Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hipnózis vagy pszichológus? fórum

Hipnózis vagy pszichológus? (tudásbázis kérdés)


8. 52fd553855 (válaszként erre: 7. - Drnéni)
2009. ápr. 21. 18:22
és honnan tudom,hogy melyik milyen???
2009. ápr. 21. 17:16

Az eredeti kérdésnek nincs túl sok értelme. A hipnoterápia egy lehet a pszichoterapeuta eszköztárából, legyen pszichológus vagy pszichiáter az illető. Azt, hogy érdemes-e pszichoterápiát alkalmazni, és ha igen, milyen formában, egy előzetes interjú alapján tudja eldönteni a pszichoterapeuta, az alkalmazás minden esetben közös döntés a pácienssel. Vannak szakemberek, akik többször alkalmaznak hipnózist, bizonyos problémák és személyek esetén nagyon hatékony lehet.


Egyre nagyon kell vigyázni: sajnos rengeteg a kókler, a szemfényvesztő ezen a "piacon", csakis megbízható, pszichoterapeuta végzettségű orvoshoz vagy pszichológushoz fordulj!

6. H.Ancsi (válaszként erre: 5. - 52fd553855)
2009. ápr. 21. 11:40
Én úgy gondolom, hogy az a biztos ami már múlt idő. Itt inkább az a kérdés nem e árt többet, mint használ. Jó lenne, ha írna valaki, aki már átélte ezt.
2009. ápr. 21. 11:31

IGEN!

cSAK FÉLEK TŐLE.NEM TUDOM,HOGY BIZTOS-E AZ EREDMÉNY.

AHOGY A MONDÁS IS VAN:MESSZIRŐL JÖTT EMBER AZT MOND AMIT AKAR.

2009. ápr. 21. 09:54

Szia! Sokat foglalkoztatott a téma engem is egy időben. Egyszerüen nem tudom elképzelni, hogy én hipnózisba kerüljek, pedig nyilván ez nem így van.

Volt egy szomorú korszaka az életemben, amit akkor a körülmények miatt nem tudtam feldolgozni. Egy pszichológus ismerősöm szerint egy hipnózis felszínre hozhatná a dolgokat és akkor talán végleg le tudnám zárni. Te szeretnéd kipróbálni?

2009. ápr. 21. 08:52

mIBEN SEGÍTHET A HIPNÓZIS.FELSZAKITJA A RÉGI SEBEKET,VAGY MEGOLDÁST KÍNÁL A GONDJAINKRA?

EGY ISMERŐSÖMET HIPNOTIZÁLTÁK,AHOL MÉG AZT IS MEGMONDTÁK NEKI,HOGY MI TÖRTÉNT VELE AZ ANYAMÉHBEN.FÉLELMETES.ÉRDEMES ELMENNI,SEGITHET?

2009. ápr. 20. 17:30
Melyik a hatékonyabb,ha az ember nem tudja mi-miért történik vele?
2009. ápr. 20. 17:29
Hipnózis vagy pszihológus?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook