Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hírek a nagyvilágból és a hozzáadott reakciók fórum

Hírek a nagyvilágból és a hozzáadott reakciók (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2021. ápr. 7. 00:51

Ha nem szabadul el egy újabb "kedvenc"...


[link]

2021. ápr. 7. 00:40

Akkor szoktak ilyenek lenni, amikor szoktatják az embert az elmúláshoz... Van ott erő, csak nem tudom mennyire fogja kibírni!


[link]

2021. ápr. 7. 00:36

Pillanatnyi fellélegzés, miközben benne vagyunk a présben! Hurrá!!! 🙌 😤


[link]

2021. ápr. 5. 22:53

Nem kérdés, hogy a férfialapú társadalom a női szexualitásra is rányomta a bélyegét! Ilyen szempontból is jó lenne az egyenjogúság! A mai napig szükség lenne ilyen felszabadítókra, mert több fronton sérültünk! Évszázados konfliktusok tükröződnek a nemek harcában, ahol a szexualitás manipulációs és harci eszköz, nem a nemek közötti szövetség ajándéka!


[link]

2021. ápr. 5. 22:44

2021-ben már itt kéne tartanunk! Alap lenne mindenkinek nyomtatni egy ilyen házat, persze elhitetik velünk hogy még "várni kell" a jó dolgokra! Kb. egy évszázadot van lemaradva az emberiség! A jelenlegi (eltitkolt) technológia fejlődés a 2121-es színvonalnak felel meg!


[link]


Betegségekről, öregedésről beszélünk, amikor már ezek "valahol" régen orvosolva vannak!


[link]

2021. ápr. 2. 22:29

Rájuk azért szükség lesz...


[link]

2021. ápr. 2. 22:27

Mindegy hogy elölről vagy hátulról...

De ezek amúgy KIK?? 🤏🤖


[link]

2021. ápr. 2. 22:21

Én meg pont ezeket használom... 🙂


[link]

2021. ápr. 2. 22:19

Hát ez szomorú! Mindenesetre Joe Biden már nem volt a helyszínen... 🥶


[link]

2021. márc. 31. 22:00

Azért csak kibukik itt-ott, hogy nem tökéletes a történet... 🤐


[link]

[link]

2021. márc. 31. 21:58

Miért, nem az?? 🤨


[link]

2021. márc. 29. 00:37

1986. március 28. 🎂 Nem vagyok kibékülve a munkásságával, de egyéniség, maximálisan sztáralkat, nagyon jól áll neki és fantasztikus hangja van! Bármilyen sztárbőrbe bele tud bújni, kaméleon természete van, ha nem a saját stílusát képviseli!


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. márc. 29. 00:25

Nem könnyű, de életminőség szempontjából hosszútávon megéri ez a mentalitás, ha nem az érvényesülés az elsődleges cél!


[link]

2021. márc. 29. 00:23

Megtakarítás ide vagy oda, az ember és a természet összhangját kell nézni! Az idő relatív, ha 10 órával előbbre állítjuk, azzal csak az elménket csapjuk be, ami viszont kihatással lesz a testünkre! De a pulzusunkat sem gyorsítjuk vagy lassítjuk feleslegesen, mert annak is megvan a természetes ritmusa! Egy nap két (óra)kört ír le, és félkörönként (6 óránként) történik egy markáns váltás, negyedkörös (3 óránkénti) átmenettel. A legvilágosabb és a legsötétebb pontokhoz állítjuk be a legmegfelelőbb időzónát! Ha a legmagasabb Napállás dél (12:00) körül van, akkor olyan időzónát választunk, ami a leginkább összhangban áll egymással. Szeptember környékén lenne a legideálisabb megválasztani ezt az időzónát! Tehát nem a nappalok és az éjszakák "versenyszerű" hosszúsága a mérvadó, hanem a természet rendje és az egészséges emberi bioritmus kölcsönhatása. Ha kivágjuk magunkat a természet rendjéből, annak az egészségünk látja kárát hosszútávon. Ha a kettősségek az egyensúlyból indulnak ki, akkor nekünk is a fény és a sötétség egyensúlyához kell igazítanunk a legmegfelelőbb időzónát!


[link]


Engem nem visel meg az óraátállítás, de ilyenkor érzékelem hogy erőszakos beavatkozás történt! A nálam labilisabb emberek jóval érzékenyebben reagálnak erre (egyensúlytalanságukból fakadóan)!

2021. márc. 23. 23:44

Csak a tömegközlekedési eszközök járjanak! Ugyan kinek hiányzik, hogy napi szinten levámolják? Tudom, tudom! Amíg nem államosítanak, addig meg kell élni valamiből!


[link]

2021. márc. 23. 23:36

Szép pár! Végre egy nő, aki gázszerelőbe lesz szerelmes!


[link]

[link]

[link]


Én csak szegény Bocsit sajnálom...

Amúgy meg, alaptalan rágalmak ezek a cikkek (állítólag)!

2021. márc. 23. 23:26

Államfők oltása, média által publikálva...


[link]

2021. márc. 23. 23:21

"Minden jó, ha jó a vége!" Ő nem igen mondhatja el! Ez most nem a mulatásról szól! 😪


[link]

[link]


🙏✨


🩹🩹🩹🩹🩹🩹🩹🩹🩹🩹🩹🩹🩹🩹🩹🩹🩹

2021. márc. 22. 23:40

Minden "oké", mondjuk én az első 3 haláleset után lehet hogy leállítanám... 🤔


[link]

2021. márc. 22. 23:35

Nem elsődleges probléma, de majd csak összehangolják és kieszközölnek valamit! Én még szavaznék is róla!


[link]

2021. márc. 22. 23:30

Látod Robi, ezért nem kell túlzottan aggódni! 1 hónappal ezelőtt még egy csúfondárosan vigyorgó maszkban próbált téged megszégyeníteni, játszotta az érintetlent, most viszont kétszer suhant a kasza! Úgy látszik a pénz nem minden és beértek a dolgok!


[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

2021. márc. 22. 23:15

A Húsvét nagy valószínűséggel rá fog menni, úgyhogy még pár hétig ébernek kell lenni! Addig oltakoznak, akik szeretnének!


[link]

2021. márc. 21. 22:41

Nem vagyok oda a mulatósért, de őt nagyon kedvelem!

Életvidám ember, most gallyra ment az élete!

Kemény tapasztalás! Sok erőt kívánok Csocsó! 😢 💪


[link]

[link]


Az alvilágnak nincs romantikája 🙏✨


[link]

2021. márc. 21. 22:33

MO jobban teljesít! ☹️


[link]

[link]


(politikamentesen)

2021. márc. 17. 23:59

Távlati kilátások a SZÉP-ÚJ VILÁGHOZ!


[link]

2021. márc. 17. 23:56

Gyuszi bácsi is itt hagyott minket!


[link]


Legyen BOLDOG! 👼🏼🙏👼🏼

2021. márc. 17. 23:40

Látod hogy a lámpa zöld, nem véletlenül mondom hogy az egyéni felelősség a valódi tét!


[link]


(30-40 évesen nem feltétlenül ildomos vérsűrűségben meghalni!)

2021. márc. 17. 23:36

Van alapja a felhördülésének! Ha ki is perkálja az 1 milliót, szerintem elmegy gesztenyét sütni vagy a határon túlra!


[link]

2021. márc. 16. 02:35

Ez milyen KOMOLY!!! 👍


[link]

[link]


(Szertartás jellege van! Nem nagyon beszélnek róla!)

2021. márc. 16. 02:30

"Az Európai Gyógyszerügynökség (EMA), az Egészségügyi Világszervezet (WHO) és több ország – közöttük a gyártó Nagy-Britannia, valamint Franciaország és Németország – szerint továbbra is alkalmazható a védőoltás, miután nincsenek arra utaló jelek, hogy az egyébként igen ritka trombózisos tünetek közvetlen összefüggésben lennének a vakcinával."


[link]


💡🤔🤔🤔💡

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook