Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hírek a nagyvilágból és a hozzáadott reakciók fórum

Hírek a nagyvilágból és a hozzáadott reakciók (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2020. nov. 4. 23:54

Van egy olyan halvány sejtésem, hogy nagyon őt akarják kihozni győztesnek! Csak tudjuk, hogy mire koccintunk!


[link]

2020. nov. 4. 23:53

"Az Önökkel szembeni támadás velünk szembeni támadás, az Önök fájdalma a mi fájdalmunk, az Önök kihívásai a mi kihívásaink."


/Orbán Viktor/


[link]


(Milyen érdekes, hogy amikor még nem jelent meg ez a gondolat, már akkor is így gondoltam!)

2020. nov. 4. 23:50

"Sokkal inkább azok között zajlik küzdelem, akik hisznek a békében és akik háborút akarnak.


"Ha olyan szerencsések vagyunk is, hogy egy alapvetően biztonságos országban élünk, tudnunk kell, hogy a világ sajnos nem biztonságos."


/Sebastian Kurz/


[link]


(Úgy érzem, jól beszél!)

2020. nov. 4. 00:13

Ha valakinek, neki nagyon drukkolok!!!


[link]


✋🏼🍀🍀🍀✨

2020. nov. 3. 23:16

21 évesen! Kicsit durva a sztori!


[link]

2020. okt. 31. 01:37

Ha minőségében "lelki-szellemi" a kapcsolat, az azt jelenti, hogy minimum "lélektársakról" van szó! Bár a kapcsolatoknak fokozatai vannak, egy "lélektárssal" is le lehet élni egy teljes életet! (Ha így döntenek!) Bár, minél inkább összetartoznak, annál nagyobb a valószínűsége, hogy egymás után mennek! Ez majdnemhogy törvényszerű! Vagy az itt maradt lélek dönt így, vagy a sors szabja meg a külső körülményeket! Ilyen az, amikor mondjuk egyszerre gázolnak el egy párt! Általában "véletlen" egybeesésekről van szó! Kivételes (és durva) eset, amikor öngyilkossághoz folyamodik az elhagyott fél! Ilyenkor tényleg úgy érzi, hogy nem ér semmit az élete a másik nélkül! 😓


[link]

[link]


Ugyanakkor nem mindenkire lehet ráhúzni ezeket a kapcsolati címkéket! Olyan nincs, hogy minden szembejövő ember a "lélektársam"! Pár százalék az esélye, hogy lelki vagy szellemi szinten összetartozunk! Ha nem ismerem fel, akkor bukta az egész (akár egy életre)! Éppen ezért itt is az önismeret/sorsismeret fog számítani!

2020. okt. 31. 01:14

Halottak napi "operatív" tájékoztató!


[link]


Távolságtartás, maszk, otthonlét!

(Csak a szokásos!)

2020. okt. 31. 01:12

"Hétfőn új világ kezdődik!" (Sok szempontból!)


[link]

[link]

2020. okt. 31. 01:09

Mostanában szerintem ne nagyon járjunk templomba! (Főleg külföldön!) Nem azért, mert pogányok vagyunk...


[link]


Azt nem írják ki, hogy világszerte szedik le a kereszteket meg az imazászlókat! A Notre-Dame is csak "véletlenül" gyulladt ki!

2020. okt. 30. 00:26

"Biden a valaha volt legrosszabb elnökjelölt az elnökválasztások történetében!" /Donald Trump/


[link]

[link]

2020. okt. 30. 00:26

Ez azért elég durva! Lengyel pápát a saját hazájában, "jó keresztény" módjára! Ezt talán mégsem kéne!


[link]

[link]

416. 0c4eeadbce (válaszként erre: 414. - D7ba7bf7ff)
2020. okt. 29. 03:48
Jó lenne, ha lenne tènyleg oltóanyag. Èn kèt napja beadattam az influenza ellenit is.
2020. okt. 29. 00:24

Úgy látszik, nem tudják minek örülnek, de szerintem tényleg jobb, ha rettegnek!


[link]


(2020. November 3.)

2020. okt. 29. 00:21

Úgy látszik fordítva vagyok bekötve, mert én nem a koronavírustól tartok!


[link]

2020. okt. 28. 01:20

Amerika... Olaj a tűzre...


[link]

2020. okt. 28. 01:19

Most akkor "politikai" vagy "nem politikai" kérdés?


[link]


Szigorítani mindenképpen kellene, bár a gyakori teszteléssel nem értek egyet!


[link]

2020. okt. 28. 01:14

Érdekes, hogy a Clapton dal majdnem 100%-os volt, mégis ő esett ki! Miért? A józan paraszt is rájön! Mert őt már kiszavazták, de bent tartották, hogy mozgathassák hétről-hétre a koronavírusos fellépők miatt! Senkit nem érdekel, hogy Vastag Csaba produkciója egy trágyadomb volt! Ő jutott tovább! 🤖


[link]

2020. okt. 28. 01:09

🌞🍀🍀🍀🌞


[link]

[link]

2020. okt. 28. 01:08

Veszélyeztetettek:


- középkorúak

- idősek

- krónikus alapbetegséggel rendelkező emberek

- legyengült immunállapotú emberek


[link]

2020. okt. 25. 23:31

Amikor élőszóval hallottam egy édesanya szájából, hogy néha megfordult a fejében hogy megöli őket (a gyerekeit), az elég sokkoló pillanat volt! 👀


[link]

2020. okt. 25. 22:25

Egy kis előzmény...


[link]


"Amerikában megkérdezték a farmereket, nekik a téli vagy a nyári időszámítás lenne inkább megfelelő. Többségük azt válaszolta, őket nem érdekli, hogy mikor hány óra van, mert amikor a Nap felkel, ők felkelnek, és mennek dolgozni, amikor pedig a Nap lenyugszik, befejezik a munkát. A mezőgazdaságban élő vidéki ember alighanem nálunk is így gondolkodik. Talán érdemes lenne a nagyvárosiaknak is alkalmazkodni a józan paraszti ész népi bölcsességéhez, és olyan időszámítást alkalmazni, hogy az ország legnagyobb részén a dél minél közelebb legyen a természetes biológiai ritmusunk által meghatározott délhez. Esetleg még az egészségünknek is jót tenne."


Az én "népi megfigyelésem" (gyerekkorom óta) szerint este 8 óra a "sötétség kapuja", tehát a természetes ritmusnak megfelelően akkor már el kéne kezdődnie a sötétségnek (ha nincs teljes sötétség)! Nem véletlenül mondják, hogy "8-kor ágyba" vagy "8-kor csörög a pizsama"! Ugyanígy reggel 6 óra a reggel kezdete, azaz a "világosság kapuja"! Kicsit magunkra figyelve könnyen rájöhetünk erre! A téli időszámítás egészségesebb a szervezet és a természet ritmusa szempontjából! (Persze ebbe belejátszanak a gazdasági szempontok is!) Sokan nem tudják, milyen feszültséget rejt magában a tartós világosság! A sötétségnek pihentető, nyugtató, regeneráló, fiatalító hatása van! Az EU pár éve még nagyon "nyári időszámítás" párti volt. Számomra egyértelmű, hogy ebben az esetben a gazdasági szempontok fontosabbak az EMBERNÉL (az ember egészségénél), AKI önmagában is a gazdaság húzóereje!!!


Szóval, el lehet dönteni! 🤔


Azt is megfigyeltem, hogy akik mindenáron napfényt akarnak, azok tudat alatt félnek a sötétségtől, nehezebben birkóznak meg a tudatalattijukban lappangó félelmekkel. A sötétségnek ugyanis van egyfajta tudatalatti aktiváló hatása! Sokan nem is tudnak sötétben elaludni a tudatukban villódzó képek miatt, így kénytelenek valamilyen kisebb fényforrást gyújtani. Aki bele mer nézni a sötétségbe, az bele mer nézni a tudatalattijába is! A sötétséget éppen úgy "kell" szeretni, mint a világosságot! Ha csak a világosságot szeretjük, akkor az elme egy fondorlatos menekülési utat választ a sötétség és a félelmek elől!


Nekem ez nem téma, mert imádom a sötétséget és az önismeret sem áll távol tőlem!

2020. okt. 25. 20:45

ISTEN adja! ✨🙏🥺🙏✨


[link]

[link]

2020. okt. 20. 23:23

Elhiszem hogy eleged van Töki, de azért egy "meccs" még (talán) van benned!


[link]

[link]


[link]

[link]


Nagyon megszerettem ezt a filmet és a Coen testvéreket is! Egy állatok! 😄

2020. okt. 19. 23:45

Átérzem! Valamire nekem is (igencsak) VÁRNI kellett, de végül megkaptam! De akkor, ami a csövön kifér! 👍


[link]


Valahogy így tudnám kifejezni:


"Az élet sokféleképpen próbára tudja tenni az ember kitartását: vagy azzal, hogy nem történik semmi, vagy azzal, hogy minden egyszerre történik." /Paulo Coelho/

403. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 402. - D7ba7bf7ff)
2020. okt. 19. 00:29

Nagyon rossz alternatíva, de...


[link]

[link]


(...nem árt felkészülni!)

2020. okt. 19. 00:24

Tömegesen válhatnak ilyenekké a világban! Nem számít mennyi pénze volt, mert régen is sokan csúsztak le a biztos háttérből! Van akinek szabad döntése volt, van akinek nem! De mostanában elég erős példák vannak! Pár hónap alatt lenullázódhat az ember és akkor valami újat kell kitalálni! Rosszabb esetben devianciára adja a fejét!


[link]

2020. okt. 18. 23:59

A pápa mondta ki?


[link]


Tán mégse hülyeség, amiről beszélgetünk!

2020. okt. 15. 21:31

Ébredezés a tudatosság és a káosz jegyében!


[link]

2020. okt. 15. 21:30

"Hirtelen mindenkinek az ember lett fontos"


[link]


(Nocsak!🤔)

2020. okt. 15. 21:29

Ez is várható volt! (hab a tortán)


[link]

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook