Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hitegetés és szerelem fórum

Hitegetés és szerelem (beszélgetős fórum)


1 2
42. gabesz55 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 7. 15:51
Ezt csak Te akartad!
2022. máj. 5. 23:06
Màr átlátom a dolgokat. Valoszinu át lettem vágva. Csak az érzelmeimnek nem tudok parancsolni. Valahogy nehezebb rajta túl lépnem… lehet azért mert a fejemben vele kapcsolatban egy szép/jó képet alakítottam ki… amit vegul még meg sem kaptam egy találkozó erejeig sem…. Ez a kép valoszinu teljesen hamis…. Ezért veszélyes a netes ismerkedés hosszu távon.
2022. máj. 5. 22:17

Nem ő lesz a ,,,herceg, fehér lovon,,

Engedd el, lépj tovább.

39. 16eb25c92a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 5. 22:07

Amíg nincs hús-vér kapcsolat, nincs mit bánni.

Lehet hogy nem is működött volna.

38. Ágio8405 (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 5. 20:36
Tanulság hogy ne várj ennyit sőt fele ennyit sem az első táplálkozással.
37. Ágio8405 (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 5. 20:35
És a legtöbb ember akkor is a telefonját nyomkodja manapság….. barátnőm járt így. Tényleg csak egymás mellett éltek az asszonnyal azt csinált amit akart.
36. andi6020 (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 5. 19:42
Felesleges a múltidö, még mindig vársz rá.
2022. máj. 5. 19:24
A baj az hogy iszonyúan bele éltem magam a dologba.. nagyon el akarta hogy higyjem.. es sikerült is .. nekem ez felér érzelmileg most egy kisebb szakítással…. Bosszant nagyon hogy fél évet vártam a semmire.. az àtvásàsra….
2022. máj. 5. 19:07
De mi 5 hónapig esténként órákat beszéltünk volt hogy éjjelig. Napkozben is… úgyhogy azt kizárnák hogy van valakije. Azt éreznem kellett volna . A kihagyásokat.. amikor nem reagal mert vele van.
2022. máj. 5. 19:00
De tegyük fel. Van/volt barátnője miközben engem hitegetett .. ajándékot küldött oda volt szó szerint… mennyire várja a találkozást. Utazott ide -oda. Baratno mellett miért nem talalkozott velem mégsem. Ha már mondjuk egy rossz kapcsolatban volt benne. Érthetetlen.
2022. máj. 5. 18:58
Hozzát társult egy kis manipulàció is. Mikor 5 hónap után parszor kiakadtam. En voltam a gyerekes hülye….. még nekem kellett bocsánatot kérnem. Vicc hogy milyen mérgező , Gerinctrlen emberek vannak.
2022. máj. 5. 18:56
Én voltam a naiv sajnos.. sajnos hittem neki. Sose fogom megtudni hogy mi volt az igazság… de rossz érzés nagyon. Hülyére lettem véve. Undorító dolog ez a hitegetés. Csak valahogy mégsem értem 5 hónapig 0-24 Ben hogy lehet beszélni ha valakinek van más. Kb 20x telefonon stb. Most már hogy eltunt nyilván lehet neki. Tanultam belőle.
2022. máj. 5. 18:05
Mese habbal. Simán lehet hogy feleség gyereke van. Nem egy ilyet hallottam màr. Te meg jó voltál olàtoinak egy kis izgalomért, szórakozásból. Én régen rengeteget ismerkedtem neten, több kapcsolatom is volt ahogy a férjemet is ott ismertem meg 14 éve. Ez nagyon naiv dolog volt hogy fél évig huztàtok a személyes találkozót.
29. andi6020 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 5. 17:50
Örülj neki hogy nem kért kölcsön.
2022. máj. 5. 16:04
Minél hamarabb lezárod, annál hamarabb túl leszel rajta.
2022. máj. 5. 16:02
Az a baj hogy erzem hogy fog még keresni… mindenki így tett velem akihez valaha kotodtem.. hogy vissza jött. De utána egyikkel sem alltam szoba soha tobbet. Es most már ok futnanak utanam. Túlságosan ki mutattam az erzelmeim vele kapcsolatban.
2022. máj. 5. 16:01
Én is úgy gondolom hogy aki akar veled találkozni az fog. Csak fél év megis sok. Nem ertem miért volt erre szüksége. 0-24 beszéltünk minden nap… inkább bele unt… vagy van neki más .. vagy volt is… én is úgy erzem hogy kamu. Sajnos….. az fáj hogy átvert.
25. globus (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 5. 15:59
Nézd MTV European csatornán a Kamureg sorozatot.
24. Sz123 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 5. 15:54

Hülyeség.

Valami miatt talonban tartott, szórakozott veled. Van ilyen. Viszont felesleges most úgy tenned, mintha szakítottatok volna. Ez csak egy netes ismeretség volt, vagy még az sem. Ha akart volna találkozni, hidd el, talált volna rá módot.

2022. máj. 5. 14:05
A találkozás fontos.ne pazarold az időd vele!De ha ezt akarod tedd!
22. New(l)
2022. máj. 5. 12:51

Szerelem? A hitegetést még értem a címben, de itt hol van szerelem?

Elszórakozgatott veled az úriember, majd rádunt. Lépj tovább, ebben még nagyítóval sem lehetne semmi értékelhetőt találni.

Ajánlom figyelmedbe a Catfish című reality sorozatot.

2022. máj. 5. 12:49

FINITO


Ennyi volt , ne rabold a saját életed!!

20. hajnallányka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 5. 12:43
Kedves fórum indító!Egy valamit jegyezz meg jól.Messziről jött ember azt mondd amit akar.Ismerek párokat akik interneten jöttek össze, több száz kiló méter távolság volt köztük.Megoldották a találkozást,ma már boldog házasok.Olyat is tudok aki hónapokig beszélgettek, mint ti mire összejött a találkozó. Nagyon nagy csalódás volt.Szerintem engedd el.
19. b6717edffa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 5. 12:41
Kamu az egész.
18. libikóka (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 5. 11:26
Mentegeted,,mentegeted,,,DE minek?
2022. máj. 5. 10:43
Egyszer azt mondta nekem hogy nem hagyná hogy a nő jobban keressen.. lehet a depresszios korszakára most hogy nem találja a helyet ez is rátett velem kapcsolatban… nem tudom. Én ezt nem tudom elkepzelni .. mindenesetre mindig ugyan oda lyukadok ki hogy el kell engednem.
2022. máj. 5. 10:41
Most picit elgondolkoztam.. azon is hogy mi van akkor ha ő rosszul érzi magát emiatt hogy nincs olyan fix havi fizetése… ingatlanozik. Neki akkor van belole pénze ha valamit elad… ez lehez hogy 4 hónapon belul 1 dolog pl. Ezt mondta. És most picit ez az ingatlanozás befuccsolt neki.. ezért akarna emellett más munkát. Ő pedig tudja hogy én mennyit keresek. Beszéltünk errol…. Jobban mint ő jóval. Mi van ha ez zavarja most még pluszban…. Srácok titeket ez zavarna ilyen szinten? Persze van olyan akit ez nem érdekel… de ő szerintem olyan tipus….
15. Alnisa (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 5. 10:39

Pont azért könnyű elengedni, mert még sosem találkoztatok.

De ragaszkodj a rosszhoz.

14. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 5. 10:25
Jól tetted. Engedd el!
2022. máj. 5. 10:19
Azért nehez elengednem mert nem találkoztunk ennyi idő után… főleg úgy hogy en mindvegig oszinte voltam vele.. en senkivel nem találkoztam azóta. Elhitette… aztán átvágott. Én pedig már megkedveltem nagyon…. Olyan tipus vagyok aki nehezen teszi túl magat a dolgokon….
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook