikerűlt,ugy éltünk...a legnagyobb tesóm otthon maradt,a szülői házban anyuval,ketten voltak két fizetésre,nem kellett a mindenapokért küzdeni,elvoltak,egészen addig még a tesóm rá nem talált "élete párjára",magára a lokneszi szörnyre személyessen...a csaj elég rossz körülmények között élt egy pusztán,nem anyagi,inkább családi gondjaik voltak,utólag kiderűlt mi volt az ok,a csaj egy szerencsecsomag,aki csak a balhét keresi mindenhol,és azt szereti,ha izzik körülötte a levegő,anélkűl,hogy tudatosúlt volna benne(Gobi Hilda szinművésznő csak kismiska lehetett volna mellette)...

elhozta tesóm,odakőltözött hozzájuk,de sajnos a spinének a jó sem volt elég jó,szét dúlta a mi családunkat is...nem volt tekintettel senkire és semmire,sajnos tesóm is a pártjára állt és onnantól anyámnak nem volt maradása a saját házában...odáig fajúltak a dolgok,hogy ketté osztották a házat,anyunak jutott egy kis lyuk,a többi tesóméké lett,de igy sem jó...ha kimegy az udvarra már rákiabálnak,ha kiviszi az unokáját egy egy napra magához,nem lehet megnyikkanni az udvaron sem és a lakásban sem,mert rögtön jönnek és orditanak,rázzák az öklüket...a csaj fel sem fogja,hogy mi tett,tesóm sem beszélhet senkivel sem,mert akkor már rögtön a sarkában van,és kiabál vele,de ő a hülye,hogy eltűri(papucs)....nem tudom,hogy tudja elviselni,én már felraktam volna a csaj az űrbe műholdnak,az tuti...

szó szó,ha jön anyukám,mert sokszor van nálunk,akkor mindig panaszkodik tesómékra,ha tesómékkal futok össze,akkor őket hallgatom...másik tesóm messze lakik,nem foglalkozik a dolgokkal,én pedig kettőjük közt örlődöm....már olyan is előfordúlt,hogy ez a tyúk kezet emelt anyura,sőt a saját fia is...szégyelje magát mindkettő....


hogy békithetném ki őket???mi lenne a megoldás????ez a gyűlölködés felemészti mindenki idegeit...

a mi családunkban sosem volt helye se veszekedésnek,hangoskodásnak,sem pedig erőszaknak...de mióta ez a csaj itt van,állandóan van valami...félek,hogy anyukám egyszer elunja,és elkeseredésében olyat tesz,amit nem kellene,valamelyik nap is azzal hivott fel,hogy felköti magát,mert elege van...ide hoznám hozzánk,de nincs hely,igy sajna marad a kilátástalan helyzet...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook