Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hitel - Váltott közületek valaki CHF hitelt EURÓRA? fórum

Hitel - Váltott közületek valaki CHF hitelt EURÓRA? (beszélgetős fórum)

10. 8259e66c40 (válaszként erre: 12. - Sesz)
2011. júl. 16. 19:10
Ja a kérdés neked szól!:D
2011. júl. 16. 19:08

Mert azon gondolkodol,hogy átmész másik bankhoz?

Nekem sincs tartozásom mindig pontosan fizetek.Más banknál érdeklődtél már az átváltásról?Nekünk fészekrakó lakáshitelünk van amit már több mint 5 éve fizetünk menet közben igénybe vettük két alkalommal az utólagos othonteremtési támogatást és az ltp. is levonódott.Nem is lenne már nagyon sok de szeretnék ettől a bizonytalanságtól megszabadulni de nem nagyon engedi az otp.

8. sesz
2011. júl. 5. 17:16
Ez a bank nem de egy másik igen.
7. Kanalasorvosság (válaszként erre: 6. - Sesz)
2011. júl. 5. 14:01

Jah, eurot most csak azt választhat aki euroban kapja a fizuját és a minimálbér 15-szörösét keresi... Úgyhogy nem tudom mennyire nehéz most eurora váltani de lehet nem is nagyon lehet.

Forintra átváltani necces.

Engedi most akkor eurora átváltani a bankod? Az új szabályok mellett is?

6. sesz
2011. júl. 3. 15:19
A régi hitel kb11% az új 6.2 és más nincs nincs ügyleti kamat,nincs kezelési költség csak amit írtam.A törlesztés majdnem úgyan annyi,csak itt nincs hogy majd mi lesz ha még a tőke is belép,+az eddig halmozott különbözet stb kamat meg ilyenek.Ez meg ennyi,meg fogy is inkább kevesebb lesz mint több.Persze az árfolyam itt is beleszólhat de azért a 6 hónap más mint az 5 év.Ha 2 év múlva kihoznak nekem egy 90000es törlesztést mit csinálunk?Tavaly már majdnem átmentünk,már meg is volt minden még az értékbecslés is aztán abbamaradt mert pont ilyen tájban ennyi volt a chf hagytuk az egészet.MOst mint kiderült akkor 5,2 volt a kamat.Már rég elfelejthettem volna ezt az egészet.Megint kidobtam 600000et és nem látom eredményét.Ja és a bankom a drága csak forintban engedi,vagy a ráhalmozott 3 millát fizessem ki,az 5 millát amit felvettem azt kiváltja eura.
2011. júl. 3. 11:51

Hát az majd az akkori árfolyamtól és kamatszinttől is függ.

Én a helyedben megkérdezném a bankot hogy mekkora a költsége egy esetleges váltásnak és mennyi lenne a törlesztő!

A CHF szerintem szép lassan felfelé fog menni és az euros megbízhatóbb! De a devizaárfolyami részét jobban vágom mint a pontos hiteltipusok,-költségek részét :)

2011. júl. 1. 21:03
Ez nagyon szép és kecsegtető, csak hogy az euro úgy néz ki bedől.Legalábbis a madarak ezt csiripelik.
3. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 1. - Sesz)
2011. júl. 1. 20:53
Ne váltsd át mert semmit nem fogsz vele érni.+ a banknak egy csomó pénzt fizethetsz még pluszban (szerződésmódósitás stb).
2. sesz
2011. júl. 1. 20:42
Szeretném megtudna ha van valaki,milyen érvek voltak,amitől ezt a döntés hozták.Megbánták e?Tanácsos e?Stb.Mindenki véleményét szívesen várom.
1. sesz
2011. júl. 1. 20:41
Váltott közületek valaki CHF hitelt EURÓRA?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook