Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hízási tippek, tanácsokat kérnék fórum

Hízási tippek, tanácsokat kérnék (beszélgetős fórum)


19. Veronikaa (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 10. 08:48
érdekes, van aki épp akkor eszik folyamatosan ha stresszes... van aki meg nem tud olyankor enni.
18. Veronikaa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 10. 08:42

Vannak app-ok, amik nagy segítség lehetnek ebben, pl YAZIO.

Én is hasonló cipőben járok, s most ezzel próbálkozom.

+ evés után pihenés... legalább egy helyben ülés szinten.

Azonos időpontben enni minden nap.

17. Guruljka (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 9. 12:19

Amin nem tudsz változtatni, azon kár idegeskedni.

Viszont lehetnek terveid, utánanézhetsz a változtatás lehetőségeinek, készülhetsz a jövőre. Akkor már belül is nyugodtabb lennél.

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 621bb5db60)
2020. nov. 8. 22:17
Sajnos nem vagyok 100% lelkileg sem mèg mindig elgge sokat stresszelek, vagy csak egyszerűen hagynom kéne és simán nem idegeskedni :)
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Bözsi néni)
2020. nov. 8. 22:13
Várom az eredményt, eléggé nehéz bejutni mostanában a dokikhoz.
2020. nov. 8. 19:39
Uh uh én adok neked szívesen annyi + kg amennyit szeretnél.😁 Ingyen 😏
13. Napsugár8 (válaszként erre: 12. - Bözsi néni)
2020. nov. 8. 17:04

Az utolsó mondatában írja, hogy stresszes időszakon van túl. Az nálam is étvágytalanságot és tetemes fogyást okozott anno. Ha lelkileg, idegileg rendbe jössz, visszatér az étvágyad is, és szépen visszaszeded amit leadtál.

Folytasd tovább a testmozgást, és szerintem nem kell az evést túlnyomatni, csak annyit egyél, amennyi jól esik. Majd a szervezeted tudja, hogy mikor mennyit és mit kérjen. :))

Nálam is helyrejött minden, miután a stresszes állapotból kiléptem.

12. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 8. 14:55

Étvágytalanság, fogyás mindig valaminek a jele.


Laborvizsgálaton mikor voltál? Lehet pl. vashiányos vérszegénység is a háttérben. Kérj egy labor beutalót a háziorvostól.

11. katt2 (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2020. nov. 8. 14:44
Mindenki másképp csinálja.
10. Guruljka (válaszként erre: 9. - Katt2)
2020. nov. 8. 14:33

Én ha nagyobb testsúlyt akarnék elérni, inkább izomtömeget akarnék növelni, mint hájat.

Ha nem edz olyan mértékben, ahogyan a profi testépítők, akkor úgyis lesz zsír is az izomban.

9. katt2 (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2020. nov. 8. 14:15
Ő csak hízni akar, nem izomtömeget növelni. Ha valaki nem szeret, vagy nem tud sokat enni, annak (is) van ez kitalálva. Biztosan tartalmasabb, mint az átlagos kaják.
8. Guruljka (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2020. nov. 8. 13:48
Tévesztettem a tömegnövelő edzésekkel.
2020. nov. 8. 13:47

Utánanéztem, tévedtem, bocsánat!

Valamiért azt hittem, ez is valami bogyó-kombináció.

Ezt írja a Bio-Tech oldal:

"A nagy mennyiségű szénhidrát és fehérje bevitele szokványos étkezéssel nem mindig kivitelezhető, ilyenkor jön jól az akár egész étkezéseket is kiváltó minőségi tömegnövelő. A BioTech USA tömegnövelő készítmények széles skáláját kínálja több ízben, formában és különböző kiszerelésben. Amennyiben célja a testépítés, izomtömeg növelés, vagy megterhelő, kimerítő, rendszeres fizikai munka okozta izomcsökkenés elkerülése, akkor termékeink között megtalálja a megfelelőt."

6. Bichi (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2020. nov. 8. 13:22

A tömegnövelő magában is hízlal, lévén tele van szénhidráttal, igazából semmilyen izommunka nem kell hozzá...

Azért tömegnövelő, mert sokszor aki komolyan edz, annak annyi kalóriát kéne bevinnie, hogy ez így sokkal egyszerűbb, mintha ugyanennyit meg kéne ennie...

5. Bichi (válaszként erre: 3. - Katt2)
2020. nov. 8. 13:20

A tömegnövelő attól tömegnövelő, hogy van benne rengeteg szénhidrát, amit mondjuk edzés mellett szed az ember, mert nem tud annyi kalóriát bevinni.

Ennyi erővel bármit ehet, aki hízni akar...

2020. nov. 8. 13:09

A tömegnővelők csak rengeteg súlyzós munkával növelik az izomtömeget.

Szerintem a táplálkozást kellene kicsit változtatni ahhoz, hogy hízzon.

Ha a fórumindító rájön vagy eleve talán tudja is, mi vezetett ahhoz, hogy a komfort-súlyából leadjon, akkor a válasz már félig meg is van.

3. katt2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 8. 12:54

Vannak tömegnövelők, a testépítők ( is ) szedik.


[link]


De én inkább örülnék, hogy vékony vagyok.

2. 621bb5db60 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 8. 11:04
Lelkileg rendben vagy? Nekem volt egyszer egy időszakom, mikor nagyon nem voltam jól lelkileg és pálcika voltam, pedig sokat ettem. Mikor helyre jöttem, akkor lettem testileg is újra a régi.
2020. nov. 8. 10:42
Régebben 60-61-62 kg voltam és sokkal jobban ereztem magam a bőrömben. Most 162 cm es 55 kg vagyok ami ideális és csinos is vagyok de lassan nincs mit rajtam fogni.( e mellett erősítő gyakorlatokat is vegeznek hogy szép kerek legyek ott ahol kereknek kell legyek.) 😁 szóval várom a kedves tanácsokat tippeket. (A fogyasom oka pedig a sok stressz volt és az ét agytalanság)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook