Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hízni szeretnék, de nem kívánok enni. Mit tanácsoltok? fórum

Hízni szeretnék, de nem kívánok enni. Mit tanácsoltok? (beszélgetős fórum)


2012. szept. 19. 04:20
Hát, nekem ebben a témában aztán igazán nagy tapasztalatom van, rengeteg mindentől lehet hízni. Valóban, a Béres csepp sokat segíthet! Anyósom, aki már 80 éves, pár évvel ezelőtt kórosan lefogyott, nem tudott hízni, és a Béres csepp segítségével sikerült összeszednie magát. Én tinédzser koromban attól híztam el először, hogy hozzászoktam: délután kiültem a falusi házunk teraszára, fogtam egy darab finom füstölt szalonnát (az ilyet most kolozsvári szalonnának hívják), fokhagymát, kenyeret, és jól belakmároztam. Emlékszem a szüleim örömére: milyen jóízűen eszik a gyerek! Aztán elkészült az az osztálykép, amin először mutatkoztam meglehetősen ducinak! Azóta is állandóan küzdök a kilókkal, hol sikerül lefogynom, hol visszahízom sajna... Viszont azt megtanultam: nekem sem friss zöldhagymát, vöröshagymát, fokhagymát nem volna szabad sose ennem, mert baromira megnöveli az étvágyamat!
18. Öregleány (válaszként erre: 12. - 96586135b9)
2012. szept. 17. 14:49
Én simán vettem a gyógszertárban. Ez nem por, hanem kész ital, amit betegeknek is lehet adni.
17. Öregleány (válaszként erre: 11. - Whiskascat)
2012. szept. 17. 14:48

Egyél rostos ételeket, mert azok eltelítenek.

Rágcsálj zöldségeket, vannak korpás és zabos kekszek is, amik kimondottan finomak (csak ne legyenek túl cukrozottak). Sok folyadék! Legtöbbször amikor úgy érzed éhes vagy, igazából szomjas vagy. Próbáld ki, hogy olyankor iszol egy pohár vizet vagy zöldség-, esetleg gyümölcslevet. Ha negyed óra múlva is éhes vagy, akkor valóban éhes vagy.

2012. szept. 16. 18:39
Ja és az ilyen baromságokat, mint, hogy este tömd magad tele édességgel felejtsd el. Nem megdögleni akarsz, csak hízni egy kicsit, azt meg el lehet érni normális módszerrel is.
2012. szept. 16. 18:36

B12 vitamin elvileg meghozza az étvágyat, bár én diéta mellet is szedem, és megvagyok kaja nélkül is szóval ez sem csodaszer.


Szerintem kezdj el egy hízókúrát. Egyél egy kicsit többet, mint eddig. Lehet eleinte egy kicsit nehéz lesz letolni az adagokat, de próbáld meg. 2-3 hét múlva már simán le fog menni az adag, utána emelhetsz megint. És így tovább. Egyébként nekem is volt hasonló problémám ( teljesen más okból kifolyólag, de ez most lényegtelen ), és pár hónap alatt eljutottam oda, hogy már kétszer annyit tudtam enni, mint az elején. Szépen lassan kitágult a gyomrom meg minden. Sok sikert!

14. timycat (válaszként erre: 1. - Julka183)
2012. szept. 16. 18:13
Béres-csepptől nekem hihetetlenül megnő az étvágyam (az már más kérdés, hogy én még így sem hízok, de ha nálad csak a nem-evés a probléma akkor B-cseppre fel!)
2012. szept. 16. 17:48
én még mindig nem értem. egyetek-egyetek. ha kell ha nem. nem kell aggóódni, hízni fogtok
12. 96586135b9 (válaszként erre: 9. - Öregleány)
2012. szept. 16. 17:45
A nutridrinket nem csak orvos írhatja fel? Mert az speciális tápszer...kis súlyú, ill. korababáknak is szokták adni ha nem elegendő a kalória-szénhidrát bevitel..
2012. szept. 16. 16:55
Az én problémám meg hogy mindig ennék:)vékony vok de könnyen hízok.mit csináljak hogy ne legyen étvágyam,nem sportolhatok még 3 hétig mert műtöttek:(
2012. szept. 16. 16:30
Ja, és nem mellesleg vitaminok és ásványi anyagok is vannak a Nutridrinkben
2012. szept. 16. 16:22

A vitaminok, főleg a B12 hat az étvágyra. Fontos, hogy ne édességek által akarjatok hízni, mert a hirtelen nagy mennyiségű szénhidráttól betegek lesztek ( akár cukorbetegséget is okozhat a túlzott cukorbevitel).

Ha nincs kedvetek enni, akkor legalább folyadékot ( zöldség- és gyümölcslevek) fogyasszatok eleget. Készen is kaphatóak és legalább némi vitamint és ásványi anyagot visztek be a szervezetbe.

Gyógyszertárban kapható a Nutridrink, amit leginkább betegeknek adnak, de nagyon jó fehérjeforrás ( én is ezt ittam, amikor feltették a fogszabályzómat, és nem tudtam enni)Többféle ízben kapható.

2012. szept. 16. 16:07
mi az hogy nincs kedved enni? nézd a kövéreket, tanulj tőlük hízni. nekik mindig van kedvük enni:)
2012. szept. 16. 15:43
Milyen kaja a kedvenced?Ha szereted egyél sok édességet az hízlal és estére a többet.Naturlandos étrendkiegészítők és teák nagyon jók,meghozzák az étvágyat.
6. 96586135b9 (válaszként erre: 1. - Julka183)
2012. szept. 16. 15:11

Szia! Ez nálam is téma egy ideje...egész nap nincs kedvem enni, igaz én anya vagyok és néha csak azon veszem magam észre, hogy kilyukad a gyomrom az éhségtől..Egész nap a gyerkőc után rohanok:)


A lényeg: én is szeretnék hízni pár kg-t mert szörnyen sovány vok, de nekem sincs kedvem enni...

5. 447396604e (válaszként erre: 4. - Julka183)
2012. szept. 16. 14:45
egyél savanyú uborkát, jó ecetest, vagy szopogass el egy citromot, ne félj olyan savat csinál hogy feleszel mindent a hűtőből:)
2012. szept. 16. 14:44
Igen, valami olyasmi kellene ami meghozza az étvágyam és mellé még segít is felszedni pár kilót!
2012. szept. 16. 14:41
hízni csak úgy tudsz, hogy eszel. méghozzá sokat. más nem használ.csak étrendkiegészítő jó, de attól nem fogsz hízni, csak akkor ha mellette eszel mondjuk reggelire egy fél disznót:)
2012. szept. 16. 14:41

Postázunk neked itt egy páran a sajátunkból:-))


Nincs vashiányod?

2012. szept. 16. 14:39

Valami étrend kiegészítőre gondoltam, de abból sem tudom, hogy melyik.


Tudtok valami ötletet adni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook