Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hivatalosan tehetek az ellen, hogy az exférj láthatáson ne mutathassa be a tizedik barátnőt is a lányaimnak? fórum

Hivatalosan tehetek az ellen, hogy az exférj láthatáson ne mutathassa be a tizedik barátnőt is a lányaimnak? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 17. 22:36
Ezt ne hagyd ennyiben, különben aláírod hogy a lányaid lelki sérültek legyenek egy életre. Ezzel SÜRGŐSEN menj panaszt tenni, ne várj még egy hetet se! Az ilyen beteg embertől meg is vonnám a láthatást. Borzasztó ez a sok önző, igénytelen szülő....
2013. jan. 16. 09:13
Azért ezt tök nem vágom.Hogy egy felnőtt embernek,férfinek,apának magától ennyi esze ne legyen,már bocsánat,hogy a gyerekét nézze,hogy ezzel milyen családapa mintát nyújt neki, és hogy a lelki fejlődésének ez nem tesz jót...!Elhiszem,hogy dühös vagy...:(
10. Dina68
2013. jan. 14. 09:52
Persze.Kérsz pszichológustól szakvéleményt és kéred a biróságot, a te lakásodon történjen a láthatás.vagy az aktuális hölgy nem lehet ott apánál,ha mondjuk egész hétvégére elviszi a ygerekeekt.Ez járható út.
9. 328aadd89f (válaszként erre: 1. - Csillmill)
2013. jan. 14. 08:56

Én első lépésben az ex-szel próbálnék meg értelmesen elbeszélgetni. Ha ez nem vezet eredménbyre és továbbra is aggasztónak tartod a helyzetet, akkor elmehetsz a gyermekjóléti szolgálatba és kikérheted egy családgondozó véleményét.

A bepisiléses "tünet" tényleg arra utal, hogy lelkileg nagyon megterhelő a lányoknak az állandó barátnőváltogatás.

Ha ez az állapot veszélyezteti a gyermekeid lelki fejlődését, akkor kérheted, hogy a jelenlétedben történjenek meg a láthatások, egy közösen meghatározott helyen. Akár családgondozó bevonásával is.

2013. jan. 14. 08:48
Mindenképpen keresd fel a gyermekjóléti szakszolgálatot, TEGYESZ, és kérd szakemberek segítségét, akik tudják, hogy nem jó az ilyesmi a személyiségfejlődés korban..
7. 89012fe16a (válaszként erre: 6. - Csillmill)
2013. jan. 14. 07:41

Háát....erre no comment:(

Sajnos van ilyen is:(

6. csillmill (válaszként erre: 5. - Csillmill)
2013. jan. 13. 10:48
s mégvalami....apuka és nagymama azt mondta biztos felfázott azért pisil be a gyerek....vigyázzak rá jobban
5. csillmill (válaszként erre: 4. - 89012fe16a)
2013. jan. 13. 10:46
8 éves ikerlányaim vannak. 2,5 éves korukban ment el tőlünk egy másik nő miatt. azóta 15-ig számoltuk...a neveket...voltam nevelési tanácsadónál, jártam is az egyik kicsivel még 4 évesen mert újra bepisilt, tépkedte a haját.....apukát is behívták mert a lányom akkor azt mondta azért pisilt be mert "apa Nócikát szereti"---ez az aktuális barátnő kislánya volt.....apuka felháborodva kikérte magának, hogy neki megmondja valaki kinek mutathatja be őket és joga van megkeresni az "igazit" mint társat.....a pszihológus akkor azt mondta találkozzak az új hölggyel és ha látja a lányom hogy nincs gond, megnyugszik. ez ment is 3 hölgyig...de már nem tudom kinek kellene bemutatkoznom....ha pedig nem adom oda láthatáskor, azal fenyeget, hogy rendőrrel jön érvényesíteni azt a jogát, hogy láthassa a lányait
2013. jan. 13. 09:43
Ha kiskorú a lányod, menj be a gyámhatóságra, ott tudnak tanácsot adni, be is hívják a volt párodat,amennyiben ez szükséges és elmagyarázzák neki. SZomszédomnál is ez volt.
3. 731e5b9ffb (válaszként erre: 1. - Csillmill)
2013. jan. 13. 09:01
Jogilag sajnos nem tudom a választ, viszont szerintem ezt mindenképp az exeddel kéne megbeszélni, hogy nem tesz jót a gyerekeknek, ha ilyen apakép alakul ki bennük. Meg nem csak az apaképről van szó, az összes férfira ezt a képet fogják kivetíteni. Hogy a nők csak tárgyak, akiket úgy lehet cserélgetni, mint a zoknit. És ha ezt fogják természetesnek tartani a lányok, eleget is fognak tenni ennek a feltételnek..Ha azt akarja az exed, hogy a lányaidnak felnőtt korukban egészséges párkapcsolatai legyenek, azonnal hagyja ezt abba.....
2013. jan. 13. 08:43
Hány évesek a lányaid? Milyen a kapcsolatod az exeddel?
2013. jan. 13. 07:33
Tudja valaki hogy mit tehetek van e valami "jog" a kezemben hogy exférj láthatáson ne mutassa be a 10-dik barátnőt is a lányaimnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook