Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hitelajánlat telefonon fórum

Hitelajánlat telefonon (beszélgetős fórum)

13. moonlight13 (válaszként erre: 11. - Channa*)
2016. dec. 22. 20:43
Úgy tűnik, a fórum indítóját nem nagyon érdekli, hogy mi mit mondunk.
2016. dec. 22. 20:30

Napokban kerestek meg hasonlóajánlattal

Azonositottak, lakcim-anyja neve és mittomén ezeknek csak a fele, a másikra nekem kellett válaszolni

Aztán köszöntem, nem érdekel a hitel/befektetési ajánlat. Nincs ebben semmi különös!

11. Channa* (válaszként erre: 10. - Syria)
2016. dec. 22. 19:25
Persze, hogy nagy gáz lenne, de ha ott vezeti a folyószámláját és hozzájárult a számla nyitásakor vagy bármikor, hogy megkereshetik ajánlatokkal, akkor még mindig jobb, mintha egy teljesen idegen ember/bank, stb. tudná ezeket az adatait, az meg valahol természetes, hogy a számlavezető bankom tudja, hogy mennyit és mikor utal a munkahelyem.
10. syria (válaszként erre: 9. - Channa*)
2016. dec. 21. 09:11

Nagy gáz, ha egy banki alkalmazott visszaél az ügyfelek adataival.

Minden esetre több mint elgondolkodtató, ha igaz, amit a fórumindító állít.

9. Channa* (válaszként erre: 8. - Syria)
2016. dec. 20. 16:01
Nem, ilyen nem lehet, hacsak nem a saját bankja.
8. syria (válaszként erre: 5. - Jstefan)
2016. dec. 20. 09:05
Ha megmondták, hogy havonta mennyi összeget utal a cége, mennyi a záróegyenleg stb. az azt jelenti, hogy már hozzáfértek az adataihoz, nem? :(
7. moonlight13 (válaszként erre: 1. - C014e4db82)
2016. dec. 16. 06:47
Engem is volt már, hogy megkerestek valami ajánlattal, és közölte, hogy akkor adatot szeretne egyeztetni telefonon. Mondtam, hogy akkor diktálja, és majd én mondom, hogy volt-e változás. Erre közölték, hogy én mondjam az adataimat. Na persze!!! Mondtam, hogy akkor majd, ha egyszer a bankban járok, akkor beazonosítom magam, de telefonon eszemben sincs. Különben is, ha ő hívott, és én nem akarok semmit intézni, miért kéne azonosítanom magam.
6. moonlight13 (válaszként erre: 1. - C014e4db82)
2016. dec. 16. 06:44
Ebből semmit nem érteni. Mi történt pontosan? Egyáltalán szükséged van hitelre?
5. jstefan (válaszként erre: 1. - C014e4db82)
2016. dec. 15. 20:45
Azért mondtak adatokat hogy azonosítsanak,pontosítsák a személyedet mert az adattolvaj bűnözők a további átveréseket ezek alapján követik el ellened!!! Bankok,biztosító társaságok,közmű szolgáltatók,állami hivatalok nevében kísérlik meg különösen idősebb emberek átverését ezek a genetikai söpredékek! Ezért számíts arra hogy ismét jelentkeznek más intézmény ,hivatal nevében! Ekkor mondd azt hogy nem te vagy az általuk megnevezett személy! Jegyezd meg hogy semmilyen bank,biztosító,vagy hivatal nem telefonon kommunikál az ügyfelekkel hanem írásban , ha fontos ügyről van szó tértivevényes levélben!!! Az ellopott adataidat tovább értékesítik , ezért legközelebb ingyenes egészségfelmérésre is hívhatnak ahol nagy összegű hitelszerződést is aláírathatnak veled,vagy megjelennek a lakásodon!!!
4. Channa* (válaszként erre: 1. - C014e4db82)
2016. dec. 15. 15:41

Ki mondta meg?

Ezt maximum a bankod tudja, ahol a folyószámládat vezeted.

És miért mondták meg? Kérted?


Hitel ajánlatnál nem azt mondják el, hogy mennyi a fizetésed és a jelenlegi egyenleged, hanem azt, hogy mennyi hitel tudnak adni (x Ft jövedelemre) és mennyi lesz a törlesztése.


Pontosíts légy szíves, így nehéz bármit mondani....

3. Linzerkarika (válaszként erre: 1. - C014e4db82)
2016. dec. 15. 11:49

Az ilyesmit nem szokták telefonon intézni, max emailt küldenek, mint lehetőséget.

De az, hogy konkrét egyenleget telefonon... ennek én a bankomnál utána járnék. Gyanús!

2. syria (válaszként erre: 1. - C014e4db82)
2016. dec. 15. 11:31
Mi a kérdés? Ha az, hogy vegyél-e fel hitelt, akkor a válaszom: ne!
2016. dec. 15. 10:52
Pontosan megmondták havonta mennyi összeget utal a cégem, mennyi a záróegyenleg stb...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook