Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy álljak neki az Aviva tornának? fórum

Hogy álljak neki az Aviva tornának? (tudásbázis kérdés)


9. gizirozi (válaszként erre: 8. - Hunny)
2015. febr. 21. 15:03
Nagyon szépen köszönöm így már tudom hogy valószínű jól csinálom :) Utána nézek ennek a pilates alapállásnak és ha ott is így csinálom akkor jó :) Köszönöm hogy segítettél :)
8. Hunny (válaszként erre: 2. - Gizirozi)
2015. febr. 20. 17:33

Szia!

Szerintem egyenlőre csak a 18 alap gyakorlatot csináld, már az is eredményezhet ovulációt, a mensidet helyre rakja. Nem kell megijedni, nem tudja teljes mértékben felborítani a hormon háztartást, szóval ha csinálod a gyakorlatot akkor nem fog másnapra mensit eredményezni. Ahogy a könyvben írják: ha egy 3 éves kislány csinálná a gyakorlatokat, akkor nem hozza meg számára a menstruációt.

Az alhas behúzásánál billentsd előre a csípődet és a fenekedet szorítsd meg, az alhasad húzd be. Természetesen a has felső része nem lesz mozdulatlan. Nézz utána a pilates alapállásnak, ott ugyan ez a mozdulat van.

7. ecus (válaszként erre: 6. - Gizirozi)
2015. febr. 20. 16:05
legtöbbször az egyszerűt csináltam
2015. febr. 20. 15:35
Melyikből a 14-est?Mert az ovulációsban is van meg az Egyszerű módszerben is van 14-es gyakorlat.
5. ecus (válaszként erre: 4. - Gizirozi)
2015. febr. 20. 15:26

itt sem volt tanfolyam és szerveztem eggyet a faluba lehívtam egy októt össze kellett szednem 10 embert és eljött megtartani

hát nem tudom én a a14- est csinàltam végig de ha nem jól csinálod és nem érzed az alhasban a melegséget akkor nem ér semmit sajna

4. gizirozi (válaszként erre: 3. - Ecus)
2015. febr. 20. 15:11
A zenék megvannak viszont tanfolyamra nem tudok elmenni mert nincs itt a közelemben. Elmondod mivel kell kezdenem? Jól gondolom hogy a 18 gyakorlat és utána a 14.napomtól az ovulációs gyakorlatok? A másik hogy nem tudom megtaláltam e a dolgozó zónám,azt írja csak az alhasat húzzam de olyan mintha szorítanám feljebb is :(
3. ecus
2015. febr. 20. 15:07

szia

Én aviváztam majdnem 2 évig egy tanfolyamon tanultam meg a gyakorlatokat ahol vettem egy cd-t amin olyan zenék vannak amire kell tornázni és olyan gyorsaságú ahogy a gyakorlstokat kell végezni minden gyakorlathoz más zene van rajta és addig tart ahány percig kell azt a bizonyos gyakorlatot végezni.

uramisten remélem érthetően írtam le:-)

az eredmény most 4éves mult és kislány

2015. febr. 20. 14:51
Bővebben a kérdésem, hogy babát szeretnék és megvettem az Aviva könyveket. Milyen gyakorlatokat csináljak? Az Egyszerű módszer 18 gyakorlatát csináljam majd az Ovulációs gyakorlatokat? 2 napja múlt el a menstruációm és azt olvastam, hogy a 18 gyakorlattal viszont megjön a menzesz. Akkor most melyikkel is kezdjem? Olyanok válaszát várnám akik használják a tornát és nem csak olvasták. Nagyon köszönöm.
2015. febr. 20. 14:48
Hogy álljak neki az Aviva tornának?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook