Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hiszteroszkópia (Hysteroscopia) fórum

Hiszteroszkópia (Hysteroscopia) (beszélgetős fórum)


2011. szept. 11. 19:31
vár=vér....bocsi
4. Nagy Moni (válaszként erre: 3. - Csicsi82)
2011. szept. 11. 19:31
Igen még aznap hazamentem,altatás után 3 órával elengednek.nekem a lombik miatt kellett megcsinálni.Pár csepp vár volt utána,de semmi más.Nem görcsöltem stb.Előtte én is nagyon izgultam,de itt a csajok megnyugtattak,10 emberből 1nek van utána vérzés,görcs.nyugi,nem lesz gond.Ha van még kérdésed priviben szívesen válaszolok.
3. csicsi82 (válaszként erre: 2. - Nagy Moni)
2011. szept. 11. 17:53
Nekem sajnos találtak valamit, ami miatt szükséges. Aznap mentél haza? Vérzés volt utána?
2011. szept. 11. 17:24
Szia.nekem volt ilyen beavatkozásom még 2009 decemberében.Nekem semmi különösebb panaszt nem okozott,elbódítottak,mikor felébredtem kicsit kába voltam,de utána nem fájt semmi,nem görcsöltem.Mondjuk nálam mindent rendben találtak,szerencsére.
2011. szept. 11. 17:03

Közel jövőben ilyen beavatkozásom lesz. Aki átesett ilyenen szívesen beszélgetnék vele. Mire számítsak, mi a menete a műtétre készülésnek, hogyan zajlik a műtét, milyen volt utána.

Várom a segítő hozzászólásokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook