Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hitelek mellé kötött biztosítások fórum

Hitelek mellé kötött biztosítások (beszélgetős fórum)


1 2
2007. ápr. 26. 15:53

Szia!

én hitelekkel foglalkozom, melyik banknál, és milyen hiteled van? És a biztosítás mire szól? A véleményem az, hogy a bankok nagy előszeretettel nyomják a biztosítást is a hitelek mellé, de szerintem ezzel nem a hitelfelvevő jár jól.

nagyon sokan a hitelekhez nyúlnak, és mikor nemtudják fizetni, egy újabb hitel felvételében látják a megoldást. Nagyon elvagyunk adósodva, igy országos szinten. Ha kicsit konkrétabban írnál, jobban tudnék segíteni.

2007. ápr. 26. 15:24
Munkanélküli lettem és két hitelem mellé biztosítás volt kötve, amit még nem vehetek igénybe, mert nem vagyok 61.napja munkanélküli. Elötte passzív táppénzen voltam és azt nem számolják az időbe pedig annak az összege kevesebb volt, mint most az álláskeresőim. Bevételünk így már kevés még a rezsire is. Most valami megoldást keresek, ha tudtok valamit mondani köszönöm vagy, hogy jöttetek ki hasonló helyzetből.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook