Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hódítás fórum

Hódítás (beszélgetős fórum)


1 2 3
2019. aug. 10. 15:25
Segítsetek légyszi, hogyan lehet egy Bak férfit meghódítani?
64. Lylus
2009. dec. 12. 18:28

Sziasztok!


Újjáélesztem ezt a fórumot. Bő egy év után rájöttem vmire, vagyis pontosabban nem is én, hanem a barátnőm. Mégpedig arra, hogy egyszer én ezt a tanárt, akiről ez az egész fórum szól, kikosaraztam. :S És ezért volt velem elutasító, és ezért nem lépett semmit. Most megint előtörtek belőlem az érzések és az emlékek, és azon agyalok, hogy beszélnem kellene vele. Na, nem azért, h lerohanjam, h még mindig szeretem. Szerintetek érdemes? (Talán van felesége, márpedig ha van, akkor számomra tabu pasi, m nem akarom tönkretenni a házasságát, bármennyire is szeretem...)

63. Lylus (válaszként erre: 62. - 392e80b889)
2008. okt. 17. 18:13

Szia!


Köszönöm szépen a te bátorító hozzászólásodat is, jólesett, megfogadom ezeket a tanácsokat is! :)

2008. okt. 16. 11:17
sziasztok! olvastam a hozzászolásokat..sztem ha tényleg komolyan érdekel az a tanár akkor kezdj ki vele,kacérkodj! valahogy férkozz hozzá kozel! beszélgess vele iskolai dolgokrol és kozben tehetnél néhány félreértheto megjegyzést-ha félre éri és veszi a lapot fog rá reagállni, ha nem akkor hidegen hagyod..légy csábito,ne konrétan mond el hogy te most odavagy érte,csak apro célzásokat tegyél kétértelmuen.akkor beégni sem tudsz ha esetleg o nem akar semmit-merthát kimagyarázhatod hogy te nem is ugy gondoltad:) nekem volt kozépiskolában egy tanárom,fiatal volt,már elsoben kiszurt magának és 5 évig tette a megjegyzéseit..pl. van egy technika mélynyomásnak nevezik..és mosolyogva mondta "ha itt marad délután megmutatom a technikáját a mélynyomásnak" :D hát ez enyhén félreértheto:))) de sokszor volt hogy leult mellém és mesélt,mesélt,mesélt..sokat beszélgettunk,mosolygott rám a folyoson már messzirol..stb.kedves volt,de nekem eszemben se volt adni alá a lovat-nah jo,néha,merthát kinek nem tetszik az ha látja hogy tetszik valakinek:)))de a lényeg hogy én tudtam hol a határ,és nem akartam semmit,nem is lett,de kellemes dolog volt:)
61. Lylus (válaszként erre: 60. - Myrad)
2008. okt. 16. 10:47
Szia! Köszi érdeklődést. :) Nem voltam, mert még nem volt, majd okt. 28/29-én lesz. Azon ott szeretnék lenni.... Amúgy meg rengeteg dolgom van, és most vhogy nem nagyon foglalkoztat ez a dolog.... De azért még gondolok rá.... Elég gyakran....
60. Myrad (válaszként erre: 59. - Lylus)
2008. okt. 16. 08:42
Nyah, voltál a TDK-n? Mi lett??? =)
59. Lylus (válaszként erre: 58. - Myrad)
2008. okt. 9. 14:10

Szia, bocsi, hogy csak most válaszolok.... De elég sűrűk mostanában a napjaim...


Hát az az ötlet, hogy TDK-t szervez a tanszék, és hát el szeretnék menni.... Vagyis tegnap volt az első alkalom, amin sajnos nem tudtam ott lenni, és hallottam csoporttársaktól, hogy utána beültek egy helyre. Lementem barátnőmmel arra a helyre és tényleg ott volt a társaság. Beszéltem az egyik lánnyal, és észrevett Ő. Mondta barátnőm, aki ott állt mellettem, hogy addig nézett míg észre nem vettem és akkor nagy boldogan, széles mosollyal köszönt, meg intett :DDDDDDDDDD Hát ennyi. De vhogy elmegyek a következő tdk-ra, főleg, hogy utána kötetlen beszélgetés van egy "szórakozóhelyen"....... Talán ez lehetőség lesz vmire.........

58. Myrad (válaszként erre: 57. - Lylus)
2008. okt. 8. 08:17
Ki vele, mi az? =) hátha jó ötlet =)
57. Lylus (válaszként erre: 56. - Myrad)
2008. okt. 7. 19:08
:DDDDDDDDDD Köszi, kérdésed, de még semmit. Talán holnap..... Vagyis van egy tippem, amivel a közelében lehetnék és legalább azt megtudhatnám, hogy egyáltalán még van-e esélyem nála.....
56. Myrad
2008. okt. 7. 07:47
Nyah, mi történt? Haladtatok előre valamennyit?
55. Lylus (válaszként erre: 52. - Myrad)
2008. okt. 3. 19:51
Jah, ebben is van vmi......... :)
54. Lylus (válaszként erre: 53. - Fiatal nő)
2008. okt. 3. 19:50
Jah, ez jó ötlet, csak még ki kell találni, hogy mit is kérdezzek....... És mivel kapcsolatban......
53. Fiatal nő (válaszként erre: 52. - Myrad)
2008. okt. 3. 17:23

Szerintem meg ne. Szerintem úgy kéne alakítani a helyzetet, hogy "randit" Ő kérjen.

Szerintem próbálj Te is sulis dologgal próbálkozni nála. Tudom is én, valamiből kell házidoga, ami az Ő tárgyát is érinti és kéne segítség... Ebből elindulhat valami eszmecsere levélben, mint nálunk is. Aztán ki tudja, lehet, hogy egyik levelében Ő is előáll azzal, hogy egy kávé, tea, valami...

De az sem rossz pont, ha már a házidoga miatt is találkoztok. (Mondjuk én ezt anno levélben intéztem, nyúl voltam személyesen, plusz akkor nem is volt igazán "hódítási szándékom", :D) Abból is alakulhat valami...

Egyébként a házidoga lehet csak kitalált ürügy is, azt neki nem kell tudni. :) Legfeljebb ha összejöttök, később bevallhatod, hogy csak egy eszköz volt... :D

52. Myrad (válaszként erre: 49. - Lylus)
2008. okt. 3. 14:11
Hát erre... hogy most mi van? bejössz neki, vagy sem? de írj neki egy mailt, amiben találkára hívod valami "hivatalos" ügyben... ha elmegy, félsiker, ha nem... egyértelmű...
51. Myrad (válaszként erre: 48. - Lylus)
2008. okt. 3. 14:11
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!! ne írj neki! Ilyen témában ne!
50. Lylus
2008. okt. 3. 14:09
Annyit mondjuk tudok róla, hogy aszem volt barátnője az egyetemről. Jó pár évig..... De hogy megvan-e még neki a csajszi, azt nem tudom.....
49. Lylus (válaszként erre: 44. - Myrad)
2008. okt. 3. 14:08
Milyen halvány foltokat? Pontosan mire gondolsz?
48. Lylus
2008. okt. 3. 14:07
Szóval akkor azt is kizárjátok, hogy írjak neki egy e-mailt, amiben megkérdezem tőle, hogy egyáltalán bejöttem-e neki, mint nő valaha is az életben......
47. Myrad (válaszként erre: 45. - Ce8b002a07)
2008. okt. 3. 12:29
Huhh... hát jah =( sajnálom...
2008. okt. 3. 12:27
Mellesleg, én kizárnám, hogy erről elkezdjen pletykálni, az rá vetne rossz fényt, több szempontból.
2008. okt. 3. 12:24
...én évekig epekedtem egy fiatal (mérnök) tanár után... Elvett egy vele egyidős doktornőt. Ennél a "pofáraesésnél" még a pletyka is jobb. Szerintem.
44. Myrad (válaszként erre: 42. - Ada12)
2008. okt. 3. 12:07

De ha nem ad órákat neki? Egy egyetem elég nagy ahhoz, hogy esetleg két ember elkerülje egymást, azzal meg magát minősíti, ha ezt kezdi pletykálni fűnek fának... nálam alapszabály, levelet SOHA!!!, mindent csak szóban, mert a szó elszáll, utána meg azt mond, amit akar...


Szerintem...


Ezeket a halvány a foltokat ki kéne tisztázni, nem?

43. Lylus (válaszként erre: 42. - Ada12)
2008. okt. 3. 12:03
Ebben igazad van...... De én akkor úgy éreztem, hogy van esélyem és nem is kicsi........
42. Ada12
2008. okt. 3. 12:01
Szerintem azért nem jó ötlet, mert ha még pár évig odajársz és esetleg nem jön össze a dolog?
41. Lylus (válaszként erre: 40. - Myrad)
2008. okt. 3. 12:01
:D Nem tudom, erre én is nagyon kíváncsi vagyok. Mint ahogy arra is, hogy ezt miért mondta.
40. Myrad (válaszként erre: 39. - Lylus)
2008. okt. 3. 11:58
És miért nem vett magához?
39. Lylus (válaszként erre: 38. - Myrad)
2008. okt. 3. 11:54

:D


Meg közölte velem, még első félév végén, hogy Lylus én szeretem magát, én magát magamhoz fogom venni.......... Akkor mondjuk leesett az állam és azt sem tudtam, hogy mit mondjak, csak örültem, hogy végre kijöhetek az irodájából...... De ha tényleg akart volna tőlem vmit, akkor tutira tett volna egyértelmű lépéseket felém...... :S Legalább is én így gondolom. De ennek ellenére kell nekem ez a pasi........

38. Myrad (válaszként erre: 36. - Lylus)
2008. okt. 3. 11:51
Nem tudom... *fejet vakar tanácstalanul* nem tudom...
37. Lylus (válaszként erre: 35. - Ce8b002a07)
2008. okt. 3. 11:45
:D Nincs, akkor már rég nézegetném...... :D Hát nem tudom...... Tökre félek, hogy ha kioszt, hogy mit képzelek, akkor meg égő lesz........ De erre is gondoltam már, hogy vhogy tisztázni kellene, hogy most akkor mi is van, vagy volt, mikor olyan kivételes helyzetben voltam........
36. Lylus (válaszként erre: 34. - Myrad)
2008. okt. 3. 11:44

Igen, ez sincs kizárva... Erre már én is sokszor gondoltam. De, mikor tegnap ott álltunk szemtől-szemben és beszélt hozzám, csak az járt a fejemben, hogy nekem kell ez a pasi......... De lehet, már késő......... Vagy tényleg csak pusztán szimpatikus voltam neki........


Kérdés: a szimpatikus vagyok kategoriába belefér az, hogy elkezd veszekedni velem, 40 ember előtt, azért mert azt válaszolom neki, hogy randizni megyek?????? Ez úgy volt, hogy késett akkor is 40 percet az óráról és már jóval tovább tartotta az órát, mint ahogy kellett volna...... Engem meg várt a barátnőm, és már menni akartam..... De többen felálltak már és elmentek. És egyiktől sem kérdezte meg, hogy hová megy, csak tőlem. Pedig nem csak én álltam fel, és mentem el...... És már hót fáradt voltam, meg már elegem volt mindenből, meg ő mindig olyan poénos és jófej, gondoltam jót nevet rajta...... Hát nem jött össze. Pedig nem bunkón mondtam...... És hát kiosztott, de elég mérgesen.... Aztán mikor kimentem, akkor közölte a csoporttal, hogy hát most összejött neki minden és hogy szegény én, mert hogy rajtam csattant az ostor.........

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook