Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hiszel a természetfeletti dolgokban és mi a véleményed róluk? fórum

Hiszel a természetfeletti dolgokban és mi a véleményed róluk? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
33. ab4b6bc17d (válaszként erre: 28. - Winny)
2008. ápr. 15. 15:00
Te miért hiszel bennük?
2008. ápr. 15. 14:59

Nem relax-al és romantikával kapcsolatban, hanem egyszer hallottam, hogy ha sok negítum ér és szomorú vagy...stb. akkor a negatív légkör elűzésére gyújts egy fehér (vagy bármilyen más színű) gyertyát. Hát én gyújtottam...

Kimondottan ilyen céllal nem szabad. A tévében is sokat mondják ezt a taktikát, de nem szabad elhinni

31. ab4b6bc17d (válaszként erre: 27. - Ruzsinszkianita)
2008. ápr. 15. 14:58

Erről jut eszembe: én is találkoztam álmomban a papámmal, aki szegénykém már meghalt. A történetnek az a lényege, hogy két nappal a hazautázásunk előtt halt meg úgy, hogy már nem láthattam élve. S ezután gyakran meglátogatatott az álmaimban. Mindig szomorú volt és sírt. Ő az egyetlen szelllem, akitől nem féltem.

A halála óta lassan öt év telt el, s közben megszületett a lányom, a dédunokája, akit ugye sajnos már nem ismerhetett meg. Közben mondom, néha-néha meglátogatott, de mindig szomorú volt, de lassan oldódott. S most, nemrég azt álmodtam (?), hogy elvitte a lányom sétálni... és nevetett! És ez annyira jóérzés... most már tudom, hogy békésen nyugszik.

30. sucika17 (válaszként erre: 27. - Ruzsinszkianita)
2008. ápr. 15. 14:52
gyertyáról bővebben??
2008. ápr. 15. 14:44
Hogy érted a gyertyával való elővigyázatosságot? (bővebben)
28. winny
2008. ápr. 15. 14:41

Én vagyok az utolsó aki kinevetnélek.1988-óta hiszek a létezésükben.Nem tudom,hogy volt-e 3.tipusú találkozásom velük vagy sem de a hitem az nagyon stabil.

Nem létezik,hogy az univerzumban csak MI élünk.

2008. ápr. 15. 14:38

Én is hiszek a természetfeletti dolgokban.

Egyszer sajnos "meglátogatott" egy halott rokonom, máig sem értem miért pont engem, de biztos célja volt az üzenettel.

EGY JÓ TANÁCS!Vigyázzatok a gyertyázással, mert én egyszer véletlenül előhívtam vele valakit! Egy hétig rettegtem, ha a hálószobába kellett mennem, elég különös dolgok történtek ott és mindenzt (a hőmérséklet különbségen kívül) csak én éreztem. Borzasztó volt!!!Egy hétig kutattam, mire segítséget kaptam, hogy hogyan küldhetem el.

2008. ápr. 15. 14:24

Én is csak abból asszociáltam, hogy vizsgálatokat írtál. Nos, csak egy szervemet vizsgálták meg, ne nevess! :) a hugyhólyagomat! Ez most komoly!

Magas, zölden világító UfO-lények voltak és tulajdonképpen nem féltem tőlük, inkább csak egy kicsit riadt voltam, mert vízszintesen feküdtem egy acélasztalon és nem tudtam megmozdulni a vizsgálat alatt. Nem fájt semmi és valahogy úgy éreztem, hogy meg akarnak nyugtatni, hogy nem bántanak. És tényleg nem csináltak semmi rosszat! Nem is félek tőlük azóta sem, ha lehet így fogalmazni. Na, hát, nekem is furcsa, de elfogadom, hogy ilyen is történt velem. Ha nem esett volna meg velem, lehet, hogy nem hinnék bennük.

25. winny (válaszként erre: 24. - Ab4b6bc17d)
2008. ápr. 15. 14:17

Igen.

Bocs.Elfelejtettem,hogy rá kell a "válaszra" katt.

24. ab4b6bc17d (válaszként erre: 21. - Winny)
2008. ápr. 15. 14:14
Engem kérdezel?
2008. ápr. 15. 14:09
Én is szeretném, ha a párom leszokna a dohányzásról:)
2008. ápr. 15. 14:07
Igen, és hiszem, (remélem), hogy Uri leszoktat szombaton a cigiről!
21. winny
2008. ápr. 15. 14:01

Mesélnél a vizsgálatokról?

Kérlek!!

2008. ápr. 15. 13:57
Van amiben hiszek.Nem vagyok fanatikus úfó rajongó,de szerintem vannak megmagyarázhatalan ,rejtélyes dolgok.
19. 8063d44440 (válaszként erre: 13. - Ab4b6bc17d)
2008. ápr. 15. 13:57
asztal lebegtetesrol hallottam enis nagyon sokat es meglepo h mi mindent , igy nem is mernek arra gondolni h nincs termeszetfeletti ero, meg szellemvilag stb, Uri gellerek nem erdekelnek de egyeb annal inkabb ami nem bizonyitott, az titok es letezik
18. 1366d1807f (válaszként erre: 17. - Sucika17)
2008. ápr. 15. 13:47
Én is így értettem
2008. ápr. 15. 13:44
Nem a műsorral kapcsolatban indul a kérdés ,csak úgy általánosan...
2008. ápr. 15. 13:43
Szeretnék hinni benne, de én csak azt hiszem el, amit látok. Én már csak ilyen materialista vagyok.
2008. ápr. 15. 13:42
Nekemm nagyszüleim meséltek természetfeletti dolgokról, és nagyon feltúrta a fantáziámat. Azóta rengeteg ezzel foglalkozó könyvet olvastam.
2008. ápr. 15. 13:42
Ja, és a kanál és társait én sem nagyon hiszem el. Ha konrétan az Uri Geller műsor kapcsán indult el a kérdés, akkor azt kell hogy mondjam, szerintem ez show, a "mágusok" illúzionisták. Nem ítélem el, nem csalók, ahogy a mesemondók sem, pedig ők sem igazat mondanak. :) Csak nem hiszem el, ahogy a meséket sem.
2008. ápr. 15. 13:41

Én hiszek!

Tudom, hogy első hallásra mókás, vagy hihetetlen, de pl. én is azok közé tartozom, akit egyszer meglátogattak és megvizsgáltak az UFO-k.


A papám is találkozott már természetfeletti lénnyel.


A szellemektől félek és nem szeretnék találkozni eggyel sem!

Erről még valami: református gimibe jártam és a hittantanárunktól kérdeztünk az asztal lebegtetéséről, meg a szellemek megidézéséről, hogy mit gondol róla. Nagyon meglepődtünk, mert teljesen komolyan mondta, hogy ezek olyan dolgok, amiket jobb, ha nem próbál ki az ember, mert könnyen megbánhatja. Magyarán tényleg létezik a szellemvilág.


Ha Uri Gellerre gondoltál, mikor a kérdésed feltetted: én elhiszem, hogy meg tudja hajlítani a kanalakat, meg hogy vannak még különleges képességei. De biztos van olyan bűvészmutatványa is, ami tényleg trükk, de ezt csak a bennfentesek ismerik.

2008. ápr. 15. 13:40

Hiszek benne és ha már hiszek benne, nyilván nincs róla elítélő véleményem, ha más is hiszi. :)

Nem elhiszem, hanem tudom, mert saját tapasztalataim vannak arról, hogy nem csak a kézzel fogható világ vesz minket körül. ;)

2008. ápr. 15. 13:39
Nincs okom,hogy higgyek bennük.De én egy örök hitetlen vagyok.
2008. ápr. 15. 13:39

Hát igen vannak igen furcsa dolgok a világban, és sokat nehéz megmagyarázni.Néha vannak kétségeim, de a kanalas dologban( hogy lerepül meg ilyesmibe) addig míg nem tapasztalom addg nem igazán hiszem el...

Valakinek lerepült a kanál vagy elindult az óra??

2008. ápr. 15. 13:38
Nincsenek "természet feletti dolgok", csak olyan dolgok, amiket nem tudunk megmagyarázni a jelenlegi tudásunk alapján.
2008. ápr. 15. 13:37
Nem tagadom, de nem is hirdetem.:)
2008. ápr. 15. 13:36
igen-szellemvilág vesz körül minket.
2008. ápr. 15. 13:35
Hiszek.Az nem lehet,hogy mindent csak materiálisan nézzünk.Sok könyvet olvastam a témával kapcsolatban.A jelenlegi tudomány csak azt fogadja el ami műszerekkel mérhető.
2008. ápr. 15. 13:34
A kalapból előkerülő galambbban nem hiszek. Ha konkrétan meg mondod mire gondolsz talán többen is válaszolunk rá.:))
2008. ápr. 15. 13:33
bármire,ami furi dolog...
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook