Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hírek a nagyvilágból és a hozzáadott reakciók fórum

Hírek a nagyvilágból és a hozzáadott reakciók (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
468. Roxána (válaszként erre: 467. - *Zolcsika*)
nov. 22. 21:35
a 6 hónap?
nov. 22. 21:30

Fény az alagút végén! Ez JÓÓ hír!!! 🥰

[link]

[link]

nov. 22. 21:30
Na még egyszer!
465. *Zolcsika* (válaszként erre: 464. - *Zolcsika*)
nov. 22. 21:29

Ez a link! (Bocsánat!)

[link]

nov. 22. 21:29

Fény az alagút végén! Ez JÓÓ hír!!! 🥰

[link]

[link]

nov. 22. 21:25

Mert jó is! Elveszett jelentés EVER! ⭐

[link]

nov. 22. 21:24

ÁÁÁÁ!!!

[link]

❤️❤️❤️

nov. 22. 21:22

Lejár a közös karma és zsinórban mennek el egymás után! 2020 markáns jellemzője! Sajnos én is látom!

[link]

nov. 22. 21:21

Ezt a vergődést!!!

[link]

nov. 20. 23:43

Meg fognak kövezni! Akár "dilettáns" is lehetne ez a Levente gyerek, az a gond, hogy sajnos elképzelhető hogy igazat mond!

[link]

"Kennedy meggyilkolásával kezdődött, mert megpróbált belenyúlni a deep state dolgaiba."

"Ez a ránk szakadt probléma is alkalmas az emberiség tönkretételére mikro- és makroszinten, hogy aztán jöhessen a rebesgetett világkormány."

(Ezért a két mondatáért lehet hogy aranyba kéne foglalni a nevét!)

nov. 20. 23:36

Most nem feltétlenül a "gödényezése" érdekel! A pólóját szúrtam ki! Elég rossz Ómen!

[link]

nov. 20. 23:34

Sajnos az a rossz hír, hogy a Ratkósok egyre jobban közelítenek a veszélyzónához! A legkockázatosabb egészségügyi tényező még mindig az ELHÍZÁS (mert abból sok alapbetegség fakad)! Mindenki vigyázzon magára, mert lassan PÓTOLHATATLANOK leszünk! Lassan az én korosztályom is! 🙁

[link]

A nők még mindig jobb helyzetben vannak, de ez nem garancia!!!

🙏🍀🍀🍀🙏

nov. 20. 21:52

Most olvastam hogy hogy elbánt a Kennedy család a kisebbik lánnyal. Lobotómiát alkalmaztak rajta mert nem volt olyan okos mint a többi. Hihetetlen hogy még a legjobb családban is, tanult, művelt családokban ilyen dolgok történnek...:(

Egyébként asszem filmet is készítenek majd róla. Legalább is tervbe volt véve egy pár éve.

nov. 20. 02:02

Ezek boldog-boldogtalannak szülnek? A 10-ik pasiját is megajándékozza majd egy gyerekkel?

[link]

nov. 20. 02:00

Főleg, ha a kórházban is visszafertőzik (akár az ott dolgozók), mert szép történetekről lehet hallani! Ha nagyon akarja, Karácsonyig is maradhat! 😬

[link]

nov. 20. 01:57

Egy-két érdekesség!

[link]

nov. 19. 01:28

Még a végén megjön az esze!

[link]

[link]

Majka - Partykarantén (A mi dalunk)

[link]

[2017]

451. Ildi (válaszként erre: 450. - *Zolcsika*)
nov. 18. 23:53
🕯️
nov. 18. 23:52

Idő kérdése volt! Pár év haladékot adtak neki, amivel jól kellett sáfárkodnia!

[link]

nov. 16. 00:04

Erre mondjuk azt mondom, hogy: "AJJAJ!!!" 🥶

[link]

nov. 15. 21:47

Csak én látom úgy, hogy egy kicsit be van sárgulva, vagy a fényviszonyok?

[link]

Visszament a kórházba, de bárhova is megy, az állapotától nem védi meg. Az a helyzet, hogy nem az oltás a fő kérdés, hanem hogy mennyire van lestrapálva a szervezete!

nov. 13. 22:44

🎇🙏🙏🙏🎇

[link]

[link]

🍀🍀🍀

nov. 13. 22:40

Ugye-ugye... 🤨

[link]

[link]

nov. 13. 22:39

Nálunk nem nagyon merik majd megcsinálni! Ha mégis, akkor a nagyobb plázák lesznek érintve! Plázák, nem bevásárlóközpontok!

[link]

nov. 13. 22:34

Nyitvatartások a jelenlegi helyzetben!

[link]

nov. 13. 22:32

Evidens!

[link]

nov. 13. 22:30

Ha ő mondja, akkor így is van!

[link]

nov. 13. 22:29

A főcím miatt linkeltem be!

[link]

A kép szerintem magáért beszél!

[link]

nov. 13. 01:18

Hát ez nagyon cuki! 😃

[link]

nov. 12. 01:52

Már benne vagyunk!

[link]

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook