Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hirtelen sok anyajegy! fórum

Hirtelen sok anyajegy! (beszélgetős fórum)


6. Lencsy (válaszként erre: 5. - Kissvirag1)
2012. febr. 23. 12:19
Nekem is a fogamzásgátló miatt lett beteg a májam . Az enyémet 19 éves koromban vették észre egy UH alkalmával . Addigra már a kb 20x18 centis májamban egy 17x9 centis daganat lett . A daganat nem volt rosszindulatú , de annyira körbe volt szőve erekkel, hogy pár hónapon múlt ,hogy nem lett komoly bajom ! Na azóta nem szedhetek semmilyen hormon tartalmú készítményt ..pedig ennek már 18 éve . Készülj fel, hogy te sem fogod visszakapni valószínű a fogamzásgátlót soha .
2012. febr. 23. 12:01
Nekem a fogamzásgátló miatt lett bajom a májammal, és ez csak akkor derült ki, amikor elmentem vérvételre. Még jó, hogy abbahagytam! Sikerült konzultálni a dokimmal, és ő mondta, hogy a tabletta miatt jöttek elő rajtam anyajegyek, na meg a májbaj is azért van! Egy hónap múlva mehetek megint a laborba!
2012. febr. 22. 16:45
Azt kérdezed vagy tudod ,hogy baj van a májaddal ? Ha tudod akkor hogy szedhettél fogamzásgátlót ?? Az én májam is "beteg" és éppen ezért tilos fogamzásgátlót szednem ,mert azt a máj bontja le ! Az anyajegyek elszaporodása nem jó ..most nem emlékszem pontosan a számokra , de azt hiszem ,ha egy 10x 10 centis területen ha 10 körül vagy 10-nél több anyajegy van akkor meg kell mutatni bőrgyógyásznak, mert csúnya betegség jele lehet .
2012. febr. 22. 16:12
A fiamon lett egyszer csak sok anyajegy. Aprók és én elvittem dokihoz, aki azt mondta, hogy 35 éves korig teljesen normális ezek keletkezése. Tenni nem tudsz velük semmit, de figyelni kell őket.
2012. febr. 22. 14:41
pedig erre orvos tud csak megnyugtató/kielégítő választ adni, mi nem
2012. febr. 22. 14:35
Mitől lehet? Napozni nem igen lehet mivel nincs jó idő, tehát attól nem nagyon alakulhatna ki. Amúgy sem jöttek el eddig rajtam váratlanul anyajegyek, de most hortelen sok lett! Nemrég hagytam abba a fogamzásgátlót, és rá két hétre elkezdtek rajtam kijönni! Terhes nem hiszem, hogy lehetek, mivel a tabi után óvszert használtunk! De baj van a májammal, ami anyagcserezavarokat is okozhat, lehet, hogy amiatt van? Sajna dokihoz nem nagyon most elmenni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook