Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hitelcsapda!- Egy Győri ügyvédcsapat segítséget igér! Igaz, vagy még egy becsapás? fórum

Hitelcsapda!- Egy Győri ügyvédcsapat segítséget igér! Igaz, vagy még egy becsapás? (tudásbázis kérdés)

8. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 7. - Csera)
2011. jan. 6. 09:53
Nem tudom, hogy ők voltak-e, de itt is volt már hasonló felhívás, lehet, hogy Hoxa már törölte. Emlékeim szerint az index-en vagy az origón is olvastam már. De nekem nagyon komolytalannak tűnt az egész.
2011. jan. 6. 08:15

Köszi a segítséget!


KeA! Priviben tudsz küldeni pontos címet, hol fórumoznak róluk, én nem találom :)

6. laszlozsu (válaszként erre: 4. - Csera)
2011. jan. 5. 20:38
Mindenképpen légy nagyon óvatos.
5. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 4. - Csera)
2011. jan. 5. 17:47

Csinálj egy free e-mail címet, jelentkezz, találkozz, kérdezz! Meséljenek, hogy szeretnének segíteni?

Ha már tudod kik ők, informálódj róluk a Hitelkárosultak egyesületénél, tudnak-re róluk. Több helyen több fórum indult már erről, de amit ott összehordtak, az több volt mint nevetséges. Talán ők azok, talán mások. Ne add ki magad, de lépj kapcsolatba és róluk szerezz infót!.

4. csera (válaszként erre: 3. - Laszlozsu)
2011. jan. 5. 17:24

Nem is másnak akartam ezt a lehetőséget ajánlani, hanem én magam akarnék rá jelentkezni :D!


Senki más nem kapott ilyen e-mail-t?

3. laszlozsu (válaszként erre: 2. - Csera)
2011. jan. 5. 07:51

Nem tudom. Én még sehol nem hallottam ezt.

Jobb óvatosnak lenni,nehogy aztán lakásmaffiának közvetítsük ki az ismerőseinket.

A kilátástalan helyzetűek lehet, hogy nem is mérlegelnének, csak kapnának a mézesmadzagon, s aztán csak azt vennék észre, hogy valami ólban lakik egy elzárt tanyán ezután.

2011. jan. 4. 12:19

Sziasztok! Egy e-mail jár körben és arra kér mindenkit, hogy juttassa tovább, vagy jelezze, ha van Banki hitel károsult ismerőse. Idézek belőle, talán így érthetőbb:


"Azért kezdtem ezzel az idézettel, kedves Levélolvasó, hogy érthető legyen, miért kérek mindenkit arra, hogy segítsen! Már régen itt az ideje, hogy cselekedjünk, mert az a kevés jó, aki cselekszik, őket az a sok-sok gonosz eltapossa. (Ez nem összeesküvés elmélet.)


Talán mindenki tisztában van azzal, hogy mesterséges hitelválságot produkáltak az országban, ahogy mesterséges válságot produkáltak a Világon is.


De most maradjunk az ország hitelválságánál."


Van aki ismeri őket, vagy halott már róluk? Bocsi, hogy kicsit szkeptikus vagyok, de nem ez lenne az első eset, hogy rászedik az amúgy is bajban lévő embereket :(

2011. jan. 4. 12:14
Hitelcsapda!- Egy Győri ügyvédcsapat segítséget igér! Igaz, vagy még egy becsapás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook