Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hirtelen felugró vérnyomást hogyan tudok 'házilag' helyrerakni? fórum

Hirtelen felugró vérnyomást hogyan tudok 'házilag' helyrerakni? (tudásbázis kérdés)


2015. márc. 17. 04:25
egyel diot,szolot vagy fuget/ha tudsz/mert ezek segitenek,vagy es a ceklale is nagyon jo egymagaban.
2014. nov. 3. 07:21
Ifjúkoromtól hypertóniás vagyok, tapasztalatból mondom: semmi. A csokit nem hiszem, minden nap eszem és mégis. Ha maradnak a tüneteid vissza kell menni szakorvoshoz, lehet, hogy nem jó a gyógyszer. Egyébként a pm.túlműködés okoz szapora pulzust.
10. gizus58 (válaszként erre: 2. - Panka78)
2014. nov. 3. 04:36
Mindenképpen menj vissza az orvoshoz, és vele beszéld ezt meg,nem mindíg sikerül elsőre eltalálni a jó gyógyszert.Ami az egyiknek jó, az a másiknak erős, vagy gyenge. A gyógynövények jók, de sokszor többet ártunk vele,mint amit használna.Főképp a fagyöngy,vigyázni kell vele.Csak akkor igyál ilyesmit, ha megbeszélted az orvossal,mert vagy felerősítik, vagy gyengíhetik a gyógyszer hatását.
2014. nov. 2. 22:01
pálinka?
8. jstefan (válaszként erre: 2. - Panka78)
2014. nov. 2. 21:44
Kizárólag szakorvossal vizsgáltasd ki az okát,és a felírt gyógyszert pontosan szedd be mert a vérnyomás,és pulzus jelentős ingadozása halálos lehet!!! Semmilyen kuruzslók által ajánlott gyógynövény kivonatnak hazudott vegyi szemetet ne szedj be mert jelentősen megnöveled az életveszélyt!!!
2014. nov. 2. 10:38
Én is úgy tudom, hogy a galagonya jó a vérnyomásra és a fagyöngy is szabályozza.
2014. nov. 2. 09:47
Ugy hallottam, a csoki jó a hirtelen felugró vérnyomásra (persze csak mint hirtelen s.o.s. megoldás)
5. cicaanya (válaszként erre: 2. - Panka78)
2014. nov. 2. 09:47
Vissza kell menni dokihoz..de sok folyadékot igyál az fontos és nem ártana kis diéta mellé .....teát ihatsz ami jó galagonya de lajtosan csináld meg ...de minden képen menj vissza dokihoz,lehet nem jó gyógyszer vagy felezni kell ........
4. 4b6a2525df (válaszként erre: 2. - Panka78)
2014. nov. 2. 08:53
Biztos nem jó (vagy nem elég)a gyógyszered, menj vissza az orvoshoz
2014. nov. 2. 08:50
Amellett, hogy a kivizsgálásokat végigcsinálod, kezdj el ganoderma kivonatot enni. Nagyon sok embernél segített már hasonló tünetek esetén.
2014. nov. 2. 08:13

Voltam neurológiai kivizsgáláson, kardiológusnál. Utóbbikor kaptam 24 órák Ekg,- és szívmonitort. Kiderült, hogy az 90-es vérnyomásom mellé 130-as átlagpulzus társul.

Kaptam Betaloc Zok-ot, napi egyet kell bevenni.

Tegnap volt a 2. Napja, hogy szedem. Este éreztem nem jó valami.

Vérnyomás: 155/90 pulzus: 71

Nagyon rosszul voltam, még a hideg is rázott, majd fél óra elteltével újra 90/60 volt a vérnyomásom.

Ez az egész mitől lehetett?

Ja, amúgy pajzsmirigy túlműködéses gyanús vagyok!

2014. nov. 2. 08:08
Hirtelen felugró vérnyomást, hogyan tudok 'házilag' helyrerakni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook