Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hirtelen feszültség tör rám, mi lehet az oka? fórum

Hirtelen feszültség tör rám, mi lehet az oka? (tudásbázis kérdés)


12. Channa* (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 28. 19:03

Örülök neki!

Én biztos vagyok benne, hogy a frontok is tehettek erről az érzésről...

2020. febr. 28. 18:20
Köszönöm szépen a válaszokat! Két napja elmúlt ez a rossz érzés, biztosan a kimerültség okozta. Remélem végleg elmúlt.
10. Csalános (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 25. 16:09
Most hogy naponta van hidegebb, melegebb napok, a szervezet nem tud se átállni, sem visszaállni. Nem iszol sok kávét, vagy teát egy napon belül. Ha fáradt vagy, de még bírod ne feküdj le, mert még fáradtabb légy, lehet hogy fura de erőltesd meg magad és menj kirakatokat nézni, vagy ismerőssel sétálni ne hagyd el magad.
9. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 25. 14:30

A legtöbb ember ilyen, hogy utólag jön ki rajta a sok idegesség okozta stressz-.

Ha 1-2 hónap alatt sem javul, tényleg kérj szakembertől tanácsot.

2020. febr. 24. 20:07
A leîrtak. Kérj segítséget a feldolgozáshoz! :(
7. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 24. 19:48
Tiszta stressz vagy. Mindenképpen idő kell, hogy feldolgozd a dolgokat, és nyugodtabb legyél. Tudom, könnyű mondani, de próbáld meg valahogy kicsit kikapcsolni az agyad, sportolj, tereld el a gondolataidat.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Channa*)
2020. febr. 24. 19:43
Igen, erre én is gondoltam.
2020. febr. 24. 19:42

Szerintem a frontok sem segítenek ezen, azaz rátesznek a rossz érzésekre.

Én is elég feszült vagyok már hetek óta, állandóan aggódok és kattogok mindenen...

4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 24. 19:40

Fordulj orvoshoz a panaszaiddal!

A hirtelen fáradékonyságnak, alvászavarnak nagyon sok oka lehet.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2020. febr. 24. 19:40
Köszönöm a választ! Igazából attól függetlenül rám tör, hogy akkor éppen nem jár az eszembe. Mindig este felé. Lehet addig elfáradok.
2020. febr. 24. 19:36

Sok volt a rossz. Fel kell dolgoznod, ehhez idő kell. Próbálj ne rágódni a múlton, mert pánik roham is lehet a vége.

Sajnos a halál az élet része.

Ezt el kell fogadni.

2020. febr. 24. 19:33
Az elmúlt időszakban nagyon sok rossz dolog történt velem. Meghalt egy szerettem, és szemtanúja voltam egy halálos balesetnek. Eltelt néhány nap, és esténként olyan rossz érzés tör rám. Megmagyarázhatatlan feszültség, olyan belső rossz érzés, azt érzem le kell feküdnöm. Remélem csak a fáradtság miatt, mert nem alszom rendesen mostanában. Rosszabbodhat a helyzet, vagy időre van szükségem hogy feldolgozzam a történteket? Amíg zajlottak az események temetés stb addig nem volt ilyen, csak néhány nappal később.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook