Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hiteles lakás cseréje fórum

Hiteles lakás cseréje (beszélgetős fórum)

2012. jan. 12. 10:02
Köszönöm! Fizetéssel nincs gond, mindig fizetjük rendesen. Pedig a svájci frank miatt most nagyon szívunk mi is. Ugyan olyan árkategóriába néztem lakásokat, ugyan ebben a városban. Csak azt nem értem, hogy tételezzük fel, hogy a bank engedi, hogy áttegyem egy másikra, de akkor ezzel mi lesz? Kié lesz ez a lakás? Jó akkor már mindegy, csak kiváncsiságból kérdezem. Köszi még egyszer a válaszokat megérdeklődöm mindenképp, csak gondoltam megkérdezlek titeket hát ha volt már más is így. :)
2012. jan. 12. 09:56

Attól is, függ mennyi hiteled van, pontosan fizetsz-e, mekkora a két lakás értéke, hol van a másik lakás stb.

Ezt a bankban érdeklődd meg!

2. kacsa118 (válaszként erre: 1. - Mummoska11)
2012. jan. 12. 09:53

Szia!


Ezt bankja válogatja. Van, amelyik engedi, hogy jelzálogot áttegyétek, van, amelyik nem. Úgyhogy ezt náluk érdeklődd meg.

2012. jan. 12. 09:52

Sziasztok!

Adott egy ingatlan amit 2008-ban o%-ra vásároltunk. Ezt az ingatlant szeretném elcserélni egy másik ingatlanra. Meg lehet azt oldani, hogy ezt a hitelt átrakom egy másik ingatlanra? Vagy hogyan működik ez? Ha valakinek van benne tapasztalata és írna azt nagyon megköszönném. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook