Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hirtelen hallásvesztés fórum

Hirtelen hallásvesztés (beszélgetős fórum)


2014. aug. 5. 16:46
Allergiáról nem tudok, de az a durva hogy mindig úgy érzem eldvan dugulva a bal fülem....Nem tudom mit tegyek...most rendeltem havasi kövirózsa cseppet hátha jobb lesz...Hiszek a természetgyógyászatban...
9. 0ca43d7a19 (válaszként erre: 8. - 5674644b5d)
2014. aug. 5. 15:44
Erről itt lehet olvasni: [link]
2014. aug. 5. 08:35
Nem vagy véletlenül allergiás? Ez is okozhat ilyen tünetet, hiába fújod az orrod nem jön ki minden és a füledre húzódik.
7. 0ca43d7a19 (válaszként erre: 6. - Emília89)
2014. aug. 5. 07:27
Nekem nem nem lett jobb, csak most meg az zavar nagyon, hogy a jobb fülemmel sokkal élesebben hallok, mint a beteg fülemmel, ami sokszor elviselhetetlen, mert olyan hangokat is meghallok, amiket egy egészséges ember nem. Magyarán, a jobb fülem valahogyan átvette a beteg bal szerepét bizonyos fokig. Érdekes ez nagyon, csak hát zavaró is, amint már említettem.
2014. aug. 4. 20:43
Nem engedem magam, ez egyértelmű....És neked azóta jobb a helyzet? Mert hallottam hogy állitólag magától is visszatérhet az eredeti állapot!
5. 0ca43d7a19 (válaszként erre: 4. - Emília89)
2014. aug. 4. 19:08
Nekem is ez volt a diagnózis, nekem sem találtak semmit. Ha csak 20% az esély, akkor nem éri meg a kockázatot, de te döntesz.
2014. aug. 4. 17:44
A diagnózis, hirtelen hallásvesztés. Minden vizsgálaton voltam már és minden rendben van. Nem találnak semmit, igazából azt sem tudják mit kéne műteni, mert csak találgatnak, még is így hogy műttessem meg magam és ha rosszabb lesz? 20 % esélyt adnak csak a javulásra. Hát az nem sok....
2014. aug. 4. 17:30
Adj hálát Istennek, hogy MÉG nem zúg. Az enyém kb 20 éve zúg, úgy kezdődött, mint neked. Ha megműtenek rá, talán sikerül a fülzúgást elkerülni. Én is örülnék, ha megoperáltak volna, és nem hallanék, csak a fülzúgás elmúlna! Ha elég erős vagy, elfogod viselni, ha visszatér a fülzúgásod, de remélem, nem így lesz. Minden sorstársamat sajnálom, akiknek ilyen betegségük van. Ez az ún. tinnitus, utánanézhetsz a Neten is. Voltál MRI-n, meg CT-n is biztosan, sőt Röntgenen is. Kimutatott valamelyik vizsgálat valamit?
2014. aug. 4. 16:48
mi a diagnózis?
2014. aug. 4. 16:16
Sziasztok! Olyan problémám van hogy egy és fél hete, hirtelen hallásvesztésem lett. Nem tudok jól hallani a bal fülemre, és úgy érzem mindig elvan dugulva. Kórházba utaltak infúziós kezelést kapok, jelenleg is, de nem sokat használ. Fülzúgással kezdődött, kb 3 hónapja, és most ott tartok, nem zúg, de nem hallok jól mint már leírtam. Hiszek a gyógynövények erejében, nem tudok vele megbékélni hogy így maradjon. Valami műtétet emlegetett az orvos, de azt mondta 20 % esély van rá hogy jobb lesz. Tehát így felesleg...Kinek volt már hasonló problémája? Mit tegyek? :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook