Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hívás rejtett számról... fórum

Hívás rejtett számról... (beszélgetős fórum)

1 2
2010. szept. 21. 23:01
Nekem samsung telefonom van
10. Eperke2 (válaszként erre: 7. - B4c06bc553)
2010. szept. 21. 23:01
Nem , szerencsére nincs semmiféle Banki ügyem :-)
2010. szept. 21. 23:00
Émn igazából nem is tudom melyik gombot kell nyomni de tuti átverem magam néha aztán meg bosszankodok miatta.
2010. szept. 21. 23:00
Honnét tudhatom meg hogy az én telefonom ilyen e? :-)
7. b4c06bc553 (válaszként erre: 1. - Eperke2)
2010. szept. 21. 22:59

Nekem a bankosok szoktak így hívogatni. Két nap alatt volt vagy harminc nem fogadott - rejtett számos hívásom.

Volt olyan is, hogy " ***** " jelent meg a szám helyén!

Nincs valamilyen elmaradásod a banknál?

Különben az ember agyára mennek - ez a céljuk. Ha felveszed, akkor vagy megszakad, vagy nem szólnak bele, vagy hallasz valami beszédet a háttérben ... kiborító.

2010. szept. 21. 22:59
Ilyent még nem is hallottam :-) Lehet ez a megoldás ? :-)
2010. szept. 21. 22:57
Várj! Az én telefonomon van egy álhívás funkció, hosszan kell nyomni hozzá a fölfelenyilat. Olyankor "hív" egy ismeretlen szám. Felvenni még nem próbáltam ,mert tudtam, hogy álhívás. (mikor nyomom a gombot, kiírja, hogy álhívás aktiválva és rá fél percre hív) Ez nem jelenik meg a híváslistán. Nem lehet, hogy a zsebed/táskád aktivál álhívást?
2010. szept. 21. 22:57

Szia!

nem lehet hogy olyan a telefonod, hogy lehet vele álhívást kezdeményezni? Vaygis megnyomsz egy gombot és elkezd csörögni a telefonod. Enyém ilyen és már én is többször felhívtam saját magam véletlenül:) Aztán filóztam vajon ki hívhatott?:):)

3. 5faeea2860 (válaszként erre: 1. - Eperke2)
2010. szept. 21. 22:56
hú..ez érdekes,hogy nem jelzi a hívást..egyébként engem is zaklattak..nem tudom miért és kinek jó ez:(((
2010. szept. 21. 22:55
Ez ijesztő. :S
2010. szept. 21. 22:54

Pár hete valaki nagy tudású szám nélkül hivogat, persze nem szól bele. Hogy miért jó ez embereknek nem is értem. MÁr fel sem veszem.

Ami érdekes és nem tudom hogy lehet, hogy a hívás listán sosem szerepel. Pl két napja és ma sem vettem fel, de ahogy abbamaradt a hívás abszolút nem mutatta ki a telefonom. Megpóráltam a másik telefonomról felhivni a saját számom rejtve , azt rögtön kiirta utána hogy volt egy nem fogadott hívásom... Járt már valaki igy? Vagy honnét jöhet ilyen hívás?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook