Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hisztis férfiak fórum

Hisztis férfiak (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hisztis férfiak

1 2
2007. aug. 8. 14:19
hát ez érdekes....én nem vagyok szerintem egy hisztis alkat csak ha igazi okom van rá.és nem pedig az hogy barátaival akar találkozni.szoval ez szerintem teljesen nem jogos!!azt hiszi hogy gyerek nélkül elrabolnak?érthetetlen számomra miért leszek ettől rossz anya?
2007. aug. 8. 14:03

Figyelj az én férjem, pont olyan mint 8 hónapos fiam mikor hisztizik... :) Genetika talán :))


De azért mi nők is tudunk nagyon nagyon hisztizni...

Dehát nekünk szabad :)

11. kiki32
2007. aug. 8. 14:03
Mondjuk nálunk hiszti nincs, csak szurka-piszka.
2007. aug. 8. 14:00
tényleg?de mivel érdemeltük ezt ki?
2007. aug. 8. 13:59
Meg az enyém is :)
2007. aug. 8. 13:58
:) enyém is ilyen :)
2007. aug. 8. 13:57

Tegnap már tudta a párom hogy a barátnőmmel szeretnék találkozni ma és teljesen behisztizett amikor megkérdeztem hogy akkor nem baj ha elmegyek délután?

azt tudni kell hogy van egy 2éves kisfiunk akit imádok de kell ez a pár ora kettesben a barátnővel...erre ő:szégyelled a a gyereked?szoval szembesültem a férfi hisztivel csak nem tudom miért....?!

6. 0c97fbb607 (válaszként erre: 5. - 'szti)
2007. júl. 13. 15:27
Az nem hiszti,az bunkóság!
2007. júl. 13. 15:24
azért én ismerek hisztist, aki pl. lecsapkodja a telefont, ha nem tetszik neki valami...
2007. júl. 13. 15:23
Nem igazán,ők elmennek inkább sörözni a haverokkal!Jól teszik!:)
3. Vica30 (válaszként erre: 2. - Anita123)
2007. júl. 13. 13:25

Az én párom szinte egyfolytában hisztizik:

"miért megy ilyen lassan az előttünk haladó autó?"

"most meg mit csinál?"

Ez megy egész úton bárhová megyünk. Itthon aztán folytatja:

"miért nem pakolod el a ruhát/edényt/újságot...stb?"

Erre csak nemrég jöttem rá, eddig azt hittem konkrét baja van, de amikor már egész nap óbégat le tudnám lőni. Arra kell rájönnöm mi hozza elő nála. És akkor talán tudnám kezelni. Tisztára mint a kisfiam!

2007. júl. 13. 13:03

Sokan a nokkel egyutt emlitik a hisztériát(tisztelet a kivetel)de mi a helyzet a ferfiakkal?

Ok nem szoktak "kiborulni"?Ok nem hisztiznek a "sajat" formajukba?

1. Hoxa
2006. okt. 25. 19:34
A hisztizés amolyan „női kiváltság” lenne? A csudát! A pasik többsége is képes hisztizni.

A hisztéria görög szó, a hüszteré (anyaméh) szóból ered. Talán ezért is alkalmazzuk főként csak nőkre. Bár köznapi jelentésben eszünkbe nem jut róla az anyaméh, sokkal inkább az ideges, túlfűtött viselkedés Bizony, a férfiak többsége is hisztis, talán csak annyi a különbség, hogy az ő eszközeik másak. Gondoltam leültetek három férfit, más-más korosztályt -- kíváncsi voltam, ők vajon hogyan vélekednek a hisztizésről?

Ugrás a teljes írásra: Hisztis férfiak
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook